Total entries in catalog: 77
Shown entries: 71-77 Pages: « 1 2 ... 6 7 8
Pridėta: 12.01.2015, 15:38
Hobitas: Penkių armijų mūšis / The Hobbit: The Battle of the Five Armies Kitas pasakojimas apie Hobitas Bilbo ir nykštukų. Šiuo metu jų įrašo į Wasteland Smogo, valdė piktas drakonas Smogo. Šį kartą jis nori susidoroti su gyventojais Esgarota nes nėra įsitikinimų Bilbo nepuolė ežerų miestą drakonas ant dirbo. Leik Sitis buvo sudegintas piktas Smogo, drakonas išgyventi, bet negalėjo - jis buvo ištiktų rodykle žmogaus Archer Bard. Taigi skaityti pranašystę. Be Heath drakonas laikomi neapsakomas lobiai nykštukai apskaičiuotas MIME laikykis, bet dabar jie turi konkuruoti su žmonėmis ir elfai. Gnomai buvo kategoriškai atsisakė dalytis ir sukviečia į nykštukai armiją. Nuo brolžudiškas karas tarp nykštukai ir žmonių, kurie visada rasti bendrą kalbą, jie išgelbėjo vienas dalykas - jie turi bendrą priešą - goblinai, kurie taip pat gavo vėją apie lobių. Kaip mūšio goblinai penki kariai buvo nužudyti todėl buvo prarastas, ir, kita vertus. Šis renginys suderinti nykštukai, elfai, ir žmonės, ir turtai buvo gana padalintas.
Peržiūrų: 7093Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:26
Tamsusis slėnis / The Dark Valley / Das finstere Tal Vienišas raitelis slaptais takeliais prasibrauna į nedidelį miestelį, esantį aukštai Alpėse. Miestelio gyventojai nežino, iš kur atvyko nepažįstamasis ir kokie jo tikslai. Miestelį valdantys broliai Breneriai nori, kad atvykėlis kuo greičiau iš čia išvyktų.
Peržiūrų: 1551Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:22
Išganymas / The Salvation Džonas septynerius metus sunkiai dirbo nederlingose Amerikos žemėse tam, kad sulaukęs iš Danijos atplaukusios žmonos ir sūnaus galėtų patogiai ir saugiai gyventi. Tačiau viską aplink valdantys gangsteriai turi kitų planų. Kai Džono akyse brutaliai nužudoma jo šeima, jis, tik per stebuklą likęs gyvas, prisiekia atkeršyti. Taip prasideda Dovydo ir Galijoto kova ne tik dėl žuvusios šeimos, bet ir dėl viso miesto išganymo.
Peržiūrų: 1470Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 15:15
Kartą laukiniuose vakaruose / Once Upon a Time in the West Į geriausių visų laikų filmų trisdešimtuką įtrauktas filmas pasakoja apie vieną moterį ir tris vyrus jos gyvenime. Ponia Makbein iš Naujojo Orleano persikrausto į patį Amerikos Vakarų pakraštį Jutoje ir sužino, kad jos jaunasis vyras ir visa šeima nužudyti. Moteris visai netikėtai paveldi savo vyro giminės žemes. Pagrindinis įtariamasis susidraugauja su atvykėle ir pasiūlo kartu ieškoti tikrojo žudiko. Moteris sulaukia ir daugiau patarėjų ir visiškai nenutuokia, kas jai linki gero, o kas tik nusitaikęs į jos ką tik paveldėtą turtą. Šeštajame dešimtmetyje ši juosta buvo vadinama šedevru. Garsūs šiuolaikiniai pasaulio režisieriai Quentinas Tarantino, Martinas Scorsese, George'as Lucasas, Johnas Carpenteris ir Johnas Boormanas yra pasakę, kad šis filmas jiems turėjo labai didelę įtaką.
Peržiūrų: 1727Komentaru: 0
Pridėta: 11.01.2015, 13:19
Namų vyras / The Homesman Atokioje, akivaizdžiai dulkių ir sausrų kamuojamoje gyvenvietėje tuo pat metu išprotėja net trys moterys. Miestelio vyrai problemos atžvilgiu vangūs, tad pastoriaus iniciatyva mestų burtų keliu atsakomybė už pamišėles tenka vienišei senmergei Kedi. Šis personašas – tai dar vienas, jau Holivudo tradicija tampantis, vyriškas Hillary Swank vaidmuo. Bet dabar ji, kaip ir priklauso vaizduojamam laikmečiui (ir priešingai nei tipiška nepriklausoma „boba su kiaušais“) desperatiškai mėgina ištekėti. Kartais ta desperacija pasiekia sunkiai tikėtiną lygmenį – ar tikrai tokia ori ir stipri moteris pultų taip žemai? Vis tik čia, turbūt, ir slypi dalis filmo grožio – kai iš po atšiaurumo kaukės vis kyšteli sijonuotas trapumas ir noras būti kažkieno, šiuo atveju – bet ko – antra pusele. Filmą režisavęs Tommy Lee Jones pasirodo ir ekrane, – kaip senyvas pasiutęs niekšelis Džordžas, kuriam likimo pokšto dėka tenka dalyvauti keistoje misijoje – nugabenti tris beprotes iš Nebraskos į Ajovą. Nykiai atšiaurus laukinių vakarų peizažas ir tyrlaukiais riedanti arkliais kinkyta dengta karieta vizualiai primena aukso karštinės kamuojamą klasikinį vesterną – čia girdėti ir kaubojiško pistoleto šūviai, ir net pasitaiko šiokia tokia akistata su indėnais. Tačiau iš tiesų tai labiau kelio filmas – net gi laikais kai dar nebuvo nutiesti keliai, keliavimas pranoksta patį kelionės tikslą.
Peržiūrų: 1352Komentaru: 0
Pridėta: 04.01.2015, 11:20
Išganymas / The Salvation

Šio filmo įvykiai vyksta 19 amžiuje, 1870 JAV.Jaunas vyras, kurio vardas yra Jonas, ir anksčiau buvo Danijoje karinės, ir šiandien užsiima žemdirbystės, todėl normalų gyvenimą. Vieną dieną visa šeima veikėjas žudo nusikalstamą grupuotę.Herojus sužinojau apie tai, jis prisiekė, kad jis galėtų rasti šiuos nusikaltėlius, nes nesvarbu, ką ir griežtai bausti tą, kuris atėmė iš jo šeimos. Jon - tai žmonės, kurie išlaikyti savo pažadus, ir, galų gale, jis įvykdė savo įžadą iki smulkiausių detalių. Žudikas patyrė sunkią bausmę ir dabar turi galimybę gyventi toliau. Tačiau ji yra ne taip paprasta. Brolis žuvo banditai - iš tos pačios nusikalstamos grupuotės Delarue vadovas. Jis sakė, kad jei dviejų valandų jis neparodė jaunuolis gyvus ar mirusius, visas kaimas bus nusiaubta, ir ne vienas žmogus gyvena čia, jis nesiruošia atleisti. Vietiniai Juoda Creek, kur ji gyvena, mūsų herojus, daug baimės, nusprendė, kad tai buvo geriau praeiti Yona šiuos nusikaltėlius, nei prarasti savo gyvenimą. Tai yra, jie sulaužė visas krikščioniškas principus.

Peržiūrų: 2747Komentaru: 0
Pridėta: 01.12.2014, 15:54
Uždegimas / Combustion

Veiksmo filmas apie sukčių grupę, kurie apiplėšinėja turtingus vyrus pasitelkdami į pagalbą žavią merginą. Žavi mergina, vardu Ari, sužavi bare turtingą vyrą. Kai jis nusiveža ją namo, jos bendrininkai įsiveržia i namus ir jį apiplešia. Kita jų auka yra jaunas, žavus ir turtingas vaikinas, vardu Mikelis. Mėgindama suvilioti šį vaikiną, mergina pati jį įsimyli ir su juo permiega, sulaužydama savo taisykles. Mikelis išsiaiškina, kokiais darbeliais užsiima Ari ir jos gauja.

Peržiūrų: 2009Komentaru: 0
1-10 11-20 ... 51-60 61-70 71-77