Žiūrėti Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas Lietuvių kalba

Pridėta: 10.07.2016, 11:32
Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas


Ziureti Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas online

Mad lenktynės dėl nepagaunamas Gilė timpos Skrata tiesiai į erdvę, kur jis netyčia pradeda kosminės renginių serija. Tai šie įvykiai bus pakeisti visą pasaulį Ledynmetis: susidurimas ir jam tapti tikra problema. Išgyventi, SID, Mandi, Diego ir kiti herojai turi bėgti savo rojų, juokinga ir įdomi kelionė į egzotiškų naujų žemių ir susitikti su daug spalvingų naujų simbolių.

ice age 2016

Kino studija 20th Century Fox nutarė pratęsti Animuoti franšizės ir išleidimo į filmų nuoma "ledynmecio: neišvengiamai GTO (ledo amžius 5), kuris yra paskutinis epizodas populiarus projekte. Baigti apvijų, gamintojai nusprendė dėl gana mažas kasa ir rizika atėjo tik dėl užsienio žiūrovą, precedento susidomėjusius tęsinys. Yra žinoma, kad įgulos sudėtis buvo pakeistas keletą kartų.
Dabar jus galite ziureti Ledynmetis: susidurimas online. Rimtesnių darbų išdrįso imtis direktorių Galen t. Chou ir Mike Trumejer.

Galutinį serijos legendinis filmų herojų nebūtinai turi būti nuobodu, ir nevezuchaya sablezubaâ, voverės pravarde Scrat, kuriam dabar 13 metų vejasi riešutai sugeba įmerkite visą pasaulį į chaosą. Gilė kova šiek tiek godus padaras bus pakeisti istoriją ir įtaka klimato fone.

 

Tuo tarpu, SID, Manny ir Diego bandys išlaikyti savo draugystę ir pabandyti savo jėgas atlikti sudėtingas užduotis. Šiuo klausimu yra kad Hardy gyvūnų iš visuotinio atšilimo ir žemynų dreifas, laukia dėl klimato kaitos. Kitas fokusas pobūdžio bus sniego tirpimas ir ledynmečio laikų ateis į pabaigą.

 

Jaučiuosi artėja pasauliniai pokyčiai, priešistorinių būtybių prasidės parengti veiksmų planą. O vyresnės kartos bus linkę spręsti problemą, persikų, dukra mamutas Manny ir Ellie, eiti pasivaikščioti su savo broliais Krèšem ir Eddie. Linksmas bendrovė prarado ir padaryti gana nervų nes jo artimieji.

Kiek tai susiję su kitais herojais, plepus Sid tingumas toliau ginčytis kas nesveikas močiutė, aiškinsis santykius su šeima ir pagaliau mano antroji pusė. Kalavijas – dantyta tigrų plačiau ir Diego tapti tėvais. Visi gyvūnai bus įvykių sūkurys ir šiuo sunkiu metu bus sutiktas vyras, vardu Lina, kurios išgelbėjo prieš daugelį metų. Ilgametis draugas pasiūlys sudaryti Aljansą ir dirbti kartu, kad būtų išvengta katastrofos. Ar geriausiais draugais išgyventi katastrofos ar pabaigos istorija, garsiosios grupės?

 

 

Visi veikėjai iš animacinių filmų "Ledynmetis: susidūrimas neišvengiamas" įgijo tikrai žvaigždžių balsus. Studijoje įrašyti balso dainos buvo pastebėtas Chris Wedge (Scrat), John Leguizamo (Sid), (Manny) Ray Romano, Queen Latifah (Ellie), Keke Palmer (persikų), Denis Leary (Diego).    Peržiūrų: 9166Komentaru: 0

    Ice Age: Collision Course / Ledynmetis: susidurimas nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям