Žiūrėti Sniego karalienė 2 / The Snow Queen 2 Lietuvių kalba

Pridėta: 01.04.2015, 21:05
Sniego karalienė 2 / The Snow Queen 2


Ledinis neapykanta, kuri ištirpsta gerą saulės, o ne visiškai išnyko. Naujas animaciją "Sniego karalienė 2: Perezamorozka" krušos ir nuolaužų hummocks turiu padaryti džiaugsmą. Siaubingi asmenys vėl turi blogio ketinimus, todėl pyktis ir agresija. Nasty snaigės, kurie surinkti į vieną subjektą, parengs išpuolių bazę.
Pirma kąsnio nedrąsūs kariai Šiaurės nėra pavojingi, tačiau pastebimas. Neįmanoma atsikratyti baisus demonai šalčio. Klastingas būtybių drąsiai pavogė Maribel. Žavinga ir paprastas Troll Orme, mokymosi apie Sniego karalienė intrigų, vyksta kelyje. Mūsų herojus yra pagamintas iš geležies gynybinių kauliukai.
Kas išlaisvina nelaisvę vainikavo, valdys didelę teritoriją ir tapti princese vyru. Gale nejuda, Blizzard jėgas ieškoti išsigelbėjimo.
Pajėgos jau riba, Kelias į Lair padengtas sniegu. Tiesa draugą netrukus pamiršti visus nepasitenkinimą. Dėl Pagalba ateiti Troll: drąsus Gerda, drovus KA cheeful LUT ir pašalinti Alfida. Amžinasis ledo išsiskyrė prieš šių drąsių žmonių, kurie užšaldė mirties į ilgą pūga būdu. Visi šie personažai laukiame patrauklių nuotykius!
    Peržiūrų: 9620Komentaru: 0

    Sniego karalienė 2 / The Snow Queen 2 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям