Total entries in catalog: 41
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 »
Pridėta: 17.03.2015, 15:07
Seni užrašai / The Rewrite Plevėsa rašytojas beprotiškai pamilsta moterį ir įsipainioja į juokingai sudėtingą meilės istoriją. Beliekia pridurti, kad išsiblaškiusį įsimylėjelį vaidina šelmis Hughas Grantas. Keitas Michaelsas (akt. Hugh Grantas) – plevėsa britų scenaristas. Kadaise, geistas moterų ir talento gerbėjų, 1998 metais, jis laimėjo prestižiškąjį „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią filmo scenarijų, ir... užmigo ant laurų. Šiandien Keitas viso labo išsiskyręs, vienišas ir viską pralėbavęs bankrutavęs rašytojėlis, kurio talento seniai niekas nepamena. Prispaustas finansinių sunkumų, jis ryžtasi perlipti savo orumą ir priimti iš pradžių jo visai neviliojusį darbo pasiūlymą – pradėti dėstytojo karjerą. Jis įsidarbina nedideliame, mažai kam žinomame koledže, kur mokosi toli gražu ne patys gabiausi studentai ir sukandęs dantis imasi juos mokyti scenarijų rašymo paslapčių. Tačiau vieną jo pilką kasdienybę praskaidrina netikėta pažintis su žavia vieniša mamyte... Keito širdyje suliespnoja jausmai ir jis įsisuka romantišką nusispratimų kupiną karusėlę. Gyvenimo netikėtumų žavesys ir tikrų jausmų viltis – komedija The Rewrite“ gardus kąsnelis ir įsimylėjeliams, ir dar tik svajojantiems apie gyvenimo meilę. Filmo režisierius Marcas Lawrence’as pagrindinį filmo vaidmenį nė nedvejodamas pasiūlė žaviajam britui, o šis iškart sutiko. Tam yra net kelios priežastys. Pirmoji, tai nebus pirmasis judviejų bendras darbas, nes Hughas Grantas savo talentą režisieriui jau įrodė vaidindamas jo juostoje „Įsimylėti per dvi savaites“. Antra, na, kas gi dar labiau tiktų gyvenime pasimetusio rašytojo, tačiau velnioniškai žavaus vyro vaidmeniui, jei ne lovelasas H. Grantas?
Peržiūrų: 1720Komentaru: 0
Pridėta: 14.03.2015, 15:34
Romo dienoraštis / The Rum Diary Filmas sukurtas pagal populiarių to paties pavadinimo kultinio amerikiečių žurnalisto ir rašytojo Hunterio S. Thompsono romaną. Bestselerio „Baimė ir neapykanta Las Vegase“ autorius „Romo dienoraštį“ parašė remdamasis asmenine patirtimi, kai būdamas vos 22 metų iš Niujorko atkako į Puerto Riką. Garsėjęs, kaip pašėlusio gyvenimo būdo mėgėjas, savo kūrinių herojus skandinęs alkoholyje ir narkotikų klampynėse, Thompsonas vėliau tikino, kad „Romo dienoraštis“ - ne biografinis kūrinys, o tik išgalvota istorija, kurią jis sukūrė stebėdamas savo puertorikiečių kolegų ir draugų kasdienybę nuodėmingame Karibų jūros mieste. Paulas Kempas (akt. Johnny Deppas) yra laisvai samdomas amerikiečių žurnalistas, kuris iš Niujorko persikelia gyventi į San Chuaną Puerto Rike. Vyras pradeda dirbti svarbiausiame salos dienraštyje „The Sun Juan Star“. Jo dienos egzotiškame mieste gausiai aplaistytos vietinio romo, o širdyje sumaištį kelia ne tik aistra moteriai (akt. Amber Heard), bet ir aplink klestinčios neteisybės kartėlis. Ši kelionė ir darbas Paulo gyvenime taps kritiniu lūžiu – mieste įsitvirtinusi korupcija, nusikaltimai ir apatija privers ji iš naujo perkainoti vertybes tiek žurnalistikoje, tiek gyvenime.
Peržiūrų: 1553Komentaru: 0
Pridėta: 10.03.2015, 15:59
Mėnesienos magija / Magic in the Moonlight Žymusis Holivudo neurotikas Woodie‘is Allen‘as yra vienas produktyviausių kino kūrėjų istorijoje. Gal bus sunku patikėti, bet nuo 1977-ųjų iki pat šių dienų tebuvo vos vieneri metai (1981-ieji), kuriais W. Allen‘as nesukūrė naujo filmo. O kai kuriais metais dienos šviesą išvysdavo ir po dvi naujas jo juostas. Šioje vietoje reikia pridurti ir tai, kad W. Allen‘as paprastai filmus ne tik režisuoja, bet ir rašo jiems scenarijus, prodiusuoja ir juose pats vaidina. Naujausia W. Allen‘o juosta „Mėnesienos magija“ žiūrovą nukels į trečiąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, pietų Prancūziją. Žymus britų iliuzonistas ir magas Stenlis (aktorius Colin‘as Firth‘as), žinomas sceniniu Vei Ling Su pseudonimu, vieną dieną sulaukia pasiūlymo vykti į Prancūzijos Rivjerą. Tiesa, ne gastroliuoti, o padėti atskleisti galimą apgavystę. Į Stenlį užsakovai kreipiasi dėl to, kad magas garsėja ne tik kvapą gniaužiančiais triukais scenoje, bet ir išskirtiniu gebėjimu perprasti žmones. Stenliui reikės pabandyti perprasti Sofiją (akt. Emma Stone) – jauną, bet jau spėjusią pagarsėti aiškiaregę, bendraujančią su anapusiniu pasauliu. Užsakovai įtaria, kad Sofija iš tikrųjų tėra apgavikė, išnaudojanti seną, kilmingą ir labai turtingą prancūzų šeimą. Pats būdamas iliuzijų (vadinasi, ir tam tikros apgaulės) meistras Stenlis panašių asmenų atžvilgiu yra nusiteikęs gana skeptiškai. Tačiau bendravimas su mergina magui iškels visiškai naujų klausimų ir dvejonių apie tikrosios magijos egzistavimą.
Peržiūrų: 1544Komentaru: 0
Pridėta: 04.03.2015, 12:48
Penkiasdešimt pilkų atspalvių  / Fifty Shades of Grey

Anastasija Steele - kuklus studentas gyvena su artimu draugu, classmate Kate.Savaitę iki baigimo universitete, Anastacia, ties sergančio Kate prašymu pakeisti, trunka su jaunas išvaizdus milijardierius Krikščionių Grey interviu. Interviu plėtoja nėra labai gera, ir Anastacia nemano jie kada nors vėl susitikti. Pilka staiga pasirodo aparatūros parduotuvėje, kurioje ji dirbo kaip pardavėjas. Jų pažintis tęsiasi ir Anastacia pamažu mokosi seksualinio entuziazmo turtingam paslaptį ...

Peržiūrų: 118777Komentaru: 0
Pridėta: 03.03.2015, 21:04
Su meile, Rouzė / Love, Rosie

Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neatskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą, nepaisant aplinkybių. Paskutinėse klasėse Rouzė ir Aleksas pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nei vienas iš jų nedrįsta apie tai prabilti, bijodami sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą. Po mokyklos baigimo Rouzės ir Alekso keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Nors jų bendravimas tampa retesnis, tačiau nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokioje situacijoje gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiems prireikia vis dažniau. Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai, kaip planuota: Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai nėra meilė. Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą. Tačiau ar sugebės geriausi draugai surasti savyje jėgų surizikuoti draugyste ir pabandyti įsileisti į širdį tikruosius jausmus? Filmas „Su meile, Rouzė" sukurtas pagal airių rašytojos Cecelia'os Ahern 2004 m. romaną „Kur baigiasi vaivorykštė". Tai - antroji rašytojos knyga ir antroji ekranizacija (po juostos „P.S. Myliu tave"). Pagrindinius filmo herojus vaidina juostos „Veidrodėli, veidrodėli..." Snieguolė Lily Collins ir iš filmų „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė", „Snieguolė ir medžiotojas" bei „Karibų piratai: ant keistų bangų" pažįstamas Sam'as Clafin'as.

Peržiūrų: 3365Komentaru: 0
Pridėta: 09.02.2015, 17:24
Užstrigusi paauglystėje / Laggies Paprastai filmuose, kuriuose pasakojama ieškančio, neapsisprendusio ir nežinančio, ko nori žmogaus istorija, pagrindinis herojus yra vyras. Ši juosta – išimtis. 11-ųjų mokyklos baigimo metinių proga, susitikusi su buvusiais klasiokais, 28-erių metų Megan (ją vaidina Keira Knightley) suvokia, kiek nedaug pasikeitė nuo mokyklos laikų. Ji tebedirba tėvo įmonės „vaikščiojančia reklama“, tebedraugauja su mokyklos laikų simpatija Entoniu, ir net minties neturi apie vaikų gimdymą ir „susitupėjimą“. Todėl, kai Entonis viename vakarėlyje jai pasiperša, Megan supanikuoja ir pasipusto padus. Vaikščiodama miesto gatvėmis, Megan susipažįsta su 16-mete Anika (visai neseniai „Ekvalaizeryje“ matyta Chloë Grace Moretz), kuri paprašo jai ir jos draugams nupirkti alkoholio. Megan naujos pažįstamos prašymą išpildo ir naktį praleidžia su nepilnamečių kompanija. Grįždama namo, Megan sugalvoja pasiimti savaitę „atostogų“. Tėvui ir vaikinui sumelavusi, kad turi išvykti į verslo seminarą, Megan įsiprašo į svečius pas Aniką. Šešiolikmetė gyvena kartu su tėčiu – dar pakankamai jaunu skyrybų advokatu Kreigu (aktorius Sam‘as Rockwell‘as). Megan atsiradimas sutrikdo nusistovėjusį Anikos ir Krego gyvenimo ritmą ir sukelia daugybę naujų jausmų bei potyrių visiems trims istorijos dalyviams. Ar Megan pavyks suvokti savo norus, svajones ir priežastis, dėl kurių jos gyvenimas, atrodo, stovi vietoje? Ar Anikos gyvenimo nesugadins vyresnės draugės patarimai ir patirtis? Ar Kregas sugebės atsispirti pribloškiančam savo dukters naujosios draugės grožiui? Ir, bendrai kalbant, ar šis netikėtas gyvenimo posūkis jiems daugiau padės ar pakenks?
Peržiūrų: 1970Komentaru: 0
Pridėta: 02.02.2015, 13:48
Kometa / Comet

Justinas Ilgas ir Emmy Rossum yra žvaigždės kirto mėgėjams, kurių santykiai žydėjimas ir unravels per šešis metus šioje paslaptingas, akinančiai originalios susitikimams. Kai tikimybė susidurti vienija cinišką Dell (ilgas) ir šmaikščiosios Kimberly (Rossum), etapas yra nustatytas audringas meilės romanas, kad išsiskleidžia kaip dėlionė. Kaip filmas zigzagai ir atgal laiko nuo meteoras dušas LA, prie viešbučio kambaryje Paryžiaus susidurti, kad lemtingą paskambinti-nepamirštamą portretas santykių atsiranda. Ištaigingai nušautas ir giriasi neįtikėtiną chemija tarp laidų, kometa yra viena-of-a-kind kosminės meilės istorija.

Peržiūrų: 3096Komentaru: 0
Pridėta: 01.02.2015, 16:24
Rūdys ir kaulai / Rust and Bone / De Rouille Et Dos Jei rankų krumpliai sudaužyti iki kraujo, jei veidas ištisa kraujosrūva, tuo mažiau šansų, kad teisėjas sustabdys kovą. Minimali užduotis - netapti luošiu, maksimali - išlikti gyvam. Tokios negailestingos nelegalių gatvės kovų taisyklės.
Peržiūrų: 1473Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 14:05
Visko teorija / The Theory of Everything Stephen‘o Hawking‘o pavardę tikriausiai žino ir tie, kurie visiškai nesidomi fizika ar mokslu apskritai. Mūsų dienų genijus, pakeitęs žmonijos suvokimą apie visatos paslaptis, vis dar nesiliauja stebinti savo protu, darbštumu ir valios stiprybe. Praėjusio amžiaus septintasis dešimtmetis. Jaunas fizikas S. Hawking‘as (jį vaidina iš juostų „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ bei „Vargdieniai“ pažįstamas Eddie‘is Redmayne‘as) Kembridžo universitete įsimyli literatūros studentę Džeinę Vaild (aktorė Felicity Jones). Jų jausmus ir daug žadančią Stephen‘o mokslininko karjerą supurto negailestinga diagnozė: amiotropinė lateralinė sklerozė. Pasak gydytojų, vaikinui liko gyventi vos dveji metai. Tačiau padedamas Džein rūpesčio ir meilės, Stephenas pasiryžta įrodyti, kad jo atveju gydytojai klysta.
Peržiūrų: 2313Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:18
Šokis hip hopo ritmu 4 / Step Up Revolution Filmo veiksmas vystysis nuostabių Majamio peizažų fone. Emili, turtingo verslininko duktė, atkeliauja į kurortinį miestą pasiryžusi tapti profesionalia šokėja. Mergina įsimyli šokėjų grupės lyderį Šoną, kurio vadovaujama grupė ruošiasi dalyvauti šokių konkurse. Tuo tarpu Emili tėtis, nekilnojamo turto pirklys, ruošiasi iš kvartalo, kuriame nuolat pasirodymus rengia šokių grupė, iškeldinti tūkstančius žmonių. Šokių grupė savo pasirodymus paverčia protesto forma prieš godų verslininką.
Peržiūrų: 3502Komentaru: 0