Total entries in catalog: 41
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 »
Pridėta: 27.01.2015, 20:28
Atskalūno laiškai / The Perks of Being a Wallflower Mielas ir naivus 15-metis Čarlis bando susidoroti su pirmosios meilės, geriausio draugo savižudybės ir savo paties psichinės ligos vaiduokliais, tuo pačiu metu bandydamas surasti savo vietą po saule. Naujoje mokykloje po savo sparnais jį priglaudžia vyresnių klasių moksleiviai Sem ir Patrikas. Nauji draugai bando padėti Čarliui apsiprasti realiame pasaulyje.
Peržiūrų: 2026Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 20:25
Labas, Aš Turiu Eiti / Hello I Must Be Going Amy Minski išsiskyrusi ir demoralizuota, o jos ateities perspektyvos labai pilkos. Sulaukusi 35 metų, ji turi grįžti į tėvų namus. Tuo metu, kai trokštamos meilės laukimas tampa nepakeliamas ir depresija sliukina vis arčiau ir arčiau, jos gyvenime atsiranda savimi pasitikintis gražus 19-metų vaikinas. Jis uždega rusenančia Amy aistrą ir staiga apšviečia jos kelią į savęs pažinimą.
Peržiūrų: 1729Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:13
Rubė Sparks / Ruby Sparks

Jaunas rašytojas Kelvinas išgyvena kūrybinę krizę. Kančių kamuojamam jaunuoliui nepadeda nei vizitai pas psichoanalitiką, nei bandymai parašyti naują romaną. Nerasdamas įkvėpimo, mūzos ir vidinės ramybės, Kelvinas pasitelkia fantaziją, kurioje gimsta naujas romanas ir svajonių mergina Rubė Sparks. Įkvėptas savo naujojo personažo Kelvinas pradeda ją įsimylėti, tačiau tuomet, kai visa tai ima atrodyti kvaila ir neįmanoma, tikrų tikriausia Rubė Sparks išdygsta jo namų svetainėje! Dar daugiau – netrukus paaiškėja, jog meilės ir sumanumo dėka vaikinas ne tik atgaivino susigalvotą personažą, tačiau ir gali Rubę paversti tokia, kokios jis nori! Tačiau niekas nežino, kiek gali tęstis taip netikėtai užgimusi meilė... Kultinio filmo „Mažoji mis“ kūrėjai juostoje „Rubė Sparks“ pristato alternatyvų žvilgsnį į graikų mitą apie Pigmalijoną ir Galatėją

Peržiūrų: 1481Komentaru: 0
Pridėta: 26.01.2015, 19:37
Lilting

Šiuolaikinėje Londone, Kambodžos kinų motina rauda ir priešlaikinę mirtį savo sūnaus. Jos pasaulis dar sutrikdyta dėl nepažįstamasis akivaizdoje. Mes matome savo sunkumais bando bendrauti vienas su kitu be bendros kalbos, nes per vertėją jie pradeda suvesti prisiminimus vyru jie abu my

Peržiūrų: 1328Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 18:11
Saugus Prieglobstis / Safe Haven Sakoma, kad sudaužytą širdį pirmiausia reikia išmokinti vėl pasitikėti. Ar įmanoma rasti saugų prieblobstį jausmams ten, kur mažiausiai tikiesi? Geriausias gyvenimiškų ir šiek tiek romantiškų istorijų rašytojas Nikolas Sparksas (“Brangusis Džonai”, “Amžinai tavo”, “Naktys Rodantėje”) pirmą pavasario dieną kviečia į kiną, kad nukeltų jus į vasarišką, jūros vėjų ir žemiškų aistrų skalaujamą paplūdimio miestelį... Kai paslaptinga jauna moteris, vardu Keitė, pasirodo nedideliame Amerikos miestelyje Sautporte, vietiniams iškyla daug klausimų apie jos praeitį. Graži, bet kukli Keitė pasiryžusi vengti artimesnių pažinčių, kol ne savo iniciatyva susidraugauja su našliu Aleksu ir plepia kaimyne Džo. Nepaisydama abejonių, Keitė pamažu atsipalaiduoja, ima leisti šaknis nedidelėje bendruomenėje, o simpatija dviejų žavių mažylių tėvui perauga į meilę... Tada jai ima kliudyti tamsi praeities paslaptis, kuri tarsi ieško progos išlįsti ir sugriauti trapią naujo ir laimingo gyvenimo viziją... Nicholas Sparksas (g. 1965 m.) – vienas garsiausių šiuolaikinių Amerikos romanistų, kurio knygų, išverstų į bemaž keturiasdešimt pasaulio kalbų, parduota per 50 milijonų egzempliorių. Hitais tampa ir visi filmai, pastatyti pagal jo bestselerius: “Užrašų knygutė”, “Brangusis Džonai”, “Naktys Rodantėje”, “Amžinai tavo”, “Žinutė butelyje” ir kt. Naujausią filmą “Saugus prieglobstis” nufilmavo dramatiškų ir gyvenimiškų istorijų specialistas - filmų “Šokoladas”, “Sidro namų taisyklės” ir “Brangusis Džonai” režisierius Lasse’as Hallstromas, pagrindinius vaidmenis sukūrė nuostabi pora - Julianne Hough (“Roko amžius”) ir Joshas Duhamelis (“Naujieji metai Niujorke”).
Peržiūrų: 2011Komentaru: 0
Pridėta: 20.01.2015, 21:15
Šiandien noriu grįžti vienas / The Way He Looks / Hoje Eu Quero Voltar Sozinho Leonardo – aklas paauglys, kuris stengiasi pabėgti nuo per didelio tėvų rūpesčio. Nusivylęs geriausia drauge Džiovana, jis ketina išvykti studijuoti į užsienį. Bet į jų klasę atėjus naujokui Gabrieliui, Leonardo gyvenimas ir ateities planai stipriai pasikeičia. Šis Brazilijos filmas, angliškai kalbančiose šalyse žinomas kaip „The Lway he looks“, sukurtas pagal panašaus pavadinimo trumpo metro filmą „Aš nenoriu grįžti vienas“ (2010). Po didelio populiarumo bangos, nuspręsta sukurti pilno metro filmą, o pabrėžiant Leonardo savarankiškumo troškimą, režisierius sugalvojo šiek tiek pakoreguoti TRLpavadinimą. Filmas 2014 metais dalyvavo Berlyno kino festivalyje ir laimėjo du apdovanojimus – Tarptautinės kino spaudos federacijos (FIPRESCI) ir Teddy, už geriausią LGBT temos filmą.
Peržiūrų: 4175Komentaru: 0
Pridėta: 16.01.2015, 17:53
Jausmų galia / Eternal Sunshine of the Spotless Mind Filmo "Jausmų galia", kurią galite žiūrėti online teisingus sechas veikėjas, Joel Barish gyvena Niujorke. Jis yra labai sunku nueiti su žmonėmis, o ypač su priešingos lyties. Jis taip pat atkreipia toleruotina ir saugo dienoraštis. Bet apskritai jo gyvenimas yra pilkųjų dienų ne įvykio serijos. Kartą Valentino diena, jis nusprendė neiti į darbą ir eiti į Montauk paplūdimio. Ant kranto, jis pastebėjo vienišą pav mergina apelsinų megztinis. Ji klaidžioja palei paplūdimį ir žiūrėti bangas. Tada jie atitinka tam ant platformos kavinė ir atsiduria toje pačioje automobilio, kai jie eiti namo.Pažintis. Clementine mergina veikia kaip knygyne pardavėjas. Kaip dažnai impulsyvus ypatingą perdažyti plaukus kitą spalvą ryškiomis spalvomis. Tiek herojus tikri, kad mes kada nors susitiko, bet nepamenu kur tiksliai. Joel pakelia į namus mergina ir kitą dieną jie išeina naktį pasivaikščioti palei upę Charles. Joelis, kad jis imennoo moterį jis ieško ir visada įsimyli Clementine. Kai jauni žmonės grįžta namo, ant kelio jie vadina į Clementine, ir ji gauna keistą laišką. Ten ji sako, kad jis yra bendrovės "Gap", kuris yra įsipareigojusi padėti žmonėms atsikratyti nemalonių prisiminimų, ištrinti atmintį klientas. Kaip paaiškėjo praeityje Joelis ir Clementine jau buvo pažįstamas, tarp jų turėjo romantiškų santykių, kad baigėsi dramatiškai. Pirma Clementine nusprendė ištrinti iš mano atminties, tada Joel ją mušė iš mano gyvenimo ...
Peržiūrų: 3895Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:29
Sveikos panelės / Hello Ladies: The Movie Kai Stiuartas sužino, kad jo buvusi mergina britė su savo vyru ruošiasi apsilankyti Los Andžele, jis susiruošia juos priblokšti savo ištaigingu gyvenimo stiliumi. Be to, jis pasisamdo rusų modelį, kad ji suvaidintų jo merginą. Ir kas gi čia galėtų nepavykti?
Peržiūrų: 2096Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:28
Tobula banga / The Perfect Wave „Tobula banga“ yra meilės istorija, kurioje pasakojama apie jauno vyro meilę banglenčių sportui, jo nuotykius, mamos meilę sūnui bei Dievui, ir, be abejonės, pirmąją meilę. Filme pateikiama kelionė, kurios pagrindinis veikėjas ieško savo „tobulos bangos“. Ši kelionė kupina netikėtų vingių, kurių metų jis ne tik pirmą kartą sužino, kas yra meilė, bet ir išklysta iš savo kelio.
Peržiūrų: 1716Komentaru: 0
Pridėta: 10.01.2015, 20:13
Beveik ištekėjusios / Nearlyweds

Kai trys draugai - Erin Casey ir Stella - sužinoti, kad dėl biurokratinių klaidų santuokos kiekvienas iš jų dabar yra laikomas negaliojančiu, jie supranta, - atėjo laikas įvertinti jo šeimos gyvenimą ir jo "beveik-Vyrai" dar kartą. Iš tiesų, jie turi galvoti apie: Erin beats in-law vyrui dėmesio; Casey bando išsiaiškinti, ar rimtai susijęs su vyru gyventi santuokoje; Stella ir turi nuspręsti, kad jos vis svarbesniu - karjeros ar vaidmens namų šeimininke. Dabar jos draugai padaryti sunkų sprendimą - vėl eiti prie altoriaus, ar ...

Peržiūrų: 2163Komentaru: 0