Žiūrėti Ziureti Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life Of Pets Lietuvių kalba

Pridėta: 29.07.2016, 18:17
Ziureti Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life Of Pets


Kraujažolės Čeinis Režisierius Chris Renaud ir yra plačiai žinomas dėl animacinis franšizę "nepakenčiamas Me", sukūrė naują neįprastą animacinis filmas "Slaptas augintinių gyvenimas» ( "The Secret Life Of Pets), kuris yra aiškus pretendentas patekti į geriausių auditorijos reitingų. Kaip pagrindinis herojus, šįkart atlikti savo mažesnius brolius.

Režisierius pakelti paslapties šydą ir papasakojo žiūrovams, ką augintiniai, kai jų savininkai palikti namus. Be pasakojimo centre yra pūkuotas ir plunksnuočių padarai, gyvenantys vienoje iš Manheteno rajonų. Pasirodo, kad gyvūnai, kaip ir vidaus darbuotojams, organizuoti susirinkimus ir kritikuoti jų savininkai: dėl apkalbų žvėrys, pasidalinti įdomių istorijų apie gyvenimą, suteikti žmonių smagiai tarpusavyje paslapčių ir klausytis paskaitų apie žavinga elgesį. Žinios padėti jiems prisitaikyti prie savininkų ir gauti savo mėgstamą skanėstą.

Tuo gyvūnų gaujos galva yra protingas terjeras pavadintas Maks. Ilgą laiką jaučiau, visatos centre, laikoma šeimos numylėtinis. Išmatuotos ir monotoniškas gyvenimas pasikeičia po to, kai šuo namų benamiams Mišrios atvykimą. Arogantiškas aristokratas mielai atsikratyti naujo kaimyno, bet šeimininkai geidė ne kunigaikščio. Savanaudis herojus ne pasirinkimas, bet susitaikyti su situacija ir mokyti gero skonio draugui.

Per vieną iš savo pasivaikščiojimo mišrūnas šunų ir grynakraujis elito susipažinę su gatvės šuo Snoopy. Jovial negali prisijungti prie paketą, tapo bendrovės ir lojalaus draugui sielos keturkojo komanda. Ne mažiau teigiamų emocijų susitiks su puošni draugiškas triušio Snowball. Bendražygiai, net nežinau, kiek pyktis yra paslėpta už nekaltas šypsena Furry būtybių. Tik po kelių dienų jis sužinojo, kad žiaurus gyvūnų nori atkeršyti visą žmonių rasę ir renka žinutę benamių gyvūnų armiją. Po mokymosi artėjančią pavojaus, šunys komanda sukuria armiją, kad bus apsaugoti žmones nuo ilgio ausų Punisher.

Artikuliuoti animaciją "The Secret Life of gyvūnų" priimta visame pasaulyje žinomų įžymybėmis. Pagrindinis veikėjas sako, balso aktorius Kevinas Hart, kurie dalyvavo iš komedijos filmavimą "Meet the Fockers 2" ir "Didingiausias filmas". Ne mažiau svarbus vaidmuo patikėtas gamintojų aktorės Ellie Kemper ir ežerų varpas. Vėliau prie jų prisijungė serialas žvaigždės Ericas Stonestreet ir Louis CK
    Peržiūrų: 6704Komentaru: 0

    Ziureti Slaptas augintinių gyvenimas / The Secret Life Of Pets nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям