Žiūrėti Tikra istorija / True Story Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 16:56
Tikra istorija / True Story


Režisierius Rupert GOOLD, mažai žinomas kūrėjas turi antrą filmą, "The True Story", kuris buvo išleistas 2014, remiantis savo istoriją nuo žurnalistės Michael Finkel atsiminimuose. Dramatiškas ir realus filmas paliečia kiekvieno žiūrovo sielą.

"Tikra istorija" papasakos apie dviejų pagrindinių veikėjų Michaelas Finkel ir Christian Longo. Nauja žurnalistas Michaelas Finkel, eilinis žmogus, kuris gyvena pats, negaliu net įsivaizduoti, kad jo miestas buvo serijinis žudikas apsimetę juo. JAV federalinė paieška ieškote tam tikrą žmogų, padariusiam daug žmogžudysčių, ne tik kiekvieną iš jų jis apsimeta Finkel. Jau daugelį metų, krikščionių buvo už JAV ribų, visa tai buvo sklandžiai ieško, jis apgavo šimtus žmonių ir atliko keletą žmogžudysčių seriją. Vis dėlto, Longo buvo nustatyta, jis buvo suimtas. Michaelas nepasidavė ramybė yra priežastis, kad jis norėjo apklausti šį žmogų.

Į filmą "True Story" herojus, žurnalistas, pasinerti į žmogžudžio gyvenime. Kaip tai žinoti, kad svetimas ragina savo vardą, įvykdyti žmogžudystę ir žudynes, jis buvo oszukiwanie žmones? Ką daryti, jei jūsų pavadinimas jau girdėjote tūkstantis žmonių? Kaip tai bendrauti su tais, kurie jums davė sau? Finkel nebuvo Stebisi, jis atėjo į susitikimą su Longo, kad būtų pažvelgti į šio asmens akis ir sužinoti, ką visi jam reikia. Sunku dramatiška istorija prasideda palaipsniui perduoti savo psichologinį trilerį. Filmas "Tikra istorija" laikoma sudėtinga, nes paveikia dviprasmiškus klausimus. Jaučiu, ką jautė pažeidėjas yra ne taip paprasta, o dar sunkiau bandyti suprasti, o ne pasmerkti. Žiauriai nužudyta jo žmona ir trys vaikai, Longo negalėjo nuslėpti dabar Finkel bando išsiaiškinti, kodėl jis tai padarė. Michaelas prasidėjo švelnesnės problemų, kurios galiausiai išaugo į didelis. Pagrindinis klausimas filmo "Tikra istorija" kodėl nusikaltėlis pasirinko žurnalisto vardą padengti savo klastingai darbais?

"Tikra istorija" - tai vienas iš nedaugelio filmų, kai kurie punktai, kurie yra labai jaudinantis. Jūs pasinerti į tikrovės pasaulį, kuris yra labai baisu. Ar Finkel rasti visus jūsų klausimus, jūs galite pamatyti dabar, žiūrėdami filmą "Tikra istorija".


Žiūrėti nemokamai filmus True Story 2015 geros kokybės HD 720
    Peržiūrų: 2514Komentaru: 0

    Tikra istorija / True Story nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям