Žiūrėti Jausmų galia / Eternal Sunshine of the Spotless Mind Lietuvių kalba

Pridėta: 16.01.2015, 17:53
Jausmų galia / Eternal Sunshine of the Spotless Mind


Filmo "Jausmų galia", kurią galite žiūrėti online teisingus sechas veikėjas, Joel Barish gyvena Niujorke. Jis yra labai sunku nueiti su žmonėmis, o ypač su priešingos lyties. Jis taip pat atkreipia toleruotina ir saugo dienoraštis. Bet apskritai jo gyvenimas yra pilkųjų dienų ne įvykio serijos.

Kartą Valentino diena, jis nusprendė neiti į darbą ir eiti į Montauk paplūdimio. Ant kranto, jis pastebėjo vienišą pav mergina apelsinų megztinis. Ji klaidžioja palei paplūdimį ir žiūrėti bangas. Tada jie atitinka tam ant platformos kavinė ir atsiduria toje pačioje automobilio, kai jie eiti namo.Pažintis. Clementine mergina veikia kaip knygyne pardavėjas.

Kaip dažnai impulsyvus ypatingą perdažyti plaukus kitą spalvą ryškiomis spalvomis. Tiek herojus tikri, kad mes kada nors susitiko, bet nepamenu kur tiksliai. Joel pakelia į namus mergina ir kitą dieną jie išeina naktį pasivaikščioti palei upę Charles. Joelis, kad jis imennoo moterį jis ieško ir visada įsimyli Clementine.

Kai jauni žmonės grįžta namo, ant kelio jie vadina į Clementine, ir ji gauna keistą laišką. Ten ji sako, kad jis yra bendrovės "Gap", kuris yra įsipareigojusi padėti žmonėms atsikratyti nemalonių prisiminimų, ištrinti atmintį klientas.

Kaip paaiškėjo praeityje Joelis ir Clementine jau buvo pažįstamas, tarp jų turėjo romantiškų santykių, kad baigėsi dramatiškai. Pirma Clementine nusprendė ištrinti iš mano atminties, tada Joel ją mušė iš mano gyvenimo ...
    Peržiūrų: 3870Komentaru: 0

    Jausmų galia / Eternal Sunshine of the Spotless Mind nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям