Total entries in catalog: 87
Shown entries: 81-87 Pages: « 1 2 ... 7 8 9
Pridėta: 12.01.2015, 19:42
Big Hero 6 2014 DVDSCR

Pasaulis turi naujus superherojus! Animacinių filmų kalvė „Disney Animation Studios“ ir populiarių filmukų „Ilgo plauko istorija“ bei „Ledo šalis“ kūrėjai pristato naujausią savo darbą – animacinį nuotykių filmą „Galingasis 6“.
San Fransokyo (išgalvotas San Francisko ir Tokijaus mišinys) mieste gyvenantis keturiolikmetis Hiro – jaunas, tačiau itin gabus šiuolaikinių technologjų genijus. Vieną dieną į jo rankas pakliūva... tikrų tikriausias pripučiamas robotas Beimaksas. Juokingai mielas pripučiamas padaras yra vyresniojo Hiro brolio kūrinys. 
Beje, šis robotas – kitoks. Beimakso krūtinėje plaka mylinti ir užjaučianti širdis. Na ir kas kad ją vis reikia pakrauti elektros ernergija. Hiro ir Beimaksas tampa puikiais bičiuliais. Ir jie būtų gyvenę ilgai ir laimingai, niekuo nesirūpindami... Tačiau miestą užgriūva paslaptingo nusikaltėlio piktadarystės. 
Kai pasaulio likimas pakibs ant plauko, o apsnūdę didmiesčio policininkai galvos tik apie spurgas, Hiro su Beimaksu suvienys jėgas ir stos į kovą prieš niekšybes. Prie neįprastos jų komandos prisidės ir keturi Hiro draugai – tokie pat pamišę technologijų genijai – Vasabis, Citrinukė, GoGo Tomago ir Fredas. Galingasis šešetas – sprogtamasis užtaisas visiems niekšeliams. 
„Marvel“ komiksų įkvėptame filme šešių šiuolaikinių superherojų komandos ir geraširdžio pripučiamo roboto draugystė sujaudins net didžiausius kietaširdžius.

Peržiūrų: 2996Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 14:35
101 dalmatinas / One Hundred and One Dalmatians / 101 Dalmatians

Thrill tai animaciją yra tikrai įspūdį. Nuostabi ir dėmėta, linksmas ir šviesus, ištikimi dalmatinas tapo išpuolių prieš jų objektas. Kokiu tikslu jie medžioti milijonierius, klastingas blogis Cruella De Vil Stervella?

 Šis klausimas nėra atsikėlė prieš 101 gražioje Dalmatijos. Gudrus planas blogis Madam de Ville ", išardyti. Ji jau mėgino užfiksuoti. Tačiau veltui. Dabar ji pasirinko atsargaus požiūrio siekdama užfiksuoti ir sumanytas planas. Kaip spąstai mažas šunys yra ne protingas siūti iš savo išmaniųjų odos kailinius, kailinius?

Iš manevrų dieną 101 dalmatinas dėl naujo ūkio Londone. Ir kaip tai atsitinka nuo nelaimingų atsitikimų serijos lieka tik Pace šuo. Jis ne itin nori palikti, nes norėjau bent viena akimi pažvelgti į savo stabų aktorius šuo Gromoboya. Ir dėl to, kad jis nuėjo pasitikti savo svajonę - jis buvo bėdų. Milijonierius yra paleistas iš kalėjimo ir samdo banditų tiems užgrobė prastas vaikas ir atnešė ją į požemio.

 Be klastingas tinklas rudenį šuniukas Pace ir aktorius Stormbreaker. Ir, atrodo, kad iš dailininko neturėtų tikėtis kietas posūkiais ir pergalė prieš priešą. Bet tai ne taip! Stormbreaker tampa tikra herojus ir išgelbėti visus ir baudžia blogis

Peržiūrų: 5635Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 13:16
Kūlverstukas / Čeburaška / Чебурашка

Geras animaciją iš trijų istorijų, kad kreipsimės į kiekvieną vaikas. Tęstinės nuotykius draugais, seniai žinoma, kad mus net iš sovietinio animacinio filmo. Trilogija alsuoja neįtikėtinai renginiuose. Visi trys istorijos prasideda su tuo, kaip Čeburaška rasti dėžutėje iš po užjūrio apelsinai. Tada ji susitiko su Gena ir kitais draugais. Tai kur linksmybės prasideda nuotykius. "Čeburaška ir cirkas" - šiuo pirmojoje dalyje aprašoma, kaip susidraugauti genijus ir Čeburaška, ir jie prisijungė dar ir mergaičių Masha, kurie visada norėjo išmokti vaikščioti Lynai. draugai padėti įgyvendinti savo ilgai vyko svajonė, taip pat Maša tikrai norėjo prisijungti prie cirko - tai taip pat įmanoma. Ovation, plojimai ir bendra pergalė visų mano baimių "Čeburaška ir zoologijos sodas." - Antroji dalis trilogija apie Čeburaška. Genų serga ir negalėjo eiti į zoologijos sodą dirbti. Jis buvo labai nusiminusi, nes nėra įpratęs praleisti darbą. Ką daryti? Pagalba ateina reaguoja Čeburaška, kad eina dirbti tiesiogiai nuo vietos "Crocodile" genai. Žinoma, toks įvykis negali nepastebėti, ir čia yra linksmas painiavos. "Patarimai Shapoklyak" - paskutinis istorija. Shapoklyak moteris nežino, kaip apgauti žmones. Tai atėjo atidaryti biuro rinkliavos nenaudingas patarimų. Taip pat bus istorija magas, kuris neteko savo anūkę. Bet drąsus išėjo ir atnešė jos draugai tikrai grįžti ir linksmas granddaddy.

Peržiūrų: 1690Komentaru: 0
Pridėta: 25.12.2014, 12:30
Karališka Drąsa / Brave

Nuo neatmenamų laikų, mitai ir legendos apgaubia paslaptingas šydas vaizdingas papėdėse Škotijos kalnuose. Sumanūs lankininkas Merida pasirinkti savo kelią gyvenime, ir vieną dieną ji atsisako laikytis senovės tradicijas karalystę, iššūkį galinga Škotijos klanai ir jų lyderiams: Lord MacGuffin gremėzdiškas, apsiniaukęs Viešpatį Macintosh nesantaika Viešpatį Dingvollu. Neapgalvotas veiksmai Merida grėsmę pasinerti karalystę į chaosą, ir tada ji eina patarimų ekscentriniu atsiskyrėlis, kurie vietoj padėti nustatoma, kad Merida pavojingų kerus. Jauna princesė remiasi tik savo drąsa įveikti galingą magiją ir nugalėti baisiausių žvėrį tų, kurie randami kalnų slėniuose.

Peržiūrų: 4768Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 19:26
Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša 2 / Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Po pražūtingos maisto audros, sukeltos jauno išradėjo Flinto sukonstruotos mašinos 2009-aisiais, pats Flintas ir jo draugai buvo priversti išvykti iš gimtojo miestelio. Jaunasis išradėjas dėl to pernelyg nesisieloja, nes gauna pasiūlymą apsigyventi mokslininkų saloje, kurioje kuriami patys pažangiausi ir nuostabiausi dalykai. Žodžiu, Flintui ten - tikras rojus.Praėjus šiek tiek laiko, Flintas nutaria apsilankyti gimtinėje. Grįžęs su siaubu pamato, kad toji maisto gaminimo mašina, kurią jis su draugais anuomet sutramdė, yra atgijusi - ir žymiai pavojingesnė nei tada.Dabar mašina gamina maistinius mutantus-pabaisas: gyvus ir labai piktus agurkėlius, amžinai alkanas tortilijas, beždžiongrybius ir panašius monstrus. Pakraupęs Flintas supranta, kad jau visai greitai sparčiai daugėjanti maistinių mutantų minia gali išsiveržti už miestelio ribų. O tuomet viskas gali baigtis pasauline katastrofa - žmones gali pakeisti nauja maistinės gyvybės rūšis.Flintas su draugais stoja į žūtbūtinį mūšį, kad nugalėtų pabaisas ir sunaikintų baisųjį savo paties išradimą.
Peržiūrų: 1761Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 19:24
Narsusis riteris Justinas / Justin and the Knights of Valour Tai širdį sušildanti pasaka apie draugystę, garbę ir pasiaukojimą. Mažas berniukas svajoja tapti stipriu vyru, tačiau pirma turi suprasti, kokie dalykai gyvenime svarbiausi. Berniukas pradeda ilgą kelią savo svajonės link, kurią įgyvendinęs jis galės tapti riteriu. Justinas gyvena karalystėje, kurioje beveik nebėra riterių ir vyrauja biurokratija. Jo svajonė – tapti vienu iš Garbės riteriu, tokiu, kokiu buvo jo senelis. Justino tėtis Redžinaldas siekia, kad jo sūnus sektų jo pėdomis ir būtų įtakingas advokatas, o ne vaikytųsi kvailą pasenusią svajonę. Po įkvepiančio apsilankymo pas savo senelę Justinas atsisveikina su tariama savo mylimąja ir pradeda išbandymų kupiną kelionę link riterio vardo. Pakeliui jis sutinka atkaklią ir gražią mergaitę, rodančią jam kelią. Vingrus žiniuonis ir gražuolis seras Kloreksas bei trys vienuoliai išmoko Justiną svarbiausių senovės išminčių skelbtų taisyklių kaip tapti tikru Garbės riteriu. Iš pradžių visi abejoja Justino sugebėjimu tapti riteriu, tačiau grįžus pavojingam, karalystę sunaikinti siekiančiam buvusiam Garbės riteriui, jaunasis riteris turi priimti sprendimą ir stoti ginti karalystės arba išsižadėti svajonės.
Peržiūrų: 1554Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 19:23
Projektas Alfa / Appleseed Alpha Po trečiojo pasaulinio karo jauna kareivė Deunana ir jos partneris kiborgas Briareosas bando surasti žmonių ateities viltį, legendinį Olimpo miestą.
Peržiūrų: 1480Komentaru: 0
1-10 11-20 ... 61-70 71-80 81-87