Total entries in catalog: 87
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 8 9 »
Pridėta: 14.07.2015, 21:38
Pakalikai / Minions

Treileris 

Pakalikai gyventi dėl pasiūlymo dėl milijono porą metų planetos ilgiau nei mūsų. Jie turi vieną manija - tarnauti labiausiai bjaurus asmenybės turima. Dinozaurai, faraonų, Drakula, Napoleonas - visi jie buvo trumpalaikis. Ir tada pakalikai puolė į Niujorką. Jie laukia pinigų, galios, roko superzlodeyka skaisčiai žiauru ir, žinoma, skanus "bananų"! Bet kuriuo atveju, taip atrodo, kad.

Peržiūrų: 64176Komentaru: 0
Pridėta: 09.06.2015, 13:10
Kempiniukas Plačiakelnis / The SpongeBob SquarePants Movie

 Lietuvių k.

Visada ir visais pavyzdžiais yra žmonės iš maloniausių jausmų kaip meilė, ir baigiant Niekšybė ir žiaurumo, kad silpnesnė. Ir labai mažai žmonių, atstovai žmonijai, bus patiko, jei mes palyginti jį su kempine, kuri kažkaip nusistovėjusią į vandenyną, ir įgijo sau draugų.

Tačiau šis palyginimas yra gana tinkamas, nes net problemos žmonėms ir Bob dažnai yra panašūs. Jaunas darbuotojas, kuris mėgsta smagiai, bet aš žinau, kad be mokėjimo negali trukti ilgai, nori gauti darbą savo draugui krabų. Bet pirmiausia jis mandagiai atsisako ir po visų disgraces į visą miestą. Darbas direktorius tampa nepasiekiamas Bob. Bet vietoj to, patenka į neviltį ir jaučiu, kaip varganas jis yra visatos dalelių, Bobas pradeda daryti gerus darbus.

Taigi, tiesiog praleisti laiką su savo draugu Patrick, jis galės rasti karūną, kuris buvo pavogtas iš Neptūno. Ir tik sukelti galvoti apie savo grubus elgesys krabų, kai jam padėti išsklaidyti idėjas Sheldon. Planktonas konkurentas negausite visus klientus, kurie taip reikia krabų. Būtina padaryti šiek tiek pastangų, kad įrodyti sau, kad esate ne gabalas.

Peržiūrų: 3734Komentaru: 0
Pridėta: 28.05.2015, 22:49
Moomins on the Riviera / Muumit Rivieralla

Treileris

Sužinokite, ar jums patinka animaciją Muumit Rivieralla naudojant konsultavimo tarnyba Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos, ištirti panašius karikatūros - pirmąjį įspūdį apie animaciją Muumit Rivieralla paruoštas! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti siūlomas failas animaciją Muumit Rivieralla (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Ir po žiūri animaciją ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 2144Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:45
Pinokis / Pinocchio

Lėlės - lėlių atgyja dėka mėlyną pasakų. Bet, kad būtų galima perkelti nepriklausomai yra - nereiškia, kad būtų žmogus. Norėdami tai padaryti, herojus turi pasireikšti gerais darbais. Atsižvelgiant jo ištikimas draugas kriketą, mūsų herojus eina į ilgą kelionę, kur jis buvo laukia iš nuotykių daug. Pakeliui jie atitinka lėlininkas "Stromboli godus ir klastingas, apgaulinga apsilankymas malonumo sala, kuri surenka visas neklaužada berniukai ir tada paversti juos asilais ir parduodami rinkoje. Ir ieško savo tėvo - meistras Dzhepetto, Pinokis gauna į siaubingą banginis įsčiose. Bet kaip pridera visų pasakų, mes laukiame laiminga pabaiga.

Peržiūrų: 3046Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 19:02
Didysis skrydis / Gus - Petit oiseau, grand voyage

Treileris 

Kiekvienais metais visi paukščiai skristi į pietus. Turi plaukioti ir pakuotės mūsų jauną herojus alksninukas, bet paskutinę akimirką prieš ant pakuotės lyderis skrydžio Darius užpuolė blogio kačių. Tik Darius žino kelią į pietus, ir jis sugeba perteikti slaptą Finch, kuris dabar tapo lyderis pakuotės. Alksninukas neturi tokių tolimųjų skrydžių patirtį, ir daugiau patirties vadovavimo pakuotėje, bet jis yra nieko, bet greitai besimokantis.

Peržiūrų: 5859Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:17
Septintasis nykštukas / The 7th Dwarf / Der 7bte Zwerg

Anglų k.

Klasikinių pasakų rinkinys atgimsta itin originalioje animacinėje komedijoje visai šeimai. Piktoji ragana Delamorta kūdikystėje užkerėjo princesę Rožę – iki aštuonioliktojo gimtadienio ji įsidurs pirštą aštria adata ir ji bei visa jos pilis šimtui metų užmigs giliu miegu, o šį burtą galės panaikinti tik tikrai mylinčio vaikino bučinys gražiajai Rožei. Džekas – būtent tas vaikinas. Likus dienai iki aštuonioliktojo Rožės gimtadienio jis išsiunčiamas pas septynis nykštukus, kurie gyvena už septynių kalnų. Šie turėjo saugiai paslėpti Džeką, kad šis po pražūtingo gimtadienio išgelbėtų vargšę Rožę. Deja, keliaudamas pas nykštukus Džekas paklydo ir pateko į raganos spąstus. Delamortos džiaugsmui, išsipildo liūdniausias scenarijus. Princesė įsiduria pirštą, jos gelbėtojas pagrobtas ir visa karalystė užmiega giliu giliu miegu. Išskyrus septynis nykštukus. Maži narsūs vyrukai leidžiasi ieškoti Džeko – vaikiną reikia pargabenti į pilį ir pažadinti snaudžiančią princesę. Pavojingoje kelionėje jų lauks daugybė išbandymų ir netikėtumų, tačiau ūgis – ne kliūtis!

Peržiūrų: 5241Komentaru: 0
Pridėta: 21.04.2015, 07:53
he Jungle Book Waterfall Rescue

 

Anglų k. 

Jūsų mėgstami Džiunglių knyga simbolių grįžti išgelbėti dieną įdomių Waterfall gelbėjimo. Prisijunkite Mowgli, Baloo ir Lali apie drąsus misija išgelbėti savo gyvūnų draugų ir išsaugoti savo džiunglių namus.

Peržiūrų: 1789Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:17
Žvėrių sąjunga / Animals United

Komanda rado juokingi gyvūnai žalia oazė viduryje sausringos Afrikos dykuma ten įsikurti. Tačiau jų gyvenimas buvo grasinama - Okavango upės tapo sausi greitai. Draugai sužinoti, kad kaltinti žmonių, kurie pastatė užtvanką. Gyvūnai - tiek skirtingų - nuo liūto, kad bailiai Gopher - Jungtinė į aljansą iššūkį žmonių ir išgelbėti slėnį! Juokingi margas gauja, raguotas ir porakanopių kostiumas linksmai žmonių gyvenimo ir atneš savo "tvarką" ne užtvankos!

Peržiūrų: 2951Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:15
Kaulų trupintojo legenda / Legend of the Boneknapper Dragon

 Lietuvių k. 

Plevako gentis papasakojo paslaptingas kaulų drakonas legendą. Niekas tvirtai alsuoja veikėjas žodžių. Visi pajuto savo įprastų pasakų istorijas, kurioje nėra tiesos unciją.

Atsiprašome ši reakcija Plevako nusprendžia padaryti pavojingą kelionę. Jis bandys rasti galimą įrodymų egzistavimo šioje padaras, nurodytą legendos. "Mentor pasiima į nuotykių Icking ir keli jo ištikimi kompanionai.

Įmonė bures. Staiga įvyksta nelaimingas atsitikimas. Laivas yra skaldytų herojai. Jie visi atėjo į salą, kur niekas gyvena. Čia ne vikingų atakoms. Jie užpuolė pačius kaulus drakonas. Tik didelių atsitiktinių simbolių galėjo prismirit didžiulis gyvūnų. Naujas herojus yra tikrai tapti draugas vikingų.

Peržiūrų: 2579Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:13
Orientacijos Diena / Orientation Day

Lietuvių k.

Pakalikai iš naujo pradedantiesiems saugos mokymo laboratorijoje augo.

Peržiūrų: 3931Komentaru: 0