Total entries in catalog: 87
Shown entries: 31-40 Pages: « 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »
Pridėta: 01.04.2015, 10:24
Kempiniukas Plačiakelnis 5 sezonas 19 serija

Povandeninio miesto Bikini Bottom iki įvairių jūros būtybių gyventojų. Tarp jų - geriausias draugas Kempiniukas, jūrų žvaigždė, vardu Patrick, Squidward piktas arogantiškas kalmarai ir baltymų pavadinta Sandy, kuris taip pat gyvena po vandeniu, naudojant wetsuit. Kempiniukas dirba kaip į tam valgyklą "Krusty krabas" virėjas, kurią valdo senas šykštuolis p Krabs

Peržiūrų: 6514Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 09:59
Looney, Looney, Looney Bugs Bunny movie

Jūs nežinote, su kuo turite susisiekti. Jūs nežinote, ką jis gali. Jis painioja takelius. Šaudyti į tave iš patrankos. Bus sumažinti jūsų vienetų. Ir pagaliau hrustnet savo mėgstamą morkų. Taip, tai - Bugs Bunny. Kas atsitiko, doc? Kur keliaujate?

Peržiūrų: 1370Komentaru: 0
Pridėta: 29.03.2015, 21:34
Namai / Home

Visata yra pakankamai didelis, ir kiekvienas iš mūsų turi savo mažą pasaulį. Taigi, niekas gi galėjo pagalvoti, kad vienas iš pasaulio merginų bus įsiveržti juokinga užsienietis vadinamas Oh!

Gyvenimas didmiesčio džiunglių Tipes - nuoširdus mergina su mylinti motina ir tingus vardu įgalioti savaitės kiaulytės. Jie buvo normalus kasdienio gyvenimo, kaip ir daugelis kitų merginų, tačiau vieną dieną pusę Tipes bėgo keistą charakterį.

Pasirodo, kad tai juokinga užsienietis iš kitos planetos - mielas svetimas pavadintas A. Jis ateina iš klajoklių ateivių įtampos vadinama gyvenimu. Tai spalvinga Freaks žmonių planetoje nusprendė ieškoti vietos, kad galite skambinti namo.

Oi, švelniai tariant, yra nevykėlis. Prisidirbantis nesąmonė ir nuolat arkliukas apie svetimas buvo atskirtas nuo savo bičiuliais gentainiais. Todėl buvo nuspręsta, ir vienišas tipas Nomad. Netrukus du iš jų, ir palydėjo Tipes storiulio katė ketina linksmas kelionę savo gyvenimą. Bet jo problemos planetoje pridirbęs Oi, juokinga seriją nesusipratimų ir įtraukti savo naują draugą.

Juokingi animacinis nuotykių komedija "Namai" yra naujausias filmas "Krudžiai" ir "Kaip prisijaukinti slibiną kūrėjus.

Beje, pagrindinis veikėjas originalo kalba TIBE įgarsinusi Rihanna sukūrė ir animacinis filmas garso takelis.

Peržiūrų: 30169Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 19:50
Bjaurusis AŠ 2 / Despicable Me 2

Nors Gru, buvęs supervillain, prisitaikyti prie šeimos gyvenimo ir bando uždirbti sąžiningai gyvenančių verslo paslaptis laboratorija Arktyje yra pavogtas. Anti-šlykštus lyga nusprendžia, kad ji turi padėti Gru ir jo naujokus tyrimą. Kartu su ekscentriniu agentas Liusija Wylde, Gru nustato, kad jo pagrindinis įtariamasis yra miręs supervillain El Macho. Apakinti meilės savo vaikais ir vis tarpusavio traukos su Lucy, Gru yra neteisingu keliu ...

Peržiūrų: 14905Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 14:20
Aloha, Skūbi Dū! / Aloha, Scooby-Doo

Šiuo metu Scooby-Doo ir jo draugai eiti į Havajus, Big Kahuna, kur jie bus žiūrėti naršymo konkursus. Jie turės rasti siaubingą pabaisą, kuris turi sužlugdyti konkurenciją ir užkirsti joms kelią.
Gyventojai salos atrodo, kad neįmanoma pastatyti naują poilsio kompleksas Šventojoje vietose, nes tai gali pyktis dvasias, bet svečiai tikrai nesutinku su jais ... Tada mažų blogio demonų krūva pulti banglentininkams, ir pranašystė išsipildo.
Ar "Daphne suprasti šią pavojingą praktiką, kol ji tampa šalimi šios baisios pakeitimo?

Peržiūrų: 2548Komentaru: 0
Pridėta: 27.03.2015, 14:15
Monstrų universitetas / Monsters University

Mike Sally - labiausiai patyręs pugateli į Monstropolis, bet tai buvo ne visada. Kai jie susitiko pirmą kartą, tai visiškai skirtingai vienas nuo kito monstras toleruoti vienas kito negali. "Monstrų universitetas" - pasakojimas apie tai, kaip mūsų seni draugai dingo tarpusavio priešiškumo stipriai draugystei.

Peržiūrų: 3489Komentaru: 0
Pridėta: 25.03.2015, 14:31
Kelso abatijos paslaptis / The Secret of Kells

Kieme 9 a. Be Airijos Outback paslėpė senovės abatija Kells, nukreipia juos į autoritarinio Abbot. Pakeliamos jo sūnėnas, retųjų pavadintas Brendan - gražią berniukas ir gali. Jam 12 metų, jis, kartu su kitais vienuoliai uoliai stengiasi stiprinti Abbey sienos apsaugai nuo vikingų reidus.

Naujas gyvenimas pilnas nuotykių laukia garsaus brolis Brendanas Aidan meistras iliustratorius ir sargų neįprastų nebaigtų knygų su iliustracijomis atvykimą. Brolis Aidan mano berniukas po savo sparnu ir skiria ją iliustracijos meną, paskatino neįtikėtiną susidomėjimą ir nuostabų talentą.

Peržiūrų: 1660Komentaru: 0
Pridėta: 24.03.2015, 20:43
Три богатыря: Ход конем

Teismas arklys Gajus Julijus Cezaris jo nelaime nugirsta bajorų ir sužino apie prieš kunigaikščio sąmokslo. Ką daryti? Apsaugokite princas niekas! Herojai toli - sugauti plėšikas Potanyu, Dragon atostogų, ant manevrų armiją ... Bet jei blogi vaikinai ketina perimti pasaulyje, kažkam būtina jį išgelbėti? Kas jis, herojus, kuris ateis į pagalbą? Žinoma, arklys Julius! Ši strategija ir "Grand strategas". Jis galėtų išgelbėti visi, bet jei nenorite išsaugoti, tai bent jau pabandyti. Svarbiausia, kad į pasaulio gelbėjimo nepasuko pilną nelaimės.

Peržiūrų: 1597Komentaru: 0
Pridėta: 17.03.2015, 15:03
Sparnai: ugnies tramdytojai / Planes: Fire Rescue Vos prieš metus didžiuosiuose ekranuose stebėjome paprasto lėktuvėlio Dasčio nuotykius. Filmuko „Sparnai“ herojus svajojo tapti lenktyniniu lėktuvu, skrendančiu aplink pasaulį. Atkaklus lėktuvėlis savo pasiekė: jis ne tik dalyvavo lenktynėse, bet jas ir laimėjo. Praėjo metai. Dastis sužino labai nemalonią naujieną: pasirodo, jo variklio patirta žala jau niekuomet neleis Dasčiui lenktyniauti. Nusivylęs lėktuvėlis turi susirasti kitą svajonę. Lyg tyčia jo gyvenime atsiranda bebaimių miško gaisrų gesintojų būrys, vadovaujamas veterano sraigtasparnio Bleido Reindžerio. Pagrindinis būrio darbas – saugoti nuo gaisrų Pistono viršukalnės Nacionalinį parką. Nespėjęs kaip reikia apšilti sparnų, Dastis netrukus metamas į patį įvykių sūkurį. Nacionaliniame parke įsiplieskia didžiulis gaisras. Gesintojų komanda pakyla į mūšį su ugnimi. Sparnas į sparną kovodamas su naujaisiais savo draugais, Dastis supranta, kad šalia greičio, ištvermės ir meistriško skraidymo gyvenime yra ir kitų svarbių dalykų: draugystė, pasiaukojimas ir drąsa.
Peržiūrų: 1748Komentaru: 0
Pridėta: 15.03.2015, 12:57
Raudonkepuraitė prieš blogį / Hoodwinked Too! Hood vs. Evil Raunkepuraitė kitaip - ta pati senoji animacinė istorija apversta aukštyn kojomis ir iš jos padarytas kriminalinis animacinis trileris. Jūsų dėmesiui - antroji jo dalis.
Peržiūrų: 1580Komentaru: 0