Žiūrėti Slaptoji kalėdų senelio tarnyba: Neklaužados prieš Gėriečius / Prep & Landing: Naughty vs. Nice Lietuvių kalba

Pridėta: 15.04.2015, 09:10
Slaptoji kalėdų senelio tarnyba: Neklaužados prieš Gėriečius / Prep & Landing: Naughty vs. Nice


Žmonija dažnai galvoja, kad jie yra išrinkti į bet gerais darbais, o jei jie nebuvo išgelbėti planetą ir nesielgė truputį tyliau, tada iš karto atėjo į visatos pabaigos. Tiesą sakant, visos problemos, kad žmonija yra priversta "pažaboti", - tik dėl žmogaus veiklos.
Visi pavojai, kurie gali atsitikti bet kam, tiesą sakant, sukūrė žmogus, o ne gamta, ir, negana to - ne likimas. Nedaug žmonių žino, kad ne tik žmonės rengiasi Kalėdų. Pirkti dovanų, naują nuotaiką ir magija, kuri gali būti bręsti. Dauguma yra žinoma, kad Wayne. Jo svetainė padėti Kalėdų ne pirmas šimtą metų, ir ten buvo ne vienus metus tiesiog prieš visuomenė neturėjo jokių problemų.
Santa neatsisako savo padėjėjus, bet tai, ką aš noriu bent vienerius metus praleisti neveikia kaip elfas, bet kaip asmuo - ramus ir poilsiui. Tai buvo šiais metais turėtų būti "žmogaus". Wayne visi pasiruošę ir jis atsipalaidavęs pasirengę žiūrėti televizorių, bet čia ateina žinia, kad Kalėdų Senelio sąrašai pavogtas. Tačiau jų svarbiausios informacijos, ji sako, tie, kurie elgėsi gerai, taip pat tiems, kurie nenusipelnė dovaną. Kai sąrašai atgal į vietą, ten bus ne toks aiškus. Visi darbai turi būti atliekami prieš Santa žinoti.
    Peržiūrų: 2187Komentaru: 0

    Slaptoji kalėdų senelio tarnyba: Neklaužados prieš Gėriečius / Prep & Landing: Naughty vs. Nice nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям