Žiūrėti Neįmanoma misija: slaptoji tauta / Mission: Impossible - Rogue Nation Lietuvių kalba

Pridėta: 27.07.2015, 18:13
Neįmanoma misija: slaptoji tauta / Mission: Impossible - Rogue Nation


Kai FMĮ ištirps ir Ethan Hunt iš darbo, jo komanda staiga susiduria su plataus tarptautinio tinklo aukštos kvalifikacijos specialiųjų agentų - Syndicate. Šis "gentis nesąžiningi" apsėstas sukurti naują pasaulio tvarką idėjos ir planuoja niokojančių išpuolių seriją. Etanas ir bendrovė susijungė su diskredituotas britų agentą Ilsoy Faustas ir pradėti jo dauguma neįmanomą misiją, suprasti, kad kiekvienas iš jų gali būti apie Syndicate pusėje.

Etanas medžioklė (Tomas Cruise'as) ir jo komanda įgauna labiausiai pavojingų misiją visiems. Jie bus sunaikinti Syndicate, tarptautinė organizacija labai specializuotų nesąžiningi daugelio metų medžioklės personalo "misija".

Vyriausybė nusprendė išformuoti geriausiai apmokytų ir kova-vertas rinktinės vykdyti misijas, bet kokio sudėtingumo ir paslapties - ". Mission Impossible" Etano komanda Tačiau tuo pačiu metu Ethan negali aptikti nežinoma ir paslaptinga Syndicate, iš kurių tik gandai. Kaip paaiškėjo, šis Sindikate yra sudaryta iš atstumtais ir tos pačios aukštos klasės specialistų, taip pat grupės pačios Ethan. Taigi mūsų herojus ketina padaryti paskutinį misiją su savo grupe, siekiant pašalinti šį paslaptingą sindikatas. Priešingu atveju, sindikatas bus sunaikinti Tarptautinis valiutos fondas ir Pasaulio pasinerti į ekonominį chaosą

Holivudo žvaigždė Tomas Cruise'as į specialusis agentas Ethan Hunt vėl vaidmens dėl darbo.

2015, daugiau adrenalino, vairuoti, intrigos ir gudrybės padaryti nuostabią komandą - viskas, kad žiūrovams tikėtis iš intensyvios šnipinėjimo veiksmų. Misija neįmanoma vėl dideliame ekrane, nepraleiskite jį!
    Peržiūrų: 7812Komentaru: 0

    Neįmanoma misija: slaptoji tauta / Mission: Impossible - Rogue Nation nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям