Total entries in catalog: 77
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 ... 7 8 »
Pridėta: 24.04.2015, 18:17
Septintasis nykštukas / The 7th Dwarf / Der 7bte Zwerg

Anglų k.

Klasikinių pasakų rinkinys atgimsta itin originalioje animacinėje komedijoje visai šeimai. Piktoji ragana Delamorta kūdikystėje užkerėjo princesę Rožę – iki aštuonioliktojo gimtadienio ji įsidurs pirštą aštria adata ir ji bei visa jos pilis šimtui metų užmigs giliu miegu, o šį burtą galės panaikinti tik tikrai mylinčio vaikino bučinys gražiajai Rožei. Džekas – būtent tas vaikinas. Likus dienai iki aštuonioliktojo Rožės gimtadienio jis išsiunčiamas pas septynis nykštukus, kurie gyvena už septynių kalnų. Šie turėjo saugiai paslėpti Džeką, kad šis po pražūtingo gimtadienio išgelbėtų vargšę Rožę. Deja, keliaudamas pas nykštukus Džekas paklydo ir pateko į raganos spąstus. Delamortos džiaugsmui, išsipildo liūdniausias scenarijus. Princesė įsiduria pirštą, jos gelbėtojas pagrobtas ir visa karalystė užmiega giliu giliu miegu. Išskyrus septynis nykštukus. Maži narsūs vyrukai leidžiasi ieškoti Džeko – vaikiną reikia pargabenti į pilį ir pažadinti snaudžiančią princesę. Pavojingoje kelionėje jų lauks daugybė išbandymų ir netikėtumų, tačiau ūgis – ne kliūtis!

Peržiūrų: 5277Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:03
Vaiduoklis / Призрак

 Rusų k.

Jurijus Gordeev atvaizduoja stiprių asmenybių. Ji veikia orlaivių dizaineris, su savo ambicijas nesibaigia. Moterys jam išlydyti kaip ledų, pasirengę sekti jį tik vieną iš savo akių. Mūsų herojus yra tik vienas žingsnis nuo jo labai didelis pasiekimas. Mūsų lėktuvai gali būti jūsų pirštai perkelti lėktuvus, kurie gali pasigirti. Bet čia George Idėja J.-1 buvo būtent trūkstamą elementą, kuris visas buvo laukia. Tai tiesa, ir šis orlaivis bus tikras spektaklis.

Bet čia nauja diena, ir Jurijus niekas pranešimai. Jo konkurencinga pusė skubiai įmonė užsidaro Gordeeva. Kas atsitiko? Ir taip atsitiko: vyras pateko į automobilio avariją, kurioje jis negalėjo išgyventi. Dabar jis vaiduoklis.

Ivanas Kuznecovas - eilinis berniukas, į septintą klasę studentas. Jo klasiokais nepastebi tai, tiesiog ignoruoja savo buvimą. Jo motina visada rūpinasi savo pernelyg aplinkinių juoktis su juo, ir kad net ir tada kalbėti apie mergaitės. Jis sako, kad patinka mergina, bet jis nepasakė nė žodžio ji gali. Žiuri suteikta savaitę užbaigti savo gyvenimo verslą - didinti orlaivių ore. Bet dabar jis gali matyti tik Vania. Gordeev prašo pagalbos berniukas.

Peržiūrų: 2418Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 17:56
Juodoji jūra / Black Sea

Lietuvių k.

Po daugelio metų ištikimas paslauga, kapitonas Robinson atleistas kaip kapitonas povandeninis laivas. Jis niekada tikimasi tokį pažeminimą iš jų darbdaviams, bet ir visame pasaulyje, tampa kietesni ir paleisti į jame piktadarys daug lengviau nei sąžiningas žmogus. Praleidus keletą savaičių ant žemės, kurios buvimas Robinsonas buvo beveik pamiršta, nes jų darbo vietą, jis staiga virsta į paslaptingą žmogų, kuris teigia, jei ieškote patyręs kapitonas už labai pelningą verslą. Robinson nusprendžia išmesti galimybes ir kviečia svetimas gerti ir aptarti, ką ji turi pasiūlyti. Filmas "Juodosios jūros", galite pažvelgti į mūsų svetainę internete. Atsižvelgdama susitiko ir išklausė jo pašnekovu Robinson išsiaiškina - kažkur nuo Juodosios jūros pakrantėje, ne itin tikslių duomenų nuskendo povandeninis laivas. Pasak nepažįstamasis ji buvo visiškai pakrautas su auksu, bet net iš povandeninio laivo savininkas neturi žinoti tikslią vietą savo mirties. Didžioji likimo PLN tauriuosius metalus dar ilsisi ant dugno, o pirmasis patekti į jį, gali pamiršti apie poreikius ir problemas, susijusias su pinigais. Štai kodėl reikia tokio patyrusio kapitono povandeninis laivas, kaip Robinson svetimas. Matydamas, kad gali sukelti šios įmonės sėkmę Robinson sutinka ir yra laikoma komandų rinkinys. Jis surenka britų ir rusų buriuotojai, jau numatyti, kas bus pertrauka jackpota šiuo klausimu. Tačiau žavi skaičiavimo dar negavo naudos, Robinson neturi žinoti, kaip pavojinga nuotykių įsitraukė ir tai, ką jis išliesiu iš kažkieno aukso siekimą.

Peržiūrų: 1643Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:17
Žvėrių sąjunga / Animals United

Komanda rado juokingi gyvūnai žalia oazė viduryje sausringos Afrikos dykuma ten įsikurti. Tačiau jų gyvenimas buvo grasinama - Okavango upės tapo sausi greitai. Draugai sužinoti, kad kaltinti žmonių, kurie pastatė užtvanką. Gyvūnai - tiek skirtingų - nuo liūto, kad bailiai Gopher - Jungtinė į aljansą iššūkį žmonių ir išgelbėti slėnį! Juokingi margas gauja, raguotas ir porakanopių kostiumas linksmai žmonių gyvenimo ir atneš savo "tvarką" ne užtvankos!

Peržiūrų: 3015Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 08:15
Kaulų trupintojo legenda / Legend of the Boneknapper Dragon

 Lietuvių k. 

Plevako gentis papasakojo paslaptingas kaulų drakonas legendą. Niekas tvirtai alsuoja veikėjas žodžių. Visi pajuto savo įprastų pasakų istorijas, kurioje nėra tiesos unciją.

Atsiprašome ši reakcija Plevako nusprendžia padaryti pavojingą kelionę. Jis bandys rasti galimą įrodymų egzistavimo šioje padaras, nurodytą legendos. "Mentor pasiima į nuotykių Icking ir keli jo ištikimi kompanionai.

Įmonė bures. Staiga įvyksta nelaimingas atsitikimas. Laivas yra skaldytų herojai. Jie visi atėjo į salą, kur niekas gyvena. Čia ne vikingų atakoms. Jie užpuolė pačius kaulus drakonas. Tik didelių atsitiktinių simbolių galėjo prismirit didžiulis gyvūnų. Naujas herojus yra tikrai tapti draugas vikingų.

Peržiūrų: 2636Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:12
Aštuonkojai iš 2 aukšto / Chobotnice z druhého patra

Šie žavinga būtybių buvo iškeltas iš jūros gelmių. Sunku įsivaizduoti, kad šių paslapčių ir paslapčių, kurias jie atneš mums skaičių.Filmas susijęs su aštuonkojų. Vaikinai, o atsipalaiduoti ant paplūdimio ištrauktas iš vandens specialaus molio. Iš jos du vaikus pelėsiai aštuonkojai.

Peržiūrų: 2631Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:56
12 dovanų Kalėdoms / 12 Days of Christmas

Viskas prasideda, kai seras Śpiewnik siunčia jo bumbling pilietis Holiberri pavogti princesė išrankiausią sąrašą kalėdinių dovanų. Bet vietoj Holiberri paima Kryžiažodis karalius ... Tai Kalėdos žada būti labiausiai neįsivaizduojamas ir neprognozuojama Holiberri, kaip jis bando išsiaiškinti, kas atspėti princesė savo sąrašą?

Peržiūrų: 2218Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:40
Batman vs. Robin

Anglų k.

Damian Wayne yra turintys sunku susidoroti su savo tėvo "ne žudymo" taisyklė. Tuo tarpu, Gotham išgyvena jis bus su grėsmėmis, kaip antai Insane režisierius ir slaptos Teismas Pelėdos.

Peržiūrų: 1798Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 11:10
Dingęs lūšiukas / The Missing Lynx

Linksmų Nuotykiai Rysenko Feliksas ir jo draugai: chameleonas paranoidiniai Hus, ožkų bailys Beea ir sakalas Astarte. Jie turi sugadinti blogio medžiotojas planą ir kitų gyvūnų paleidimas iš jo rankų, taip pat padėti ekscentrišką milijonierių, įjunkite slaptą planą statyti "Nojaus arka" ...

Peržiūrų: 2136Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 20:56
Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas / Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Dinaminis veiksmų Timur Bekmambetov. Direktorius grindė savo šventą temą amerikiečiams ir uždarai savo fantastika. Bet filmas neturėtų būti atsižvelgiama, kaip pasityčiojimas iš didžiojo istorinę praeitį pobūdžio.

Visų pirma, tai yra puikus kovotojas su puikiu specialiųjų efektų ir kieto siužeto. Ir pažvelgti į gražus Benjamin Walker, kuris, beje, yra labai tinkamas vaidmenį ji atliko puikiai ir rankose kirvį - malonu.

Abraomas Linkolnas buvo ne tik puikus prezidentas Jungtinių Amerikos Valstijų. Jis taip pat turėjo už neprilygstamą medžiotojas maurai reputaciją. Kelias į jaunosios Abraomo politikos viršuje buvo keblus ir nenuspėjamas. Filmas pasakoja apie ankstyvuosius metus drąsus Lincoln, kuris buvo tapti prezidentu.

Kai Abraomas susiduria su tuo, kas negali būti apibūdinama žodžiais. Jis sužinojo, kad žemė gyvena siaubingą būtybių - vampyrai, ir jie įsiskverbė į visas visuomenės sluoksnius. Kai kurios iš jų yra toks stiprus, kad jie sunaikinti visam būsenos galią.

Linkolnas sužino medžiotojo įgūdžių su tuo pasiruošę kirviu ir pradeda sunaikinti blogio būtybių. Po metų buvo senatvėje, Abraomas turės stovėti lemiamą mūšį su galinga 

Peržiūrų: 2412Komentaru: 0