Total entries in catalog: 7
Shown entries: 1-7
Pridėta: 13.09.2017, 20:12
Kiškių mokykla (dubliuotas) / Rabbit School 2017

Po mini lėktuvo žlugimo, miestas kiškis Max atsiduria senamadiškas mokykloje miško, nuo kurio jis galėtų įsisavinti tik įgūdžių, kai tiesa Easter Bunny. Kaip mokymasis, pradinį nuobodulį pakeičia smalsumas - paaiškėja, kad vietinis gyvenimas yra visiškai neįsivaizduojamų intrigų ir tikrosios magijos.

Peržiūrų: 3278Komentaru: 0
Pridėta: 21.04.2015, 07:53
he Jungle Book Waterfall Rescue

 

Anglų k. 

Jūsų mėgstami Džiunglių knyga simbolių grįžti išgelbėti dieną įdomių Waterfall gelbėjimo. Prisijunkite Mowgli, Baloo ir Lali apie drąsus misija išgelbėti savo gyvūnų draugų ir išsaugoti savo džiunglių namus.

Peržiūrų: 1815Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:12
Aštuonkojai iš 2 aukšto / Chobotnice z druhého patra

Šie žavinga būtybių buvo iškeltas iš jūros gelmių. Sunku įsivaizduoti, kad šių paslapčių ir paslapčių, kurias jie atneš mums skaičių.Filmas susijęs su aštuonkojų. Vaikinai, o atsipalaiduoti ant paplūdimio ištrauktas iš vandens specialaus molio. Iš jos du vaikus pelėsiai aštuonkojai.

Peržiūrų: 2602Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:10
Slaptoji kalėdų senelio tarnyba: Neklaužados prieš Gėriečius / Prep & Landing: Naughty vs. Nice

Žmonija dažnai galvoja, kad jie yra išrinkti į bet gerais darbais, o jei jie nebuvo išgelbėti planetą ir nesielgė truputį tyliau, tada iš karto atėjo į visatos pabaigos. Tiesą sakant, visos problemos, kad žmonija yra priversta "pažaboti", - tik dėl žmogaus veiklos.
Visi pavojai, kurie gali atsitikti bet kam, tiesą sakant, sukūrė žmogus, o ne gamta, ir, negana to - ne likimas. Nedaug žmonių žino, kad ne tik žmonės rengiasi Kalėdų. Pirkti dovanų, naują nuotaiką ir magija, kuri gali būti bręsti. Dauguma yra žinoma, kad Wayne. Jo svetainė padėti Kalėdų ne pirmas šimtą metų, ir ten buvo ne vienus metus tiesiog prieš visuomenė neturėjo jokių problemų.
Santa neatsisako savo padėjėjus, bet tai, ką aš noriu bent vienerius metus praleisti neveikia kaip elfas, bet kaip asmuo - ramus ir poilsiui. Tai buvo šiais metais turėtų būti "žmogaus". Wayne visi pasiruošę ir jis atsipalaidavęs pasirengę žiūrėti televizorių, bet čia ateina žinia, kad Kalėdų Senelio sąrašai pavogtas. Tačiau jų svarbiausios informacijos, ji sako, tie, kurie elgėsi gerai, taip pat tiems, kurie nenusipelnė dovaną. Kai sąrašai atgal į vietą, ten bus ne toks aiškus. Visi darbai turi būti atliekami prieš Santa žinoti.

Peržiūrų: 2264Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:56
12 dovanų Kalėdoms / 12 Days of Christmas

Viskas prasideda, kai seras Śpiewnik siunčia jo bumbling pilietis Holiberri pavogti princesė išrankiausią sąrašą kalėdinių dovanų. Bet vietoj Holiberri paima Kryžiažodis karalius ... Tai Kalėdos žada būti labiausiai neįsivaizduojamas ir neprognozuojama Holiberri, kaip jis bando išsiaiškinti, kas atspėti princesė savo sąrašą?

Peržiūrų: 2187Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 21:05
Sniego karalienė 2 / The Snow Queen 2

Ledinis neapykanta, kuri ištirpsta gerą saulės, o ne visiškai išnyko. Naujas animaciją "Sniego karalienė 2: Perezamorozka" krušos ir nuolaužų hummocks turiu padaryti džiaugsmą. Siaubingi asmenys vėl turi blogio ketinimus, todėl pyktis ir agresija. Nasty snaigės, kurie surinkti į vieną subjektą, parengs išpuolių bazę.
Pirma kąsnio nedrąsūs kariai Šiaurės nėra pavojingi, tačiau pastebimas. Neįmanoma atsikratyti baisus demonai šalčio. Klastingas būtybių drąsiai pavogė Maribel. Žavinga ir paprastas Troll Orme, mokymosi apie Sniego karalienė intrigų, vyksta kelyje. Mūsų herojus yra pagamintas iš geležies gynybinių kauliukai.
Kas išlaisvina nelaisvę vainikavo, valdys didelę teritoriją ir tapti princese vyru. Gale nejuda, Blizzard jėgas ieškoti išsigelbėjimo.
Pajėgos jau riba, Kelias į Lair padengtas sniegu. Tiesa draugą netrukus pamiršti visus nepasitenkinimą. Dėl Pagalba ateiti Troll: drąsus Gerda, drovus KA cheeful LUT ir pašalinti Alfida. Amžinasis ledo išsiskyrė prieš šių drąsių žmonių, kurie užšaldė mirties į ilgą pūga būdu. Visi šie personažai laukiame patrauklių nuotykius!

Peržiūrų: 9790Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 11:44
Atostogos su šeima / The Family Holiday

Savanaudis apgavikas paveldėti iš savo dėdės turtą, rodo, kad jis gali būti šeimos žmogus. Atsižvelgiant į visa tai dedasi procese, jis supranta, kad jis nori turėti šeimą tikrai yra. Taigi, šuo, du vaikai, vaikų priežiūra ir "patrauklus" apgavikas atskleis tikrąją prasmę Kalėdų.

Peržiūrų: 1753Komentaru: 0