Total entries in catalog: 87
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 8 9 »
Pridėta: 15.04.2015, 09:12
Aštuonkojai iš 2 aukšto / Chobotnice z druhého patra

Šie žavinga būtybių buvo iškeltas iš jūros gelmių. Sunku įsivaizduoti, kad šių paslapčių ir paslapčių, kurias jie atneš mums skaičių.Filmas susijęs su aštuonkojų. Vaikinai, o atsipalaiduoti ant paplūdimio ištrauktas iš vandens specialaus molio. Iš jos du vaikus pelėsiai aštuonkojai.

Peržiūrų: 2602Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:10
Slaptoji kalėdų senelio tarnyba: Neklaužados prieš Gėriečius / Prep & Landing: Naughty vs. Nice

Žmonija dažnai galvoja, kad jie yra išrinkti į bet gerais darbais, o jei jie nebuvo išgelbėti planetą ir nesielgė truputį tyliau, tada iš karto atėjo į visatos pabaigos. Tiesą sakant, visos problemos, kad žmonija yra priversta "pažaboti", - tik dėl žmogaus veiklos.
Visi pavojai, kurie gali atsitikti bet kam, tiesą sakant, sukūrė žmogus, o ne gamta, ir, negana to - ne likimas. Nedaug žmonių žino, kad ne tik žmonės rengiasi Kalėdų. Pirkti dovanų, naują nuotaiką ir magija, kuri gali būti bręsti. Dauguma yra žinoma, kad Wayne. Jo svetainė padėti Kalėdų ne pirmas šimtą metų, ir ten buvo ne vienus metus tiesiog prieš visuomenė neturėjo jokių problemų.
Santa neatsisako savo padėjėjus, bet tai, ką aš noriu bent vienerius metus praleisti neveikia kaip elfas, bet kaip asmuo - ramus ir poilsiui. Tai buvo šiais metais turėtų būti "žmogaus". Wayne visi pasiruošę ir jis atsipalaidavęs pasirengę žiūrėti televizorių, bet čia ateina žinia, kad Kalėdų Senelio sąrašai pavogtas. Tačiau jų svarbiausios informacijos, ji sako, tie, kurie elgėsi gerai, taip pat tiems, kurie nenusipelnė dovaną. Kai sąrašai atgal į vietą, ten bus ne toks aiškus. Visi darbai turi būti atliekami prieš Santa žinoti.

Peržiūrų: 2264Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:56
12 dovanų Kalėdoms / 12 Days of Christmas

Viskas prasideda, kai seras Śpiewnik siunčia jo bumbling pilietis Holiberri pavogti princesė išrankiausią sąrašą kalėdinių dovanų. Bet vietoj Holiberri paima Kryžiažodis karalius ... Tai Kalėdos žada būti labiausiai neįsivaizduojamas ir neprognozuojama Holiberri, kaip jis bando išsiaiškinti, kas atspėti princesė savo sąrašą?

Peržiūrų: 2187Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 16:31
Zambezija / Zambezia

Iš animacinio filmo siužetas bus jauna Sokolyonok pavadintas KA. Vieną dieną jis nusprendžia eiti į Zambezija mieste. Kai žino, kad Zambezės gyvena daug paukščių, ir jis buvo toks pabodo vienišas, jis nori susidraugauti ir būti tikrai laimingas.

Tačiau patekti į šio stebuklingo miesto, jums reikia padaryti gana didelis skrydį. Ką mes galime pasakyti: kelias į puoselėjo svajonę visada keblus ir nelёgok. Pakeliui į KA būdu bus patenkinti sunkumus ir negandas, kad jis turės įveikti, vadovaujasi savo protu ir gudrus. Jaunas nuotykių ieškotojas taip pat turės išgyventi draugystės testą.

Pasakų ir labai spalvinga pasakų personažai, kurie sukelia nuoširdžią šypseną. Gražus animacija leis žiūrovui mėgautis įspūdingas gamtovaizdis, atsekti iki smulkiausių detalių. Garso takelis nusipelno ypatingo pagyrimo, kurioje yra labai gražus Afrikos ritmai.

Ši karikatūra tikrai reikia žiūrėti tiek vaikams, tiek suaugusiems, kurie mėgsta kartais panirti į šį nerūpestingą laiką. Gražus pamokoma istorija, pakili ...

Peržiūrų: 2909Komentaru: 0
Pridėta: 08.04.2015, 11:19
PIKSELIAI / Pixels

Treileris

Kai kosminių kompiuterių žaidimų virtualios realybės pasiekti užsieniečių iš kosmoso, jie klaidingai interpretuoti informaciją, kaip agresija. Tada prasideda atsakomųjų išpuolių, remiantis Video žaidimai "80s, su savo įvairių strategijų invazijos.

Norėdami atsikratyti svetimų pavojų, prezidentas nusprendžia kreiptis į savo vaikystės draugas, kai buvusių čempionų apie lošimo automatų. Sam Brenerio turi išgelbėti planetą. Bet vienas jis negali susidoroti su ateivių ataka, reikia specialistų Arcadia, patyrusių žaidėjų komanda ...

Peržiūrų: 20915Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:40
Batman vs. Robin

Anglų k.

Damian Wayne yra turintys sunku susidoroti su savo tėvo "ne žudymo" taisyklė. Tuo tarpu, Gotham išgyvena jis bus su grėsmėmis, kaip antai Insane režisierius ir slaptos Teismas Pelėdos.

Peržiūrų: 1766Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 11:10
Dingęs lūšiukas / The Missing Lynx

Linksmų Nuotykiai Rysenko Feliksas ir jo draugai: chameleonas paranoidiniai Hus, ožkų bailys Beea ir sakalas Astarte. Jie turi sugadinti blogio medžiotojas planą ir kitų gyvūnų paleidimas iš jo rankų, taip pat padėti ekscentrišką milijonierių, įjunkite slaptą planą statyti "Nojaus arka" ...

Peržiūrų: 2103Komentaru: 0
Pridėta: 03.04.2015, 13:36
Monstrų vidurinė / Monster high 2015

Baisu įsivaizduoti, ką įdomių nuotykių laukia mergaičių iš Monster High mokyklų per paslaptingas vaiduoklis sienos! Monstryashki vadovaujama Spectra Vondergeyst netyčia patenka į paralelinį pasaulį dvasių ir jų specialioji mokykla valdo griežtai direktoriaus Dvasios. Jis saugo spektras tarp vaiduokliais, neleidžiant jai grįžti namo.Atėjo laikas siaubingai gražus draugės iššūkis dvasias išsaugoti vieną iš jų nuo išnykimo!

Peržiūrų: 11170Komentaru: 0
Pridėta: 03.04.2015, 10:37
Nuotykių metas

Serijos pasakoja apie nepaprastus ir linksmas nuotykių dviejų geriausių draugų istoriją: berniukas Finn ir jo šuo Jake. Serija vyksta stebuklinga žemė Ooh. Finn - 13 metų berniukas, kuris mėgsta keliauti ir išgelbėti princesę nuo baisių monstrų ir piktadariai, gyvenančių Earth Ooh gniaužtų. Jake - suomiai geriausias draugas. Tai stebuklinga šuo su galimybe ruožas savo kūną beveik bet kokio dydžio ir formos. Jake 28 metai ir jis vaidina Mentor draugas edakogo Finn ir jo stebuklinga sugebėjimus vaidmenį, siekiant padėti berniuką jo kovos su blogio.

Peržiūrų: 4641Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 21:05
Sniego karalienė 2 / The Snow Queen 2

Ledinis neapykanta, kuri ištirpsta gerą saulės, o ne visiškai išnyko. Naujas animaciją "Sniego karalienė 2: Perezamorozka" krušos ir nuolaužų hummocks turiu padaryti džiaugsmą. Siaubingi asmenys vėl turi blogio ketinimus, todėl pyktis ir agresija. Nasty snaigės, kurie surinkti į vieną subjektą, parengs išpuolių bazę.
Pirma kąsnio nedrąsūs kariai Šiaurės nėra pavojingi, tačiau pastebimas. Neįmanoma atsikratyti baisus demonai šalčio. Klastingas būtybių drąsiai pavogė Maribel. Žavinga ir paprastas Troll Orme, mokymosi apie Sniego karalienė intrigų, vyksta kelyje. Mūsų herojus yra pagamintas iš geležies gynybinių kauliukai.
Kas išlaisvina nelaisvę vainikavo, valdys didelę teritoriją ir tapti princese vyru. Gale nejuda, Blizzard jėgas ieškoti išsigelbėjimo.
Pajėgos jau riba, Kelias į Lair padengtas sniegu. Tiesa draugą netrukus pamiršti visus nepasitenkinimą. Dėl Pagalba ateiti Troll: drąsus Gerda, drovus KA cheeful LUT ir pašalinti Alfida. Amžinasis ledo išsiskyrė prieš šių drąsių žmonių, kurie užšaldė mirties į ilgą pūga būdu. Visi šie personažai laukiame patrauklių nuotykius!

Peržiūrų: 9790Komentaru: 0