Žiūrėti Kiškių mokykla (dubliuotas) / Rabbit School 2017 Lietuvių kalba

Pridėta: 13.09.2017, 20:12
Kiškių mokykla (dubliuotas) / Rabbit School 2017


Po mini lėktuvo žlugimo, miestas kiškis Max atsiduria senamadiškas mokykloje miško, nuo kurio jis galėtų įsisavinti tik įgūdžių, kai tiesa Easter Bunny. Kaip mokymasis, pradinį nuobodulį pakeičia smalsumas - paaiškėja, kad vietinis gyvenimas yra visiškai neįsivaizduojamų intrigų ir tikrosios magijos.

Pasiimdamas mielos Emmy ir paslaptingos Madame Hermionos paramą, Max nusprendžia išvalyti vietą, kurią iš visų pusių apsuptų klastingos lapės. Oficialus pavadinimas animaciją "Die Häschenschule: Jagd nach dem Goldenen Ei" yra verčiamas kaip "Triušis (kiškiai) Mokykla: Guardians auksinių kiaušinių." Daugelyje šalių buvo sutrumpintas pavadinimas "Kiškis (kiškis)", tačiau Lenkijoje yra dar viena galimybė "Hare Max" sutaupo Velykų. Filmas buvo nukreiptas Ute von Munch-Paul, kuris anksčiau dirbo su projektu "Mažasis Dodo" (2008), "Raven-queer" (2012) ir "varnas queer-2: Didžiosios lenktynės" (2015). Vaidmenys skambėjo: Senta Berger ( "Operacija" Saint Januarius "," (1966), "Geležinis kryžius" (1977)), Friedrichas von Thun ( "Ginger ir Fred" (1985), "Šindlerio sąrašas" (1993), kad Miniserialas "Hitleris: velnio kilimas"), Julija Bever (serialas "Carlos").

multfilmas Kiškių mokykla

Max Hare gyveno linksmai ir be rūpesčių. Jo tėvai ėmė nerimauti, kad jis užaugs neišsilavinę. Jie nusprendė siųsti jį į specialią "Velykų zuikis" mokykloje. Max tokia perspektyva nėra labai malonu, nes namuose taip pat ir visada yra skanus morkų. Tačiau, kaip sakė į animacinio filmo "Harė mokyklos", gražus Ushastik negalėjo ginčytis su tėvais. Taigi max buvo kiškio specialiosios mokyklos. Ši institucija buvo gana įdomu. Studentai duoti skirtingus žinių.Kiškių mokyklaziureti  Įdomiausia yra tai, kad jie gali sužinoti visus magiškų triukų rūšių. Pasirodo, kad kiekvienas zuikis turi tokius sugebėjimus, kad

atskleisti prieš Velykas. Max turi merginą į klasiokas Amy veidą. Staiga jis sužinojo didelis pavojus. Šeimos bjaurių lapių nori pavogti brangiausią relikviją mokykloje - Aukso kiaušinis. Dabar, tik max, "Emmy", kiti mokiniai gali išgelbėti dieną. Norėdami tai padaryti, jie turi skubiai mokytis iš paslaptingo Madame Hermiona, kai Magijos pagrindai.
    Peržiūrų: 3325Komentaru: 0

    Kiškių mokykla (dubliuotas) / Rabbit School 2017 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям