Žiūrėti Tamsusis bokštas / The Dark Tower Lietuvių kalba

Pridėta: 14.09.2017, 16:34
Tamsusis bokštas / The Dark Tower


Ziureti Tamsusis bokštas / The Dark Tower Filmas 

Veiksminga juosta apie garsų romaną apie didingą siaubo meistriškumą ir mistiką Steponas Kingas atsiskleidžia pasaulyje, išgyvenusiame Apocalypse. Istorijos centre yra Rolandas Deschainas, kuris ilgai ieškojo legendinio "Dark Tower", kuriame yra atsakymai į visus klausimus. Ar gali Roland patekti į ją, ir kam jis susitiks savo keliu, galėsite sužinoti, žiūrėdamas filmą "Tamsusis bokštas".


Romėnų ciklas "Dark Tower" yra bet kurio Stepono Kingo kūrybiškumo ventiliatoriaus kultas. Tai apima septynis pagrindinius romanus, parašytus nuo 1982 m. Iki 2004 m., Taip pat keletą papildomų romanų, kurie plečia Rolando visatą ir yra parašyti pagrindinio ciklo pabaigoje. Be to, Dark Tower yra simboliai iš kitų karaliaus romanų arba nuorodos į kitus šio autoriaus kūrinius. Galite sužinoti, ar filmas gali rodyti ekrane bet kokį "Maestro King" fantaziją, jei žiūrite internetinį "The Dark Tower".


Pokalbis apie šio ciklo pritaikymą vyksta Holivudo scenoje nuo 2007 m., Kai jam užėmė jo režisierius JJ Abrams, labiausiai žinomas serialo "Lost" serialas. Tačiau jis nesirengė įsitraukti į kitą ilgą laiką vykdomą projektą, o "Dark Tower" teisės buvo perduotos režisieriui Ronui Howardui, kuris anksčiau pašalino Da Vinčio kodą ir "Protas" žaidimus. 2010 m. Jis paskelbė, kad ekrano versiją sudaro trys filmai ir du televizijos serialų sezonai. Tai buvo labai teisingas sprendimas, tada prasidėjo liejimas.

Pagrindinis vaidmuo tvirtinamas Javier Bardem, Russell Crowe ir Liam Nissan. Tačiau dėl trūkstamo finansavimo fotografavimas nebuvo pradėtas. Ir pagaliau, 2015 m. Balandžio mėn. "Sony" investavo į filmo kūrimą pirmojoje šios serijos knygoje "Šaulys". Projekto viršuje buvo Nikolajus Arselas, labiausiai žinomas kaip "Girl" su "Dragon Tattoo" (2009 m.) Švedijos produkcijos adaptacijos ekrano versija ir dabar vaidina svarbiausius vaidmenis.
Mėgaukitės nauja epic filmų serija, kuri bus verta konkuruoti su Žiedų valdovu ir Hobitu, galite, jei žiūrėsite internete geros kokybės "The Dark Tower".
    Peržiūrų: 2366Komentaru: 0

    Tamsusis bokštas / The Dark Tower nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям