Total entries in catalog: 77
Shown entries: 61-70 Pages: « 1 2 ... 5 6 7 8 »
Pridėta: 28.01.2015, 14:26
Ištrūkęs Džango / Django Unchained Premijų medžiotojas King'as Schultz'as išgelbėja iš vergijos pagrindinį herojų Džango (Jamie Foxx'as). Schultz'as ieško dviejų žudikų, o buvęs vergas žino kur juos rasti. Premijų medžiotojas suteikia Džango galimybę tapti kažkuo daugiau, nei vergu ir pažada padėti iš žiauraus dvarininko Calvin'o (L. DiCaprio) išvaduoti pagrobtą sužadėtinę Brunhildą.
Peržiūrų: 3654Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:23
Maksimalus nuosprendis / Maximum Conviction Buvę slaptojo operatyvinio padalinio darbuotojai Krosas ir jo porininkas Meningas gauna užduotį - įvykdyti seno kalėjimo uždarymo procedūrą. Iš pirmo žvilgsnio nesudėtingas reikalas virsta tikru mūšio lauku - su užduotimi išlaisvinti dvi tik atvykusias kalines, profesionalių samdinių grupė užpuola kalėjimą. Išsiaiškinęs, kas šios moterys yra iš tikrųjų, Krosas suvokia, kad įsitraukė į daug rimtesnį žaidimą, nei galėjo sau įsivaizduoti.
Peržiūrų: 1606Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 18:14
Jonukas ir Grytutė: Raganų Medžiotojai / Hansel & Gretel: Witch Hunters Brolių Grimų pasakoje Joniukas ir Grytutė atsiduria miške, į kurį juos atveda tėvas, paklusęs pamotės nurodymui atsikratyti vaikų. Brolis ir sesuo patenka į raganos, kurios namelis pastatytas iš cukraus ir kepinių, spąstus. Senolė pasiryžusi suėsti vaikus, o pastarieji, gelbėdamiesi, nudobia raganą, pavagia jos brangenybes ir pabėga. Vaikystėje šią istoriją vaikystėje girdėjome visi. Nuo tos dienos, kai Joniukas (akt. Jeremy Renner) ir Grytutė (akt. Gemma Arterton) nužudė raganą, įviliojusią juos į meduolinį namelį, praėjo penkiolika metų. Vaikai užaugo ir nutarė užsiimti profesionalia raganų medžiokle. Bėgant metams brolis ir sesuo įgijo vis daugiau patirties ir tapo kerštingais raganų medžiotojais, garsėjančiais profesionalumu ir gebėjimais meistriškai įvilioti auką į spąstus. Broliui ir seseriai puikiai atlikti savo darbą padeda ypatinga savybė: dėl nesuprantamų priežasčių raganų kerai jų neveikia. Vieną dieną Augsburgo meras pateikia raganų medžiotojams naują užduotį – Joniukas ir Gretutė turi išlaisvinti miestą nuo ypatingai bjaurios raganos Muriel (akt. Famke Janssen), kuri ketina aukoti miesto vaikus artėjančiame dviejų dienų raganų suvažiavime. Regis, broliui ir seseriai tai neturėtų būti sunki užduotis, tačiau savo užduotį raganų medžiotojai privalo vykdyti kartu su brutaliu šerifu Beringeriu (akt. Peter Stormare), įgaunančiu vis daugiau valdžios Augsburge ir vadovaujančiu beprotiškai savo paties raganų medžioklei.
Peržiūrų: 1616Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 15:00
Džekas milžinų nugalėtojas / Jack The Giant Slayer Tai šių laikų pasaką apie nesibaigiantį karą tarp žmonių ir milžinų, kurioje jaunas ūkininkas Džekas ruošiasi žygiui - išgelbėti milžinų pagrobtą princesę.
Peržiūrų: 2389Komentaru: 0
Pridėta: 19.01.2015, 18:21
Nuotykių Ieškotojas: Mido Dėžės Prakeiksmas / The Adventurer: The Curse of the Midas Box Senovės paslaptys. Galingas blogis. Ir bebaimis herojus, keliaujantis per grėsmingos magijos pasaulį. Marijus Mundis, septyniolikmetis vaikinas, neturi kitos išeities kaip tik susivienyti su Vilu Čeritu po to, kai jo tėvai ir jaunesnysis brolis pagrobiami nežinomi priešo. Jų nuotykiai nuveda juos į paslaptingą Princą Regentą – viešbutį, esantį mažoje saloje bei varomą garų mašina. Marijus, padedamas Čerito, turi atskleisti salos paslaptį, surasti tuos, kurie slepiasi už jo šeimos dingimo bei sutrukdyti Otui Liugeriui pasisavinti galingąją karaliaus Mido dėžę.
Peržiūrų: 1361Komentaru: 0
Pridėta: 18.01.2015, 15:12
Kodas: lobiai. Paslapčių knyga / National Treasure: Book of Secrets Bendžaminas Fraklinas Geitsas stengiasi atskleisti paslaptis, gaubiančias JAV prezidento Abraomo Linkolno nužudymą. Ieškoti to, kas slypi po visiems žinoma tiesa, jį paskatina 18 dingusiais laikytų puslapių iš prezidento žudiko Džono Vilkeso Būto dienoraščio. Iš dingusiais laikytų žudiko užrašų paaiškėja, kad prie prezidento nužudymo kažkaip gali būti prisidėjęs ir Bendžamino proproprosenelis. Trokšdamas įrodyti savo protėvio nekaltumą, lobių ieškotojas ima sekti dingusio dienoraščio pėdsakais...
Peržiūrų: 2936Komentaru: 0
Pridėta: 15.01.2015, 14:34
Brėkštanti aušra. 2 dalis / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Bella nebėra žmogus. Ji turėjo virsti vampyru. Dabar ji daro viską, kas įmanoma, kad netrukus įsikurti į naują panašumo. Viskas Cullen šeimos bando visokeriopai padėti jai paramą sunkiais laikais.

Edward yra malonu būti su Bella. Be to, dabar jie priklauso klanui. Nuo šio momento pora tikrai myli bus amžina. Pagrindiniai personažai filmų pareikšti graži mergina, dukra Renesmee. Jokūbas nenustoja būti įtraukti į savo pirmąją meilę gyvenimui. Jis buvo perimta su dukra Bella. Vilkolakis mergina tapo geras draugas ir gynėjas.

Neseniai Cullen gyveno taikiai ir ramiai. Tačiau tai baigėsi.Apie Edward ir Bella dukra gimimo sužino Volturi. Herojai ėjo prieš visas taisykles. Vaikai neturėtų "gydyti". Taigi yra pasakyta vampyrų įstatymus. Cullen turėtų būti baudžiamas už savo nusikaltimą.

Rengia didelį mūšį, kad galėtų baigti lenktynes.Volturi nieko nežinau apie tikrąjį pobūdį Renesmee. Jie dar geriau pažinti šią mergaitę.

Peržiūrų: 9990Komentaru: 0
Pridėta: 14.01.2015, 14:21
Gydytojas: Avicenos mokinys / The Physician Gydytojas: Avicenos mokinys (The Physician) - nuotykių filmas apie berniuką, kuris tampa garsių žmonių gydytoju. Filmo veiksmas vyksta 11-jojo amžiaus Londone, tai laikais kai medicina dar nebuvo pažengusi į priekį. Berniukas vardu Robas netenka savo mamos, kuri miršta nuo nepagydomos skrandžio ligos. Po mamos mirties jis susidraugauja su vyru, kuris važinėja po miestus ir gydo žmones. Laikui bėgant jis perima jo amatą, tačiau jam to neužtenka, jis nori daugiau išmokti apie žmonių gydimą. Viename mieste jis sužino, kad yra pasaulyje garsus medicinos mokytojas vardu Avicena, kuris gydo žmones ir moko savo mokinius gydymo meno paslapčių. Robas leidžiasi į ilgą ir sunkią kelionę, kad susitiktų su garsiuoju mokytoju Avicena ir išmoktų gydyti žmones. Nuvykęs į Persiją jis apsimeta žydų, kad galėtų mokytis pas Avicena. Laikui bėgant Robas išmoksta daugybės gydymo paslapčių ir tampa labai geru gydytoju.
Peržiūrų: 1607Komentaru: 0
Pridėta: 14.01.2015, 14:19
Robotukas Kodis / Robosapien: Rebooted

Šis filmas priklauso nuotykių žanro.Istorija bus sutelkti dėmesį į talentingą mokslininkas pavadino Alanas Topher, kuris praleidžia visą savo laiką slaptame karinės laboratorijoje. Jo pagrindinis tikslas yra sukurti unikalų robotą su dirbtinio intelekto.Naujas robotas galės nustatyti judesius ir kalbą žmonių, bet išskyrus, kad jis galės atlikti visus svarbius sprendimus pats tiesiogiai, be žmogaus įtaka jai. Ir visa kita, jis vis dar gali reikšti žmogaus emocijas. Mūsų mokslininkai į projektą su humanistinės pusėje, nes su Robosapienom gali radikaliai pakeisti paieškos ir gelbėjimo sistema. Tačiau galinga korporacija manė, kad tai visiškai kitokią prasmę - naudoti robotą kaip karinių ginklų.

Mūsų herojus nusprendžia, kad tiesiog nebus pasiduoti savo kūrinį į blogio rankas, todėl jis pagrobia RoboSapien. Bet jo pastangos buvo veltui, kaip ir visose įvykių robotas išgyvena gedimų serijos ir galiausiai tiesiog prarado. Per trumpą laiką viename iš šio roboto pavadintas Toby sąvartynų randa vienuolika metų berniukas. Tai berniukas Henris, kuris gyvena vien su motina. mūsų

Peržiūrų: 2440Komentaru: 0
Pridėta: 13.01.2015, 15:17
Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis / Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" - tai paskutinis nuotykis „Hario Poterio" filmų serijoje. Nekantriai lauktas filmas yra antroji iš dviejų pilno metražo filmų dalių. Didingame finale mūšis tarp gėrio ir blogio jėgų burtininkų pasaulyje perauga į visuotinį karą. Dar niekuomet ant kortos nebuvo pastatyta tiek daug. Niekas nėra saugus. Tačiau būtent Hariui Poteriui teks paaukoti didžiausią auką nenumaldomai artėjant kulminacinei kovai su valdovu Voldemoru. Šioje kovoje išsispręs viskas. Filme „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" pagrindinius vaidmenis atlieka Daniel Radcliffe, Rupert Grint ir Emma Watson, dar kartą pasirodydami kaip Haris Poteris, Ronas Vyzlis ir Hermiona Greindžer. Filmo aktorių trupei taip pat priklauso Helena Bonham Carter, Jim Broadbent, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Tom Felton, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Ciarán Hinds, John Hurt, Jason Isaacs, Matthew Lewis, Gary Oldman, Alan Rickman, Maggie Smith, David Thewlis, Emma Thompson, Julie Walters ir Bonnie Wright. „Warner Bros. Pictures" pristato „Heyday Films" kūrinį „Haris Poteris ir mirties relikvijos", paskutinę sėkmingiausios visų laikų filmų frančizės dalį. „Haris Poteris ir mirties relikvijos 2" pasaulio kino teatruose ir IMAX pasirodys 3D bei 2D formate nuo 2011 liepos 15 d.
Peržiūrų: 1603Komentaru: 0