Žiūrėti Kosminė stotis 76 / Space Station 76 Lietuvių kalba

Pridėta: 20.01.2015, 17:37
Kosminė stotis 76 / Space Station 76


Suteikta filmas yra pagamintas iš "tragikomedija" žanro. Ji pasakoja apie veiksmus, kurie vyksta dėl kosminės stoties ateities, tačiau ji įsivaizduoti žmones, kurie gyveno 70.

Vienas iš filmo herojė moteris, vardu rūkas. Ji buvo tik trisdešimt metų, ji vis dar jauna ir seksuali realiame gyvenime ji yra paprasta namų šeimininkė. Laive stotis paskatino savo aistrą vienas iš keleivių kosminė stotis Votom gydytojas praleisti laiką kartu ir būti arčiau jo. Viskas kas, bet rūkas ilgai susituokę. Ši situacija žlugdo savo vyrą Ted, kuris dirba ant laivo technikas. Jis karčiai prisimena dienas, kai jo žmona myli jį beprotiškai, ir maniau, tik jam ir jų dukra Sunshine jungtimi.

Šiame kosminės stoties eina įprasta išmatuotą gyvenimą, kuris per 70 gali kontempliuoti bet iš didžiųjų miestų Jungtinių Amerikos Valstijų priemiestyje. Tačiau pagrindinis akcentas visai įgulai tapo kapitonas Terry Glenas. Jis turi polinkiu į savižudybę, bet tai nepasisekimas, nes šis žmogus yra stoties vadovas. Be to, šis žmogus yra biseksualų ir pripažįsta, turintys ryšių su jo buvusio asistento, Danielius, bet jis jau paliko laivą, ir gana keistomis aplinkybėmis. Taigi dabar pataupyti pasirodė grožis Jessica Marlowe, kuri tariama feministė požiūrį. Dėl šios gamykloje padėties prasideda pašildyti. Bet tai priešais juos laukia metinių minėjimo laivo, nors, ar toks įvykis juos į pasaulį?!
    Peržiūrų: 1875Komentaru: 0

    Kosminė stotis 76 / Space Station 76 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям