Total entries in catalog: 13
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 »
Pridėta: 23.11.2015, 11:12
Riešutėlių filmas  Peanuts Movie, The

Vaikų animacinis filmas "Snoopy ir Peanuts filmą kino" (Peanuts Movie) sukūrė režisierius Steve Marino grindžiamas populiarus komiksų Charles Schulz kasdien džiugina gerbėjų beveik pusę šimtmečio. Tai yra neramus berniukas Charlie Brown, kuri pradinės versijos animaciją išreiškė Noah Shnap ir jo ištikimas draugas, šuo pavadintas Snoopy, amžinai patenka į labiausiai neįtikėtinas istorijas istorija. Ką laukia draugais šiuo metu?

Rašytojų animacija paveikslas "ir Snoopy Peanuts Filmas filme" Charles Schulz Chrisas Schulz ir Craigas Schulzas padarė viską, kad nebūtų nuvilti gerbėjų originalios komiksų versija - nuobodu su ekranų jie tiesiog neturi. Big Adventure draugai mesti juos toli nuo namų. Ir atsispirti žemės riešutų gauja filme būtų baisi Red Baron į kovą su, kad ir būti drąsūs prisijungti Snoopy.

Tarp juostos herojai bus naujų simbolių - iš Charlie Brown, Lucy Linus suma skalikų OLAF ir jo komanda biglskautov ir raudono trumpaplaukis mergina balsu, kuris patikėjo jauna žvaigždė serijos Francesca Capaldi bendrovė. Visi kartu jie yra nugalėti priešininkus klastingai ir gauti į namus, kelią į kurią tradiciškai yra per daug kliūčių.

Verta pažymėti, kad pirmieji komiksai Schulz buvo tęsiamas dideliame ekrane. Tačiau ji yra ne per paveikė pagrindinių simbolių išvaizdą. Charlie Brown ir čia lieka ištikimas savo džemperis su zigzago juostele ir Snoopy ir sekundes negali sėdėti be darbo. Tai buvo jo neramumas, ir bus už naujų rūpesčių Charlie proga. Melancholišką keistuolis, kuris negali tinkamai susidoroti su net labiausiai paprastas užduotis bus priversti nukentėjo kelių į tikrais draugais, kurie visada pasirengę padėti jam žodžiais ir darbais bendrovė.

Bet kas gali padaryti malyshnya jei planeta vėl artėja visuotinį blogį? Žinoma, daug! Drąsus komanda visada pasiruošusi įsitraukti į labiausiai neįtikėtinas nuotykis, pasirengę įrodyti savo galimybes visame pasaulyje. Ypač dabar, kad jie turi vietą apsisukti. Galbūt filme "Peanuts Movie Snoopy ir filmuose" personažai galės įveikti daugiamečių problemas trupinius, ir pagaliau įrodyti, kad šiek tiek padidėjo ir patirties stoka nereiškia gebėjimo atlikti didvyriškų darbus stoką.

Peržiūrų: 4314Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:11
Sesutės /  Sisters

Filmo "Seserys» (lizdas), pagaminti amerikiečių režisieriaus Jasono Moore ("Dawson Creek", "The Perfect Voice"), pasakoja apie įprastą šeimos istoriją ir atskleidžia problemas, su kuriomis dažnai susiduria artimi giminaičiai. Žinomas režisierius elegantiškai pristatė vidinį pasaulį moterų istorijos kokybės ir pagardinti humoru.

Sklypas sukasi aplink juokingas juosta yra dvi seserys, keitimasis ketvirtą dešimtmetį. Nepaisant jo amžiaus, Maura ir Katie negalvoja apie ateitį, neatsargus ir kvailas eikvoti savo metų. Situacija dramatiškai pasikeičia, kai tėvai parduoti šeimos lizdą. Įnoringas gražuolių būti per kelias dienas pašalinti savo daiktus ir išvalyti butą. Tačiau seserys neskubėkite atitikti jo tėvo prašymu ir jų karštų galvų idėja atsiklijuoja paskutinis. Vietoj ramioje susibūrimai organizuoja beprotiškas vakarėlį su senais draugais.

Teikdami moterų giminaičių, renginys vyks mokyklos dvasia. Ventiliatoriai aukšto lygio festivalius, jie nusipirko gėrimų daug priekyje su džiugia ir puošia kambarį. Kai atėjo laikas siųsti kvietimą, buvo nustatyta, kad buvusių klasiokų gyvenimas išsibarsčiusios visame pasaulyje. Ne visi lyderiai pavyko, o kai paprasti ponios laimė sukurti sėkmingą karjerą.

Visi pašėlusi savaitgalio merginos siekia apie atsisveikinimo su namo, kuriame išlaikė geriausius metų savo gyvenimą idėją. Stengiamasi lydi užsidegęs ginčija teiginius: jaunų ponios ir tada sužinoti santykius, prisimenant senus nuoskaudas viena su kita. Tačiau sudėtinga situacija verčia juos ieškoti kitaip į pasaulį aplink mus. Pilnas nežabota šalis ir ar pagrindinė herojė atsisveikinti su senais klaidų bus žinomos paveikslėlyje pabaigoje.

Už projektą su alternatyva vadinamas "lizdas" scenarijų parašė Paula Pell - kūrėjas iš serijos "Studija 30" ir TV šou "Saturday Night Live". Patrakėlis seserys grojo Tina Fey ir Amy Peler. Tai ne pirmoji bendra patirtis žinomų gražuolių. Anksčiau komiķe, kurie realiame gyvenime yra geriausi draugai, buvo nušautas į filmą "Mean Girls" ir "Oi, Mommy". Jau keletą metų aktorė veikė kaip meistras ceremonijų "Auksinio gaublio". Be to, į TV STAR pasirodė filmas, James Brolin, John Leguizamo ir Maya Rudolph.

Peržiūrų: 7330Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:13
Nubusti Meksikoje / Search Party

Lygiai prieš vieną dieną, jaunuolis, vardu Nardo (Tomas Middlditch) buvo laimingas nuotaka ir stovėjo prie aukuro, apie vesti savo merginą. Tačiau po staigaus ginčytis, jis atsidūrė Meksikos dykumoje ir niekas jam padėti. Jis gali pasikliauti tik savo geriausiais draugais. Du draugai: Jason (TJ Miller) ir Evanas (Adomas Draugiškas) norėjo mylėti susitaikė ir pasirengęs padaryti šį nieko. Be jų apsvaiginimo kaip jie galvoja, planuoti savo gerus ketinimus bus baigtas apsvaiginimo vestuves, kad norėčiau žaisti. Įkūnijantis į gyvenimą idėja, draugų susiduria su daugeliu iššūkių. Jie yra žinomi pasineria į šoką renginių būsimų jaunavedžių gyvenimą, ir jie paprastai galvoja apie tai ir ar mes turime mylėti pora tampa vyru ir žmona. Gal jų skandalas prie altoriaus nėra atsitiktinis, ir jie neturėtų būti kartu?

Peržiūrų: 3389Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:28
Anė / Annie

Annie anketa gražus, šmaikštus, bet likimas yra ne per natūra jai.Mergina našlaitis, gyvena bukas pastogę pagal nemylimosios pedagogų priežiūroje. Reikia susitikimą su princu, žmogus svajonių, kad bus pakeisti gyvenimą. Likimas siunčia Annie galimybę būti laimingas. Ji atitinka sėkmingas verslininkas ...

Peržiūrų: 3359Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:51
Pašėlusios medžiotojos / Hard Breakers

Alexis ir jos geriausias draugas Lindsay nusprendė parengti planą, siekiant suvilioti neįtaria vyrų ir pažeminti juos jų pačių pasitenkinimą.

Peržiūrų: 2482Komentaru: 0
Pridėta: 12.04.2015, 10:58
Kieta Palyda / The Chaperone

Ray Bredstoun - geriausias vairuotojas, kuris tik galima rasti. Jis nuolat ieško galimybių užsidirbti papildomų pinigų ant šono, todėl jos paslaugos yra dažnai naudojami plėšikų. Ray gauna puikų darbą darbo už šiuos pinigus, ir plėšikai gali būti ramus dėl laimingo pabėgti nuo persekiojimo.

Vienintelis dalykas, kuris neduoda Ray poilsio - tai jo dukra auga. Žmogus supranta, kad tai nelegalios judėjimą, jis rizikuoja palikti mergaitę be tėvo, be to šiame darbe - labai blogas pavyzdys savo vaikui.

Dėl savo dukters labui Ray nusprendžia kartą ir visiems laikams padaryti galą savo kriminaline praeitimi, bus grįžti į savo buvusios žmonos Lynn, tapti puikus tėvas Sally ir gyventi tyliau gyvenimą kaip įstatymus gerbiantys pilietis. Tačiau, kaip dažnai atsitinka, tamsiai praeitis nesiruošia leisti Ray.

Gauti gerą darbą "Žmonėms tai neįmanoma, bet baudžiamosios institucijos, kurie visada reikia pagalbos ir puikias vairavimo įgūdžius Ray, dar nesuteikia jam jokios poilsio. Ir nors veikėjas prisiekęs niekada kovoti su nusikalstamumu, jis vis dar sutinka su "paskutinis dalykas", - banko apiplėšimas. Baigęs šią užduotį, jis neturi atsitraukti nuo savo tikslo ir randa darbą, kaip mokyklos autobuso palydovas ...

Peržiūrų: 2152Komentaru: 0
Pridėta: 08.04.2015, 11:15
KARŠTOS GAUDYNĖS / Hot Pursuit

Treileris

Policijos pareigūno istorija ir išvada, kad likimo valia yra ant Teksase perspektyvoje.

Peržiūrų: 7414Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 11:12
Passe Passe / Bėgam Bėgam!

Darri - buvęs magas, kuris paliko profesiją dėl traumos, dabar dirba jo brolis bendrovė. Bet jei svarbų sandorį, jis turi ištrūkti iš miesto ...

Peržiūrų: 1380Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 11:08
Blondinė eina į karą / Major Movie Star

Filme Didžiuotis ir ambicingas aktorė Megan Valentino turi šviesią išvaizdą ir padoraus aktoriaus talentą, tačiau jos talentas gali būti aktyvuotas per vidurį filmus su komedija.

Bet ji nėra nusiminusi, ji gyvena klestėjimo ir prabangos. Ji niekada praleidžiama šalis ir yra neatskiriama jų. Ji yra labai šališkas į spalvingi smulkmenos įvairovė. Bėgant metams, Megan rūpinosi tik savo dėmesio ir nuotaikų, tačiau atėjo momentas, kai atėjo ne palankiausias laikotarpis žvaigždėmis.

Aktorė mažiau pradėjo duoti vaidmenis filmuose, net mažo biudžeto filmų jis nepakvietė. Megan susiduria Išdavystė mėgstamą vaikinas. Jo lėšos nebegali artėja prie savo paskyros. Ir po šio įvykių eiga, ji supranta, kad ji gyveno vaikiškas iliuzijas. Po tam tikro laiko, aktorė gauti galimybę žvaigždė pagrindinis kino apie karą. Bet visa įgula, įskaitant rašytojas, prodiuseris ir režisierius neturi tai, kad grožis gali susidoroti su tokiu vaidmeniu tikėjimą. Siekiant įtikinti visus į Priešingai, ji nusprendžia stoti į armiją. Bet kaip tik mūsų herojė yra, ji supranta, kad nuo to momento jos gyvenimas smarkiai pasikeitė. Bet atvirkštinis nėra, sutartis yra sutartis. Ji pasirašė sutartį su kariuomenės ir bus, kol ji neturi teisės palikti savo sienas.

Peržiūrų: 3714Komentaru: 0
Pridėta: 06.04.2015, 13:30
Nuo 5 iki 7. Įsimylėjėlių laikas / 5 to 7

Treileris

Jaunas rašytojas Brian Bloom klajojo Manheteno juostas, visiškai panardinti į mintis apie kitą produktą. Tam ratą, jaunas mokslininkas buvo gana žinomas, nes neseniai parašytas romano, kad padarė daug triukšmo. Ir visi, nes apie tai, kad jis naudojamas atšiaurių sprendimą ir pareiškė revoliucinės nuomonę apie kai kuriuos aspektus, susijusius su visuomenės degradacija.
Talentingas vaikinas pasirodo labai sunku kažkaip judėti į priekį. Šlovė ir pripažinimas vis dar yra labai toli nuo jo. Jo kolega pavadino Jane pataria priprasti prie nesėkmės galimybė, nes sunku ir suteikia šios sėkmės pagrindas. Vedęs rašytojas nenori priimti realybę, jis mano, kad kelias į sėkmę yra per staigiuose posūkiuose. Mūsų herojus yra apgaubta grandinėmis, jis negali nutraukti akimirksnis, kai visi pančių. Geranoriški asmenys pasakyti jam, kad jis neskuba ir pradėjo stengtis palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Ji apsupta vidutinybė ir liūdesys kasdienio gyvenimo, bet, kad nesibaigia jį iš rašytojo akis pamatyti protingas moteris vyresni nei jam. Šiuo metu, Brian atitinka gražus Arielis, kuris iš Prancūzijos diplomatas žmona.
Sekretorius, po sandorio su Ariel. Šio susitarimo esmė yra tai, kad moteris gali laisvai judėti tik nustatyto laiko intervalo - nuo 5 iki 7 Brian Ariel pradėti kartu dalyvauti įvairių veiklos: žygiai į literatūros vakarai ir diplomatinių kamuolius. Herojus taip apgaubta sukurtą susitikimams kad jo galva yra alaus naują sklypą šalia romaną. Autorius daro pastabą, kad bus romano pagrindas. Apsakymas, savo ruožtu, bus įžanga į rimtą darbą, nešioti tiriamąją pobūdį. Bendravimas kietas moteris su jaunu vaikinu veda prie to, kad moteris jauna ir vėl sparnuotas jaučiasi.

Peržiūrų: 4576Komentaru: 0
1-10 11-13