Žiūrėti Blondinė eina į karą / Major Movie Star Lietuvių kalba

Pridėta: 07.04.2015, 11:08
Blondinė eina į karą / Major Movie Star


Filme Didžiuotis ir ambicingas aktorė Megan Valentino turi šviesią išvaizdą ir padoraus aktoriaus talentą, tačiau jos talentas gali būti aktyvuotas per vidurį filmus su komedija.

Bet ji nėra nusiminusi, ji gyvena klestėjimo ir prabangos. Ji niekada praleidžiama šalis ir yra neatskiriama jų. Ji yra labai šališkas į spalvingi smulkmenos įvairovė. Bėgant metams, Megan rūpinosi tik savo dėmesio ir nuotaikų, tačiau atėjo momentas, kai atėjo ne palankiausias laikotarpis žvaigždėmis.

Aktorė mažiau pradėjo duoti vaidmenis filmuose, net mažo biudžeto filmų jis nepakvietė. Megan susiduria Išdavystė mėgstamą vaikinas. Jo lėšos nebegali artėja prie savo paskyros. Ir po šio įvykių eiga, ji supranta, kad ji gyveno vaikiškas iliuzijas. Po tam tikro laiko, aktorė gauti galimybę žvaigždė pagrindinis kino apie karą. Bet visa įgula, įskaitant rašytojas, prodiuseris ir režisierius neturi tai, kad grožis gali susidoroti su tokiu vaidmeniu tikėjimą. Siekiant įtikinti visus į Priešingai, ji nusprendžia stoti į armiją. Bet kaip tik mūsų herojė yra, ji supranta, kad nuo to momento jos gyvenimas smarkiai pasikeitė. Bet atvirkštinis nėra, sutartis yra sutartis. Ji pasirašė sutartį su kariuomenės ir bus, kol ji neturi teisės palikti savo sienas.
    Peržiūrų: 3553Komentaru: 0

    Blondinė eina į karą / Major Movie Star nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям