Total entries in catalog: 51
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 18.05.2015, 21:27
Prekyba žmonėmis / Skin Trade

Nikas Cassidy dirbo daugelį metų policijos pajėgos. Už savo tarnybą, mūsų herojus yra visiškai įsitikinusi, kad teisingumas yra labai reti gyvenime ir kad ji nugalės, būtina rimtai dirbti. Jis pasodino daug nusikaltėlių už grotų, tačiau Nikas ir neplanavo sustoti, nes vis dar banditų, kurie neturi duoti gyventi taikiai taikių žmonių. Vieną dieną jis nuėjo skambinti dėl kai kurių abejotinų bute. Policijos atsitiktinai pateko į vietą, kur po žeme prekybos vogtomis organus. Jis nori atskleisti visą tinklą įtraukta į prekybą šį produktą, bet kaip tampa aišku, čia dalyvavo daug pinigų ir gana žinomų žmonių, ir Nick būtų gana sunku atskirti visiems. Be to, miestas buvo pagrobta mergaitė. Mūsų herojus yra jokių abejonių, kad tai yra iš slavers rankų darbas, ir tik rasti pagrobti, jis galės pulti savo pėdsaką. Už visa tai yra didžiulis prekybos sistemos organais ir žmonėmis. Bet, deja, pranešti, kad jis rado, tai nebuvo lengva - Nick vadovavimas ne tik nori uždaryti savo burną, bet ir atsikratyti policininkas, kuris žino daug. Taigi Nikas kovojo vieni, ir kaip ji baigsis, neaišku.

Peržiūrų: 2719Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:20
Žiaurūs 1981-ųjų metai / A Most Violent Year

Renginiai kriminalinė drama "kruviniausi metai" atsiranda devintojo dešimtmečio pradžioje 20-ojo amžiaus, kai JAV visą krizės metu buvo įsisiautėjęs. Čia daug žmonių tapo bedarbiais ir turėjo gyventi skurde. Šis filmas filmas apibūdinamas kas nutiko Manhetene. Šioje srityje, žymiai padidintas nusikaltimų, skaičių. Nusikalstamos grupuotės pradėjo rūšiuoti dalykus tiesiai ant gatves, todėl į išardymo dalyvauja paprastiems piliečiams. Dažnai tai buvo galima stebėti Shootout. Žmonės bijo eiti su pinigais, nes jie gali bet kuriuo metu apiplėšti. Policija negalėjo susidoroti su darbu kontroliuoti nusikalstamumą. Pagrindiniai veikėjai šiame filme tapo Abel Morales (Oskaras Izaoką) ir jo žmoną Ana Morales (Jessica Chastain). Jie emigravo iš Lotynų Amerikos ir atvyko į JAV siekiant įgyvendinti savo ambicingus svajones, ir netrukus jie pasiekė didelės sėkmės savo verslą. Bet gatvė nusikaltimas, kuris apėmė New York City, moralinis supuvimas ir korupcija sukėlė jiems rimtų problemų. Jie gali prarasti savo verslą.

Peržiūrų: 1493Komentaru: 0
Pridėta: 01.05.2015, 19:16
Sabotažas / Sabotage

Jei esate iš trileris su elementais dramos gerbėjas, taip pat nusikaltimo gerbėjas, filmas "Sabotage", ką jums reikia. Kronika kino posūkiais nuo pirmos scenos filmų. Yra elito vienetas kovos su narkotikais srityje. Viename iš savo užduočių grupė, užsiimanti didelės narkotikų prekiautojas surinkimo ir priežiūros jų metu suklumpa ant didelę pinigų sumą. Berniukai nuspręsti, kad jie rado pinigus už save. Grupė atradimas slepia nuo valdžios institucijų. Bet po kurio laiko jų paslaptis išeis. Kai vienas pradeda sunaikinti darbuotojų, kurie dalyvavo šios operacijos. Lieka klausimas, išliks bent vieną asmenį iš departamento?! Šis filmas skiriasi labai aktuali linija, amerikiečių režisierius Davidas Eyre padarė projekte kaip rašytojas ir prodiuseris ir nori perteikti jums viską, ką jis įdėti į šį filmą.

Peržiūrų: 1677Komentaru: 0
Pridėta: 23.04.2015, 09:26
Blogas poelgis / No Good Deed

Lietuvių k. 

Kaip dažnai moterys yra linkę klysti ir būti pasitikėti, ypač mielas ir žavinga vyrai. Deja. ne visada tobulas žmogus yra toks, yra tai, kad pagal fanera slepia žiauriai ir nesąžiningi monstrą, kas pasirodė esąs Colin. Terry - dviejų vaikų motina, turėjo sėkmingą karjerą teisę, kai nusprendė atsistatydinti ir tapti namų šeimininkė, skirti daugiau laiko savo vaikams. Tačiau viskas yra ne taip ji tikėjosi, kai jos namuose nelaimingą sutapimas, pats pasirodo Colin. Pradžioje atrodė, kad viskas buvo gerai, bet Colinas pradėjo terorizuoti moterį ir, galų gale, ji turi išsaugoti savo vaikais ir jų kreipimosi į nelegalių metodų gyvenimą.

Peržiūrų: 1383Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:49
Kietas riešutėlis 4.0 / Live Free or Die Hard

Tęsinys legendinės franšizės, kad drąsus Johnas McCainas pasakos, kaip mes tradiciškai pamatyti vyresnio amžiaus, bet visi tą patį kietas Bruce Willis. Šis vaidmuo - į aktoriaus karjeros proveržis ir franšizės ilgai į dvidešimt nelyginis metų niekada nepavargsta gerbėjai šių kovotojų.
Len Wiseman Naujas filmas pasirodė tik neįtikėtinas. Naujos specialieji efektai, kurie taip trūksta ankstesnių dalių, suvaidino savo vaidmenį, ir publika pasirodė įspūdingiausių visame kino franšizės. Chase, šaudymo, kovos, įsipainiojęs sklypas, bebaimis Bruce Willis - Ką jums reikia gerai praleisti laiką?
Jau daugelį metų, pasaulis ne tik pagerino nacionalinio saugumo ir policijos struktūrą. Be įstatymo globėjai, į naują lygmenį, kaip teroristai. Jų nauja ataka yra skirta ne už įkaitus arba pakenkti dangoraižius priėmimas ir kompiuterinių tinklų pralaimėjimo. Blogio genijai suprato, kaip modernumas priklauso nuo interneto ir kibernetikos ir sukūrė jų sunaikinimo planą.
Briliantas programuotojas nebuvo planuoti savo puolimą pasaulinio tinklo, o atrodo, kad atsižvelgta į visus niuansus ir apgalvotas iki smulkmenų. Tačiau nėra tobulas planas. Ir šį kartą užpuolikai nežinojo, kad atsparumas jie turės ne tik niekam ir Džonas Makleinas - žmogus, kuris nesustos, kol išsaugoti visus civilius gyventojus, ir sunaikinti visus piktadarius ir kiekvieną ...

Peržiūrų: 1518Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 21:57
Tekančios saulės namai / House of The Rising sun

Lietuvių k.

Ray ex policininkas, pradeda naują gyvenimą. Bet vieną naktį, naktinis klubas, kur jis dirba, apiplėšė ir savininko sūnus nušautas. Ray nusikalstama praeitis daro jį svarbiausias įtariamasis, ir jis pradeda ieškoti kaltininko, kad būtų išvalyti savo vardą.

Peržiūrų: 2075Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:45
Programišiai / Blackhat

Lietuvių k. 

Istorija apie Colin, jaunas ambicingas įmonių Raider ir Isabel, Flandrijos studentas. Turtingas Arabų Šeichas, vienas iš tų, kurie gali tapti Colin klientas - didelis gerbėjas balandžių. Jis jau bandė nusipirkti balandžius čempionę Flandrijoje, bet iš paukščių Jos savininkas atkakliai atmeta visus savo pasiūlymus. Bandymas pritraukti verslo Šeichas jo pusėje, Colin siūlo sudaryti sutartį: jeigu jis gali įtikinti juos, kad Karvelių pardavėjams Jos, Sheikh pasirašys sutartį su savo kompanija. Taigi Colinas yra Flandrijoje, mažame kaime, kur apsimetimai kitu mokytojai jau ieško už mirusiojo kapo per Pirmąjį pasaulinį karą, jo prosenelio. Čia Colin atitinka Isabel ...

Peržiūrų: 2283Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:34
Mafijos mergina / Wisegal

Maitinti du sūnus, našlys Patty Montanari sutinka bendradarbiauti su mafija Kontrabandos cigarečių. Susitikimas su gangsteris Frank Russo atveria savo naujų galimybių, kai išrašantis savo verslo sumanumo, Frank Patti siūlo atidaryti naktinį klubą. Mergina pademonstravo puikią karjerą nusikalstamo pasaulio, bet viskas turi savo kainą ...

Peržiūrų: 1874Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:30
Mafiozai / Crime Insiders

Penkiasdešimt metų-Claude Corti yra nekilnojamojo karalius banditizmas moderni Paryžiuje: narkotikai, "gyvos prekės" iš Rytų Europos, padirbtų banknotų, išpuolių, reketo - imperijos Corti remiasi išskirtinio smurto. Bet kai banditizmas karalius keletą mėnesių patenka už grotų, jo nusikalstama struktūra pradeda greitai byrėti - ar tai yra planuojamos sąmokslo rezultatas, ar tiesiog paranoja paciento sąmonės gangsteris?

Peržiūrų: 1959Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:28
Javos karštis / Java Heat

Pagrindinis veikėjas - Jake - ateina iš Amerikos kovoti su islamistų teroristams keliaujantiems į Pietryčių Aziją. Ten jis susitiko su vietos detektyvas musulmonų tikėjimo ir bendromis pastangomis jie bando sugauti gudrus vagis su aštriu protu, kuris už vagystę iš juvelyrinių dirbinių, įvairių meno kūriniai ar net princeses naudoja sprogmuo. Tai dinamiška įdomi istorija, kuri veda prie netikėtos pabaigos.

Peržiūrų: 1356Komentaru: 0