Total entries in catalog: 51
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 »
Pridėta: 09.02.2015, 17:29
Iškrypę / Twisted Ką tik paaukštintos į policijos inspektorės pareigas Džesikos Šepard pirmoji byla – žudiko maniako paieška. Netrukus moteris pati atsiduria įvykių centre, nes paslaptingas žudikas savo aukomis pasirenka tik buvusius Džesikos meilužius. Visi įkalčiai meta įtarimo šešėlį ant detektyvės, o ją pačią kankina atminties aptemimai, dažniausiai sekantys po audringų vakarėlių baruose. Vieną rytą Džesika po eilinio atminties praradimo prabunda savo lovoje su ketvirtąja auka.
Peržiūrų: 1651Komentaru: 0
Pridėta: 09.02.2015, 17:22
Blefas / High Rollers / Bluff storia di truffe e di imbroglioni Ypatingai sėkminga amerikiečių režisieriaus, puikaus stilisto George Roy Hillo retro komedija apie simpatiškus profesionalius sukčius “Afera” (“The sting”) ne tik laimėjo “Oskarus” 1973 metais bet ir paskatino įvairių šalių kinematografininkus sukurti savas versijas. Lenkai sukūrė mums gerai žinomą “Va bank” (rež.J.Machulski). Italas Sergio Corbucci – “Blefą”. Tai vienas iš smagiausių filmų apie aferistus, kuriame garsiam daininkui puikiai akomponuoja tarptautinė žvaigždė Anthony Quinn (”Graikas Zorba”, “Kelias”, “Paryžiaus katedra”). Du sukčiai vaidinami A.Celentano ir A.Quinno viens kitam nė kiek nenusileidžia. Iki pat filmo finalo neaišku, kuris kurį apgaus ir, kuris pasirodys kietesnis. Bet žiūrovui norisi, kad jiedu būtų vienoje barikados pusėje, nes abu persekioja mafija, o Anthony Quinno herojaus duktė - tikra gražuolė, dėl kurios verta pakovoti. Mūsų kino ekranuose šis filmas buvo labai sėkmingai rodomas. Ir jo finalą nedaugeliui pavyko atspėti.
Peržiūrų: 1777Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:31
Virš įstatymo / Lawless

Veiksmas kad atsiskleis filme "Lawless" įvyko Pietų Amerikos zonos. Tuo metu ten buvo pokyčiai valstybės. Amerika apkabino Didžioji depresija lėmė sauso įstatymo.

Atsižvelgiant į tai, pagrindinių įvykių centre buvo BONDURANT šeimos. Jis susideda iš trijų brolių. Jų vardas Howard, Jack ir Forrest. Šie vaikinai pasirinko sau ne pati teisėtą kelią. Jūsų verslo veikėjai filmo pastatytas ant bootlegging.

Džekas yra jauniausias brolis iš Bondurant šeimai. Šis jaunas žmogus turi tik vieną svajonę gyvenime. Jis nori, kad per jo paties verslo užsidirbti daug pinigų.

Su savo galimą turto herojus nori įsimylėti saldus mergaitė Bertha. Džekas ilgai meilės šį grožį. Forrest visiškai skirtingi planai gyvenime. Pati ji yra gana tylus žmogus. Bet kartais jo elgesys kitose gali sukelti įtarimą.

Trečia sūnus tapo Howardas. Jis dažnai kerta su jų konkurentais verslui. Svarbiausi priešų broliai yra korumpuoti vietos policija.

Peržiūrų: 2458Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:28
Prieš ugnį ugnimi / Fire with Fire

Pagrindinis veikėjas - ugnis, įvesdami liudininkų apsaugos programą. Kai prieš kurį jis privalo liudyti asmuo, grasina jį herojus yra priverstas priimti įstatymą į savo rankas išsaugoti moters, kurią myli.

Peržiūrų: 2239Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 14:11
Mulas / The Mule

Kokio rezultato gali ateiti iš žmogaus naivus?Pasaulis nuolat keičiasi ir žmogus privalo laikytis pakeitimus ir galės išgyventi. Negalėjimas naršyti pasaulio žiaurumą suvaidino blogą pokštas su šio paveikslėlio herojus. Jo skrandis tapo konteinerį gabenti narkotikų rūšis. Toks bėrimas aktas negalėjo būti vertinamas pagal federalinės policijos. Jis buvo suimtas. Išsigandę, išnaudotos, vienišas trunka gana beviltiška sprendimą. Toks sprendimas tampa jo kūno tyrimas, nes idėja yra labai pavojinga laikyti savyje vaistus, ir net tokiais kiekiais. Nėra jokių įrodymų, jokio nusikaltimo ... bet kiek laiko galiu eiti, yra "laiko bomba"? Ir kiek žmonių bus įtraukti į šį nuotykį?

Peržiūrų: 2487Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 20:30
Septyni psichopatai / Seven Psychopaths Martis - pripažinimo siekiantis scenaristas, svajojantis kuo greičiau užbaigti savo darbą, pavadintą "Seven Psychopaths". Jo gersiausias draugas Bilis - bedarbis aktorius, o laisvu laiku - šunų vagis. Bilis trūks plyš nori padėti Marčiui užbaigti scenarijų. Viskas ko šiam reikia - truputis įkvėpimo. Hansas, religingas vyrukas su smurtine praeitimi, yra Bilio partneris. Kartu jie pavagia šunį, kuris pasirodo priklauso nenuspėjamam ir žiauriaim mafijozui Čarliui. Pats Čarlis nė negalvodamas nudės bet ką, kas bent pirštu prisidėjo prie jo mylimo šuns vagystės. Martis su kaupu gaus scenarijui reikalingą įkvėpimą, bet ar sugebės išgyventi, kad papasakotų šią istoriją?
Peržiūrų: 1478Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:11
Vienas Kameroje / One in the Chamber Čekijos sostinėje Prahoje veikia dvi nusikalstamos grupuotės, kurios iki šiol bendradarbiavo. Tačiau po nesutarimų - jos pradėjo karą tarpusavyje. Profesionalus samdomas žudikas Rėjus Karveris po eilinio užsakymo tampa vienos iš nusikalstamų grupuočių taikiniu. Savo ruožtu, kitos grupuotės bosas nusamdo legendinį samdomą žudiką - Vilką, kuris ir turės nudėti Rėjų.
Peržiūrų: 1607Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:08
Kulką į kaktą / Bullet to the Head Jasonas Momoa tapo Sylvesterio Stallones priešu. Tiesa, tik filmavimo aikštelėje. Aktorius naujame filme vaidins pikčiausią S. Stallones personažo priešą. J. Momoa pasirašė kontraktą dėl vaidmens įtempto siužeto trileryje „Bullet to the Head“, kuriame vieną pagrindinių personažų ir įkūnija S. Stallone. S. Stallone juostoje vaidins smogiką, kuris suvienija savo jėgas su Gothamo policininku (manoma, kad jį vaidins aktorius Thomas Jane – aut. past.), kad už savo porininkų žūtis atkeršytų šių žudikams. J. Momoa personžas – vienas pagrindinių kaltininkų šioje istorijoje. Filmas kino ekranuose turėtų pasirodyti jau 2012 metais. Pastaruoju metu J. Momoa tapo geidžiamiausia veiksmo filmų žvaigžde. Jau nuo rugpjūčio 19 d. jį bus galima pamatyti didingame kino epe „Konanas Barbaras 3D“. Tvirto stoto aktorius filme vaidina legendinį karį iš Kimerijos – patį Konaną Barbarą. Vaidmenį šioje juostoje aktorius gavo tik įveikęs didžiulę atranką. Joje dėl galimybės vaidinti Konaną jam teko susigrumti su „Saulėlydžio“ žvaigžde Kellanu Lutzu bei aktoriumi Jaredu Padaleckiu.
Peržiūrų: 1444Komentaru: 0
Pridėta: 26.01.2015, 15:47
Bėgančios kortos / Runner Runner Dainininkas Justinas Timberlake kartu su Benu Affleku vėl sugrįžta į didžiuosius ekranus. Įkūnijantys du godžius interneto pokerio lošėjus vyrai sužaidžia įtemptą intelektualią šaudymo ir gaudymo bei apgavysčių partiją kine. Prinstono universiteto studentas Ričis – nepralenkiamas virtualaus pokerio žaidėjas –lošia, kad galėtų susimokėti už mokslą. Kartą, kai pergalė jau buvo arti, ir jis buvo toks tikras, kad išloš tiek, kad užteks visiems metams, tą sekundę viską pralošė akimirksniu… Ričis įsitikinęs, kad jį apmovė. Gudriai ir apgalvotai. Nieko nelaukęs sėda į lėktuvą, skrendantį į Kosta Riką, norėdamas akis į akį susitikti su savo varžovu, pagrobusiu visa jo turtą. Ir čia jo laukia pats interneto pokerio magnatas Ivanas Blokas (akt. Ben Affleck), kuris jaunąjį Ričį supažindina su turtų ir privilegijų pasauliu. Tačiau Ivano dienos jau suskaitytos – prie jo it siurbėlės prikibę FTB sekliai. Ir Ričis turi rinktis, kurią pusę jis palaikys… Tą, kurioje už nepaklusnumą gali būti sušertas krokodilams. Arba tą, kurioje agentai negerbia įstatymų… Įtraukiantis ir įtampą išlaikantis trileris atskleidžia labiausiai saugomas pokerio lošėjo gyvenimo paslaptis…
Peržiūrų: 1296Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 15:45
Apgaulės meistrai / Now You See Me

Komanda sukūrė paslaptingą žmogų, galėjo kreiptis legendinis vagystės priešais tūkstančių žiūrovų. Iki jų apie tokį drąsi darbais, niekas negalėjo nuspręsti.
Kažkas nežinoma renka keturi profesionalūs magai ir padaryti visa komanda. Jam vadovaujant, grupė dirbs stebuklus.

Pirmą kartą herojai pamatė viena kitai svetimos kambaryje sienų, kurioje buvo brėžiniai ateityje sukčiavimu. Lygiai po vienerių metų nuo pasaulio pasiskelbti "keturi raiteliai". Savo kalbose bandė gauti labai daug žiūrovų. Atstovavimas iliuzionistų remia vyro, vardu Arturas Tressler. Jis tikisi, kad gerus pinigus šių jaunų talentų.

"Keturi raiteliai" šokiravo visuomenę kaip vieną iš savo paskutinių skaičių. Jie galėjo judėti į studiją didelę sumą pinigų. Įdomiausia, kad tuo pačiu metu buvo padarytas banko apiplėšimas. Tačiau tam, kad prijungti šiuos du atvejus policijai ir nepavyko.

Pagrindiniai personažai vėl ir vėl alkūninis daugiau įspūdingų skaičių. FTB agentai pradeda įtarti, "Keturi raiteliai" ir įžūlus nusikaltimus. Bet jie neturi įrodymų suimti grupės narius. Tuo tarpu, iliuzionistų juda tolyn ir tolyn.

Peržiūrų: 5013Komentaru: 0