Total entries in catalog: 13
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 »
Pridėta: 10.06.2015, 17:06
Ponas Terneris / Mr. Turner

Šis filmas yra skirtas garsaus talentingas Anglų dailininkas William Turner ir jo pastaruosius dvidešimt metų gyvenimo.
Štai šiek tiek tamsus ir retai šypsosi žmogus negali būti vadinamas geras žmogus, bet jis nėra blogas, jis yra uždarytas, manoma, keista, bet tuo pačiu metu jis yra ramus, protingas ir labai gerbiamas bendruomenėje. Williamas mylėjo savo darbą, iš jo rankų išėjo puikus ir užburiančios grožio kraštovaizdį, menininkas gali plaukti į laivą, tik pamatyti audrą, o tada užfiksuoti savo spalvas ant popieriaus. Jis lankėsi viešnamiuose, bendravo su aristokratija ir gyveno tik tokį gyvenimą, kaip jis norėjo. Williamas Turneris pelnė pripažinimą kritikų ir žinovų tapyba, o jo vardas tapo legendinis.

Peržiūrų: 1931Komentaru: 0
Pridėta: 29.04.2015, 20:51
Pėdsakai / Tracks

Filmo "keliai" yra nuotykių drama, kuri remiasi Robinas Davidson knygą "Kelionė niekada nesibaigia", parašyta, kaip savo paties kelionę rezultatas. Suteikta filmas pasakoja apie labai jaunas žavinga mergina, vardu Robin Davidson "istorija. Ši mergaitė nenorėjo įrodyti nieko. Ji tiesiog norėjo kirsti Australija, o tiksliau pro Australijos dykumoje ir pasiekti bregam Indijos vandenyne. Tai atsitiko 1977 metais, į kelionę drąsus mergina prireikė keturių kupranugarių ir šunų aikštelė. Šis filmas yra tikra istorija ir įkvepiantis pasakojimas apie šios neįprastos nuotykius. Tai buvo labai sunku, kaip su 1700 mylių ilgio, per Australijos visai ...
Tam tikru kelionės pagrindinis herojus Rickas kartu dervos stadijose, yra garsaus blizgaus žurnalo «National Geographic» nuotrauka. Įkraukite tvirtumas, Davidson "atiteko paslaptingas, kuriame ji turės gauti ryšį su savo buvusio gyvenimo ir baisi šeimos tragedijos į kelionę rezultatas tapti suaugusiųjų ir nemokama.

Peržiūrų: 2140Komentaru: 0
Pridėta: 24.04.2015, 18:01
Gagarinas. Pirmas kosmose / Гагарин. Первый в космосе

Rusų k

Kino «Gagarinas. Pirmasis kosmoso "pristatoma meno žanrą. Istorija bus sutelkti dėmesį į didžiojo sovietų kosmonautas, žmogus, kuris pirmasis pasaulyje skrido į kosmosą. Sklypas yra reguliariai vaikinas Jurijus Gagarinas. Be tapybos bus pristatytas visiškai jo gyvenimo istorija, nuo vaikystės iki labai brandus. Be to, jūs pamatysite nuostabią istoriją pažintys Gagarinas su savo būsimą žmoną. Ir įdomiausia - Jurijus registracija tarp dvidešimties galingiausių naikintuvų pilotai, pasirinktas iš daugelio specialistų. Pirmos grupės astronautų sudėtis įvesti tik geriausius vaikinai. Tačiau nesiteikė padaryti savo pirmąjį skrydį į kosmosą bus tik viena iš jų.

Jungtinės Valstijos ir Sovietų Sąjunga varžėsi dėl vadovavimo viską. Tačiau didžiausias Kusz buvo tirti kosmosą. Visa tai kelia didžiulį spaudimą dėl pirmosios grupės astronautų. Konkurencijos egzistavo tarp berniukų. Be to, visą laiką, tai buvo įtampa ir kova už teisę būti pirmas. Iš jų dvidešimt pasisekė išvyko į kosmosą tik 12. Likusių aštuonių žmonių dėl įvairių priežasčių liko už grupės ribų. Vienas iš jų sudegino gyvas slėgio kamera, ir kita nusprendė nusižudyti ir išmetė save pagal traukinio ... Bet visi kiti ir toliau judėti į tikslą. Ir visi bandymai ir vargus atsilieka. Ir pirmasis skrydis į kosmosą, Jurijus Gagarinas vykdo - eilinis sovietų berniukas. Jo puikus aktas buvo ne tik mūsų šalies širdis, bet taip pat nuvyko į istoriją.

Peržiūrų: 2226Komentaru: 0
Pridėta: 30.03.2015, 18:06
Stebuklų laukas / The Field of Magic „Stebuklų laukas – dokumentinė juosta apie žmones, daug metų gyvenančius savo statytuose nameliuose prie buvusio sąvartyno. Filmas tarsi iš paties sąvartyno gyventojo perspektyvos pasakoja apie nykstančią unikalią bendruomenę, jos dienos ritmą, unikalų gyvenimo būdą, kasdienius džiaugsmus ir rūpesčius. Stengiamasi pavaizduoti žmogaus veidą, besislepiantį už šiukšlių ar sąvartyno dvoko, stengiantis atskleisti unikalią asmenybę. Tam nepakako vos kelių vizitų į sąvartyną. Tai didžiulis filme nematomas darbas. Ilgametė filmo režisieriaus, profesionalaus gamtininko, patirtis padėjo sukurti originalų dokumentikos kūrinį.
Peržiūrų: 1754Komentaru: 0
Pridėta: 17.03.2015, 15:20
Atgal į žemėlapį Filmas apie Lietuvos ir Vakarų valstybių santykius po Pabaltijo okupacijos pasibaigus II pasauliniam karui, nepriklausomos Lietuvos kelią į Europos Sąjungą. Žymių užsienio ir Lietuvos politikų samprotavimai, istoriniai archyviniai kadrai komentaras už kadro
Peržiūrų: 1752Komentaru: 0
Pridėta: 17.03.2015, 15:08
Nematomas frontas / The Invisible Front „Tik nepasiduokit gyvi“. „Geriau jau mirti nei tarnauti okupantui“. „Už Lietuvą, už laisvę, vyrai!“. Šie atviri ir jaudinantys žodžiai skambėjo iš partizanų – žmonių, pasiryžusių paaukoti gyvybę dėl savo šalies, lūpų. Sovietų valdžios karo pajėgos juos vadino „Nematomu frontu“. Mirčiai neabejingi vyrų būriai 1944–1953 m. susibūrė į pasipriešinimo judėjimą ir kovojo prieš komunistinį pasaulį – Sovietų Sąjungą. Režisierių Jonas Ohman, Vinco Sruoginio ir Mark Johnston filme „Nematomas frontas“ partizanų istorijos faktai perteikiami pasitelkiant atvirus liudininkų ir amžininkų pasakojimus, poetinę atmosferą, kuria ištraukos iš partizanų lyderio Juozo Lukšos dienoraščių, tuometį siaubą, kankinimus, meilę ir narsą atskleidžia dar niekur nematyti archyviniai kadrai. Šilumos ir asmeniškumo suteikia fatališka Juozo Lukšos ir Nijolės Bražėnaitės meilės istorija. Filmas, kurį drąsiai galima vadinti gyva Lietuvos istorijos pamoka, buvo puikiai įvertintas Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų ir gavo žiūroviškiausio lietuviško filmo apdovanojimą. Kūrėjai: Jonas Ohman (gim. 1965 m. Švedijoje) – kino kūrėjas, žurnalistas ir vertėjas. Režisierius sukūrė penkis dokumentinius istorinius filmus Lietuvos televizijai. Intensyvus darbas ir nuolatinis gilinimasis į Rytų Europos XX a. istoriją padėjo stiprius pamatus kuriant dokumentinį filmą „Nematomas frontas“. Vincas Sruoginis (gim. 1973 m. JAV) turi 15 metų patirties reklamos, televizijos laidų ir kino srityse Niujorke. Gilindamasis į Lietuvos istoriją ir kalbą, garsaus lietuvių tremtinio anūkas panaudojo savo profesinę patirtį papasakoti unikalią pokario partizanų istoriją. Mark Johnston (gim. 1974 m. Švedijoje) – reklamos ir dokumentinių filmų prodiuseris. Baigęs USC Kino Meno Mokyklą Kalifornijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, M.Johnston dirbo su milijoniniais Adidas, Amazon, Bacardi ar American Express projektais. Prodiuseris palaiko pasipriešinimo totalitariniams režimams judėjimus ir mano, kad drąsių žmonių auka dėl laisvės neturi būti užmiršta. Kurdamas „Nematomą frontą“ jis stengėsi atsakyti į klausimą: „ar aš taip galėčiau?“
Peržiūrų: 3140Komentaru: 0
Pridėta: 15.02.2015, 19:52
Didelės akys / Big Eyes Vienas išradingiausių Holivudo režisierių Timas Burtonas grįžta su tapybiška biografine juosta „Didelės akys“ („Big Eyes“). Pagal tikrus įvykius sukurtas filmas pasakoja sukrečiančiai komišką 6-ajame ir 7-ajame dešimtmečiais garsios dailininkės Margaret Keane istoriją. Užburiančios ir kiek baugios didžiulės akys tapytojos paveiksluose plačiai atidaro juose vaizduojamų vaikų, daugiausiai mergaičių, vidinio pasaulio gilumas. Tokiam nematytam menui pirkėjai dar plačiau atlapoja savo pinigines. Bėda tik ta, kad Margaret vyras įtikina ją, jog moters sukurtas menas nebus paklausus, todėl tapybos darbus pora pristato ne kaip Margaret, bet kaip Valterio kūrinius. Komercija įsisuka, sutuoktiniai sėkmingai prekiauja paveikslais, tų paveikslų kopijomis ir atvirutėmis su paveikslų atvaizdais. Slaptas šeimos susitarimas mesteli juos į finansinę viršūnę, o Valterį į netikėtą šlovę. Ilgainiui vis labiau užguita tapytoja apsisprendžia kovoti už savo vardą bei kūrybą, tačiau garbėtroškos apakintas vyras nelinkęs atsisakyti pripažinimo ir menininko įvaizdžio. Filmą „Didelės akys“ statė dideli kūrėjai, o jame suvaidino dideli aktoriai. Unikalus režisierius ir vizionierius T. Burtonas yra kūręs „Betmeną“, „Alisą Stebuklų šalyje“ ir daugybe kitų originalių kino juostų. Režisierius, paprastai dirbantis su fantastiniais siužetais, suteikė šiai dramai su niekuo nesupainiojamo vizualumo, išlukšteno dar nematytas spalvas ir formas. Neatsilieka ir „Didelių akių“ aktoriai. Penkis kartus „Oskarui“ nominuota Amy Adams („Amerikietiška afera“, „Ji“) ir du Akademijos apdovanojimus pelnęs Christophas Waltzas („Ištrūkęs Džango“, „Negarbingi šunsnukiai“) žada atlikti nepriekaištingą vaidybos bugivugį.
Peržiūrų: 2295Komentaru: 0
Pridėta: 31.01.2015, 20:09
Magiškasis Maikas / Magic Mike Šauni komedija apie striptizo šokėją Maiką, kuris apsiima globoti jauną atlikėją ir išmokyti jį, kaip pašėlusiai linksmintis, rinktis moteris ir uždirbti krūvą pinigų. Filmas sukurtas pagal tikrą aktoriaus Channingo Tatumo gyvenimo istoriją. Aktorius, prieš pradėdamas karjerą Holivude, šoko striptizo klubuose.
Peržiūrų: 7930Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 14:13
Didelės akys / Big Eyes

Adorable didelėmis akimis - tai labai gerai. Kai asmuo yra tokia akis, jie labai papildo jo. Tai akys stebuklinga veiksnys, kuris žavi pašnekovas. Niekas kada nors galėtų galvoti atkreipti ant drobės dailininko akis gali padaryti tokį purslų. Taip pakeisti, kaip žmonės galvoja apie tai, kas gali būti įsikūrusi visame pasaulyje, kuris yra rodomas iš žmogaus mokinių.Pagrindinis filmo veikėjas Margaret Keane - talentingas dailininkas, kuris tapo populiarus savo darbą šeštajame dešimtmetyje. Ji atidėlioti savo neįprastas ir provokuojantis kūrinių, didelę auditoriją, jos darbas vaizduoja mažus vaikus su didžiulėmis akimis. Jos darbas yra labai panašus į meno mėgėjai trumpą laiką buvo parduota kolekcionieriams. Per laikotarpį nuo režisieriaus Tim Brenton filmą mes pasinerti į spalvingą ir originalią istoriją pažadinti tikrąją tapatybę menininko. Kaip matysime, Margarita bus ginti savo teises prieš feministinio judėjimo fone. Bet jos optimistiška nuotaika bet kokiu būdu bus herojė į neįmanoma padėtį: ji susidurs bylinėjimąsi, kuris labai nesuprantamų, lems moters iš rujoti. Jos vyras paskelbti savo teises daugybe darbų, kurie pirko kolekcininkai visame pasaulyje ...

Peržiūrų: 3030Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 14:05
Visko teorija / The Theory of Everything Stephen‘o Hawking‘o pavardę tikriausiai žino ir tie, kurie visiškai nesidomi fizika ar mokslu apskritai. Mūsų dienų genijus, pakeitęs žmonijos suvokimą apie visatos paslaptis, vis dar nesiliauja stebinti savo protu, darbštumu ir valios stiprybe. Praėjusio amžiaus septintasis dešimtmetis. Jaunas fizikas S. Hawking‘as (jį vaidina iš juostų „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“ bei „Vargdieniai“ pažįstamas Eddie‘is Redmayne‘as) Kembridžo universitete įsimyli literatūros studentę Džeinę Vaild (aktorė Felicity Jones). Jų jausmus ir daug žadančią Stephen‘o mokslininko karjerą supurto negailestinga diagnozė: amiotropinė lateralinė sklerozė. Pasak gydytojų, vaikinui liko gyventi vos dveji metai. Tačiau padedamas Džein rūpesčio ir meilės, Stephenas pasiryžta įrodyti, kad jo atveju gydytojai klysta.
Peržiūrų: 2288Komentaru: 0
1-10 11-13