Žiūrėti Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas / Charlie St. Cloud Lietuvių kalba

Pridėta: 19.04.2015, 08:50
Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas / Charlie St. Cloud


Dramatiškas pasakojimas apie gyvenimą yra gana paprastas žmogus. Didvyris filmų vardas yra Charlie St Cloud. Per trumpą laiką jis baigė studijas mokykloje. Berniukas mėgsta buriavimo sportą. Jis ne kartą tapo regatos nugalėtojas. Vaikinas buvo apdovanotas už tolesnių studijų stipendiją prestižinėje universitete.

Pagrindinis veikėjas turi eiti į Stanfordo universitete. Čarlis daro pažadą Giminystės nuolat žaisti su juo beisbolo. Tą pačią dieną berniukai tapo šalys automobilio avariją. Sam nebuvo išgyveno tragediją. Bet Čarlis galėjo pabėgti nuo pasaulio. Kažkodėl filmo herojus ateina broliu dvasią. Ji buvo su juo jaunuolis bus įvykdyti duotą pažadą anksčiau. Čarlis yra tikrai artėja prie artimo asmens į kapines ir traukinio su juo žaisti beisbolą.

Tai užtrunka daug metų. Čarlis ir toliau aplankyti savo brolį. Vieną dieną jis sutinka cute girl pavadintas Tess Carroll. Tarp zavyazhutsya rimtų santykių. SAM pradėjo suvokti, kad jo brolis vis labiau ir labiau nuo jos. Pirmą kartą per keletą metų, Charlie buvo vėlu kasdien treniruotės.

Labai greitai veikėjas praranda savo tikrąją meilę. Tess mėgsta keliauti. Iš jos neturėjo jokių naujienų. Čarlis nusprendžia eiti ieškoti mergaitės. Sam nusprendžia padėti savo brolį. Jis bus nemokamai jį nuo savęs ir nurodoma, kur ieškoti dingusio mergina. Mirusio jauno vyro istorija buvo baigtas.

Priešais jį laukia amžinojo gyvenimo danguje. Ir Čarlis yra tik pradžia. Jis turi eiti per daug daugiau neįtikėtinų įvykių, kurie galėtų pakeisti savo požiūrį į gyvenimą.
    Peržiūrų: 4167Komentaru: 0

    Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas / Charlie St. Cloud nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям