Total entries in catalog: 51
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 02.04.2015, 09:25
Gangsterių medžiotojai / Gangster Squad

Los Andželas, 1949. Brukline gimtoji, žiauriai gaujos lyderis Mickey Cohenas išlaiko griežtą valią į miestą, rinkti "purvinas" pinigus iš prekybos narkotikais, ginklais ir prostitucijos, ir - jei viskas vyks taip, kaip turėtų, - į Čikagos pisknet pele vakaruose yra ne be jo žinios. Apsaugokite jį ne tik jo paties banditai, bet ir jo turimą "lenktais" policijos ir politikų. Tai pakankamai įbauginti net drąsiausia, gatvės atsparios policininkas ... išskyrus, galbūt, maža paslaptis darbuotojų grupė Policijos departamento Los Andžele, vadovaujama seržantas John O'Mara ir Jerry Wouters, kuris drauge bandyti sunaikinti požemio Cohen.

Peržiūrų: 1914Komentaru: 0
Pridėta: 28.03.2015, 21:36
Pirmas sekmadienis / First Sunday Nuteistas 5000 viešųjų darbo valandų sukčius Diurer sužino, kad prie viso to jis gali netekti savo sūnaus, nes jo draugė žada jį išsivežti į kitas valstijas, jeigu jis nesusimokės savo skolų - 17 000 dolerių. Būdamas beviltiškoje situacijoje, jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir drauge su savo draugu jie bėga į vietinę bažnyčią. Bet ne tam, kad atgailautų už savo nuodėmes. Suradę gyvenimo tiesą, kad dievas padeda tiems, kurie patys sau padeda, jie bando pavokt bažnyčios kasą. Bet kokia staigmena įvyksta, kai jie pastebi, kad kasoje nėra nei cnt. kad kažkas pirmiau už juos tai padarė....
Peržiūrų: 1675Komentaru: 0
Pridėta: 25.03.2015, 14:17
Pokerio naktis / Poker Night

Mažame miestelyje Worth, kad Indiana, vietos policija ketina žaidimas pokerio, bendrauti su kolegomis, prisiminti senus darbus ir Pasigirkite naujokams. Naujienos detektyvas Jeter girdėjote daug, kad naktį, ir išėjo iš stalo, yra iš maniakas gniaužtų. Dabar naujokas turės savo patirtį, kurią jis galės pasidalinti su kolegomis, jums tereikia likti gyvas.

Peržiūrų: 1538Komentaru: 0
Pridėta: 17.03.2015, 15:23
Žiaurūs 1981-ųjų metai / A Most Violent Year 1981-ieji metai. Žiema Niujorke. Ir ne bet kokia, o pati pavojingiausia, nusikaltimais ir dramomis alsuojanti žiema. Į šį miestą atsikraustę emigrantai Abelis (akt. Oscar Isaac) su žmona Ana (akt. Džesika Chestain) bando jame išsilaikyti, sukurti verslą ir tvirta koja žengti pirmyn, tačiau ilgai netrukus jie suvokia, kad korupcija ir politika persipynęs Niujorkas nėra toks svetingas emigrantams ir tai padaryti jiems nebus taip paprasta.
Peržiūrų: 1764Komentaru: 0
Pridėta: 10.03.2015, 15:58
Lošėjas / The Gambler

c

Peržiūrų: 1785Komentaru: 0
Pridėta: 08.03.2015, 09:34
Blogio pinklės / Meeting Evil 2012 Džonas Feltonas gražiai gyvena su savo žmona bei dviem mažais vaikais. Tačiau netikėtai jo gyvenime prasideda tikras nesėkmių ruožas. Vyrą atleidžia iš darbo, jo santuoka patiria krizę dėl neištikimybės, tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojomis į duris netikėtai paskambinus nepažįstamajam ir pasiūlius pasivažinėti. Pasivažinėjimas taps velniškai įtempta kelione su neaiškia pabaiga.
Peržiūrų: 1183Komentaru: 0
Pridėta: 07.03.2015, 14:23
Naujieji gangsteriai / New Jack City1991 Iš pažiūros Nino Braunui gyvenime sekasi. Jis jaunas, gražus ir teikia daug vilčių. Tačiau tikrasis jo aukso šaltinis – prekyba narkotikais. Čia Nino įtakingas, griežtas ir žiaurus. Jis jaučiasi visagaliu ir nepažeidžiamu. Vis tik narkomafijos bosas pervertino savo jėgas.
Peržiūrų: 1470Komentaru: 0
Pridėta: 06.03.2015, 13:26
Išduotas pasitikėjimas / Broken Trust Sofija Anderson – pagrindinė advokatė intelektinės nuosavybės byloje prieš korumpuotą farmacijos kompaniją. Kai pagrobiamas jos mokytojas ir bosas Briusas Henšo, Sofija tampa pėstininke, siekiančia smulkiau išsiaiškinti, kokia grėsmė kilo jos bylai. Pagrindinė herojė lenktyniauja su laiku norėdama išlaisvinti Briusą ir pabėgti iš mirtinų spąstų.
Peržiūrų: 1408Komentaru: 0
Pridėta: 03.03.2015, 18:17
Ginklo sūnus / Son of a Gun

Šio nuotykių filmo herojus – devyniolikametis jaunuolis, našlaitis, vardu Džėjus, dėl prasto auklėjimo ir gyvenimiškos patirties trūkumo įvykdęs nusikaltimą ir pusei metų patekęs į kalėjimą. Jaunas žmogus patenka į aplinką, kurioje apstu nuožmių nusikaltėlių, gyvenančių pagal nerašytus įstatymus. Kai prasideda konfliktas tarp Džėjaus ir viena iš kalėjimo kriminalinių grupuočių, jį ginti netikėtai apsiima kriminalinio pasaulio autoritetas Brendonas Linčis, atidžiai stebėjęs jaunuolį. Linčas - gerai žinomas Australijos visuomenei kaip didžiausias bankų plėšikas šioje šalyje. Jaunuolis, gavęs Brendono globą, turi pažadėti, jog grįžęs į laisvę padės pastarajam pabėgti iš kalėjimo. Po pusės metų kalinimo, jau būdamas laisvas Džėjus atsiduria nusikaltėlių grupuotėje, kuri paruošia Brendono pabėgimą, o vėliau planuoja stambų apiplėšimą. Pažintis su gražuole Taša keičia pradedančio nusikaltėlio planus – jaunuoliai pamilsta vienas kitą ir trokšta palikti kriminalinį pasaulį bei kartu laimingai gyventi. Tačiau toks jaunuolio troškimas labai nepatinka Brendonui, turinčiam kitokį veiksmų planą...

Peržiūrų: 1710Komentaru: 0
Pridėta: 15.02.2015, 20:01
Metro Manila Nuskurdęs ryžių augintojas iš vargano Filipinų šiaurės kalnų rajono suvokia, kad jam neužteks pinigų kito derliaus sėkloms. Ir nutaria su žmona ir dviem vaikais vykti į sostinę ieškoti darbo. Sostinė sutinka jį nedraugiškai: jau pirmą dieną jo pinigai atsiduria apgavikų rankose, jam tenka dirbti už valgį, o šeima priversta apsigyventi lūšnynuose. Iš neviltis žmona įsidarbina bare ir tenkina klientų įgeidžius. Netrukus Oskarui nusišypso sėkmė: iš tatuiruotės atpažinę elitinio pėstininkų būrio karį vyriškį įdarbina privačioje transporto kompanijoje, kurios darbuotojai šarvuotais sunkvežimiais gabena krovinius ir savo klientų turtą. Darbas pavojingas, automobilius ir juos lydinčius asmenis dažnai užpuola plėšikai. Oskarą imasi globoti patyręs ir aukštesnių pareigų pasiekęs Ongas. Tapęs patyrusio kolegos porininku Oskaras ima suvokti savo amato subtilybes... Filmas nominuotas BAFTA apdovanojimui kaip geriausias užsienio filmas. Pelnė Britų nepriklausomo kino premiją. Laimėjo Žiūrovų prizą Sandanso kino festivalyje. Iš viso 8 apdovanojimai ir 12 nominacijų.
Peržiūrų: 1496Komentaru: 0