Žiūrėti Kieta Palyda / The Chaperone Lietuvių kalba

Pridėta: 12.04.2015, 10:58
Kieta Palyda / The Chaperone


Ray Bredstoun - geriausias vairuotojas, kuris tik galima rasti. Jis nuolat ieško galimybių užsidirbti papildomų pinigų ant šono, todėl jos paslaugos yra dažnai naudojami plėšikų. Ray gauna puikų darbą darbo už šiuos pinigus, ir plėšikai gali būti ramus dėl laimingo pabėgti nuo persekiojimo.

Vienintelis dalykas, kuris neduoda Ray poilsio - tai jo dukra auga. Žmogus supranta, kad tai nelegalios judėjimą, jis rizikuoja palikti mergaitę be tėvo, be to šiame darbe - labai blogas pavyzdys savo vaikui.

Dėl savo dukters labui Ray nusprendžia kartą ir visiems laikams padaryti galą savo kriminaline praeitimi, bus grįžti į savo buvusios žmonos Lynn, tapti puikus tėvas Sally ir gyventi tyliau gyvenimą kaip įstatymus gerbiantys pilietis. Tačiau, kaip dažnai atsitinka, tamsiai praeitis nesiruošia leisti Ray.

Gauti gerą darbą "Žmonėms tai neįmanoma, bet baudžiamosios institucijos, kurie visada reikia pagalbos ir puikias vairavimo įgūdžius Ray, dar nesuteikia jam jokios poilsio. Ir nors veikėjas prisiekęs niekada kovoti su nusikalstamumu, jis vis dar sutinka su "paskutinis dalykas", - banko apiplėšimas. Baigęs šią užduotį, jis neturi atsitraukti nuo savo tikslo ir randa darbą, kaip mokyklos autobuso palydovas ...
    Peržiūrų: 1999Komentaru: 0

    Kieta Palyda / The Chaperone nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям