Total entries in catalog: 77
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 ... 7 8 »
Pridėta: 15.06.2015, 20:22
Baimė viskam / A Fantastic Fear of Everything

Atsižvelgiant į pasakojimo centre yra vaikiškų knygų, kurias jis pradėjo rašyti romanus kriminalnye autorius. Jo tyrimai kriminalinės praeities Viktorijos Anglijoje virsta paranoja. Kas blogiau - Holivudas gamintojas ketina filmuoti savo pasiekimus ...

Peržiūrų: 1970Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 19:29
Pašėlęs Maksas 2015 / Mad Max: Fury Road 2015

Žmonijos ateitis yra ne parduotuvėje utopinio paveikslėlyje idealios visuomenės, kurioje galiausiai pasiektas lygybės ir brolybės, o ne totalitarinį pasaulį, kur vienas veiksmai negali pabėgti akylas akis negailestingas sistema. Viskas buvo daug nuobodus ir liūdniau: pasaulis įmerkta į galutines degalų karų išgyveno pilietinės visuomenės žlugimo ir tapo labai nepatraukli vieta. Žmonija susiduria su gėlo vandens trūkumo ir pilnas savivalė, apsigyveno miesteliuose ir kaupiami palei transporto maršrutų.  Dabar kiekvienas yra kelių gauja, ar yra taikomos jų išpuolių. Arba - kaip Max Rockatansky, kai tarnavo Highway Patrol - pasirenka atsiskyrėlio gyvenimą ir laikomos atskirai, kiek įmanoma bendrauti su kitais. Maksimalus sustiprino į išorės stebėtojas po jo sūnaus ir jo sutuoktinės ir jų keršto žudikų mirties keliu, ir neskuba grįžti į nualintą visuomenėje: jis klajoja ant išdegintos dykumos į savo "Interceptor" ir vienatvė yra gana patenkintas. Tačiau net ir didžioji post-apokaliptinio dykumoje Maks nematau pailsėti: dėl žmonių, kurie prarado savo žmogaus formą, bet nėra išganymo.

Peržiūrų: 17853Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 15:37
Keršytojai 2 / The Avengers: Age of Ultron

Lietuvių k. 

Nauja dalis filmo į sci-fi trileris žanro "Keršytojas amžius Ultron" visa žmonija bus ant visų panaikinimo slenksčio. Šiuo metu žmonija susidurs Ultron - sukurtą dirbtinį intelektą, siekiant apsaugoti Žemę nuo įvairių piktadariai ir grėsmes. Bet ten buvo gedimas ir svarbiausia grėsmė tapo visa jo pasaulis. Shield Corporation ", sukūrė šį intelekto, suskilo, ir niekas atsispirti šį kūrimą. Gyventojai neturi kito pasirinkimo, kaip tik prašyti išgelbėti didžiausių herojai Žemė - Keršytojas. Bet Ultron pajėgos yra toks didelis, kad Keršytojas abejoju, ar jie gali ją įveikti. Jie mano, kad apie Ultron karaliavimo pradžia yra nukreiptas į tai, kad nėra žmonėms jo vieta pasaulyje ...

Peržiūrų: 16083Komentaru: 0
Pridėta: 28.05.2015, 22:49
Moomins on the Riviera / Muumit Rivieralla

Treileris

Sužinokite, ar jums patinka animaciją Muumit Rivieralla naudojant konsultavimo tarnyba Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos, ištirti panašius karikatūros - pirmąjį įspūdį apie animaciją Muumit Rivieralla paruoštas! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis atsisiųsti siūlomas failas animaciją Muumit Rivieralla (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Ir po žiūri animaciją ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 2180Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:41
Antarktida: Metai ant ledo / Antarctica: A Year on Ice Savo vaizdais pribloškianti kronika apie tai, koks gyvenimas yra Antarktidoje ištisus metus, įskaitant žiemas, kurios verčia pamiršti likusį pasaulį. Ilgi ir tamsūs gyvenimo mėnesiai šalčiausioje Žemės vietoje yra pilni iššūkių žmonėms.
Peržiūrų: 1710Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:51
Pėdsakai / Tracks

Filmo "keliai" yra nuotykių drama, kuri remiasi Robinas Davidson knygą "Kelionė niekada nesibaigia", parašyta, kaip savo paties kelionę rezultatas. Suteikta filmas pasakoja apie labai jaunas žavinga mergina, vardu Robin Davidson "istorija. Ši mergaitė nenorėjo įrodyti nieko. Ji tiesiog norėjo kirsti Australija, o tiksliau pro Australijos dykumoje ir pasiekti bregam Indijos vandenyne. Tai atsitiko 1977 metais, į kelionę drąsus mergina prireikė keturių kupranugarių ir šunų aikštelė. Šis filmas yra tikra istorija ir įkvepiantis pasakojimas apie šios neįprastos nuotykius. Tai buvo labai sunku, kaip su 1700 mylių ilgio, per Australijos visai ...
Tam tikru kelionės pagrindinis herojus Rickas kartu dervos stadijose, yra garsaus blizgaus žurnalo «National Geographic» nuotrauka. Įkraukite tvirtumas, Davidson "atiteko paslaptingas, kuriame ji turės gauti ryšį su savo buvusio gyvenimo ir baisi šeimos tragedijos į kelionę rezultatas tapti suaugusiųjų ir nemokama.

Peržiūrų: 2179Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:48
Šeštasis elementas / 2001: A Space Travesty

Puikus komedija, turtingi amerikiečiai daug tipiškų juokauja, kad turėtų prašome beveik visi. Juokas turi visoje nuomone, kaip apatiniame paveikslėlyje dalykų juokinga, iš sultingų ir kvailas aplinkybes, kurios negali nepatikti daug.

Daugelis Žinoma, šis vaizdas nesuprastų, nes čia yra kvailas anekdotai, kad jie supranta ne visi sugeba daug. Vaizdas yra labiau tinka jaunajai kartai, nes šiuolaikinės humoro jausmą, jie galėtų geriau suvokti.

Filmas yra gana paprasta, jo laikrodis ir mėgautis, jis galės atsipalaiduoti. Šis filmas yra rekomenduojama žiūrėti, kai yra noras juoktis, nenoriu galvoti apie ką nors, jūs turite pakelti nuotaiką ir džiaugtis gyvenimu mažai.

Peržiūrų: 4191Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:45
Pinokis / Pinocchio

Lėlės - lėlių atgyja dėka mėlyną pasakų. Bet, kad būtų galima perkelti nepriklausomai yra - nereiškia, kad būtų žmogus. Norėdami tai padaryti, herojus turi pasireikšti gerais darbais. Atsižvelgiant jo ištikimas draugas kriketą, mūsų herojus eina į ilgą kelionę, kur jis buvo laukia iš nuotykių daug. Pakeliui jie atitinka lėlininkas "Stromboli godus ir klastingas, apgaulinga apsilankymas malonumo sala, kuri surenka visas neklaužada berniukai ir tada paversti juos asilais ir parduodami rinkoje. Ir ieško savo tėvo - meistras Dzhepetto, Pinokis gauna į siaubingą banginis įsčiose. Bet kaip pridera visų pasakų, mes laukiame laiminga pabaiga.

Peržiūrų: 3109Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 20:42
Nelaimėliai / La Chevre

Jauna Marija, tik dukra turtingiausias žmogus šūdas, užtikrintos ir gerai įrengtas merginos gyvenime, susijęs su žmonių, kurie vidury dienos gali sumažėti plytų ant galvos tipo. Marie - nelaimingas. Su ja nuolat atsiranda kokių nors problemų ", trisdešimt tris nelaimes" sekti dėl prastos mergaitės kulniukai. Ir dabar, ji dingsta be pėdsakų kažkur Lotynų Amerikoje. Popiežius milijonierius pasiruošęs atiduoti viską, kad rasti savo dykinėtojas dukrą. Jis samdo profesionalų detektyvas, kuris įsipareigoja pristatyti "trūksta" namų saugių ir patikimų. Seklys veikia netradicinius metodus - jis randa kitą nelaimingas žmogus, tikintis, kad vienas nelaimingas pritraukti sau kitą ...

Peržiūrų: 2505Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:20
Bėgliai / The Fugitives / Les Fugitifs

Lietuvių k.

Po penkerių metų kalėjimo bankų plėšikas Liuka išėjo į laisvę. Jis nutarė baigti savo kriminalinę karjerą ir tapti garbingu žmogumi. Deja, vos užsukęs į banką jis patiria nesėkmę. Būtent tą dieną nevykėlis Fransua Pinjonas ryžosi pirmą kartą apiplėšti banką. Atvykus policijai, vėpla įkaitu ima Liuką. Policija įsitikinusi, kad Liuka - plėšikas. O dar Fransua įsigudrina sužeisti įkaitą. Liuka ima iniciatyvą į savo rankas. Netrukus buvęs nusikaltėlis sužino, kad Fransua ryžosi apiplėšti banką dėl dukters. Po mamos mirties mergaitė nekalba. Liuka negali jų palikti bėdoje...

Peržiūrų: 1763Komentaru: 0