Total entries in catalog: 16
Shown entries: 11-16 Pages: « 1 2
Pridėta: 19.01.2015, 18:15
Pompėja / Pompeii Pompėjos istoriją žino visi. 79-aisiais mūsų eros metais miestas, įsikūręs netoliese dabartinio Neapolio, buvo palaidotas po 4-6 metrų storio lavos sluoksniu, išsiveržus Vezuvijaus ugnikalniui. Archeologų kastuvai į Pompėjos žemę įsmigo tik po maždaug pusantro tūkstančio metų - 1599-aisiais, o nuodugniau miestas imtas tirti XVIII-ojo amžiaus viduryje. Dabar Pompėją kasmet aplanko apie pustrečio milijono lankytojų. Filmų „Absoliutus blogis", „Mirties lenktynės" ir „Trys muškietininkai" režisieriaus Paul'o W. S. Anderson'o juostoje pasakojama kario Mailo (iš „Sostų karų" pažįstamas aktorius Kit'as Harington'as) istorija. Paimtas vergijon ir paverstas gladiatoriumi vaikinas išsikovoja nenugalimojo reputaciją klestinčiame Pompėjos mieste. Su kovų šlove jį aplanko ir tikroji meilė: vaikinas įsimyli nuostabaus grožio turtingo pirklio dukrą Kasiją (akt. Emily Browning). Mergina irgi myli gladiatorių, tačiau tėvo valia jau yra pažadėta už žmoną korumpuotam Romos senatoriui. Išsiveržus galingajam Vezuvijui ir Pompėjai griūnant tiesiog akyse, Mailo turi suspėti išgebėti savo meilę iš pragaro tiesiogine to žodžio prasme. Tačiau prieš tai jis privalo pabėgti iš gladiatorių kovų arenos. Prasideda tikros mirties lenktynės su laiku ir su nevaldoma, gaivališka stichija.
Peržiūrų: 1470Komentaru: 0
Pridėta: 19.01.2015, 16:18
The Imitation Game

Filmas "Žaidimas modeliavimas» («imitacija Game") yra istorinė ir biografinė drama, pritaikymas garsaus britų matematikas Alan Turing, kurio išėjimas yra numatytas 14 Lap 2014 biografijoje. Filmų gamyba spręsti Britanijoje ir Amerikoje. Atsižvelgiant į direktorių vaidmuo padarė Morten Tildum. Pagrindinis aktorė Kira Knightley priklauso, taip pat vaidina Benediktas Cumberbatch, Matthew Goode, Charles Dance ir daugelis kitų.
Žaidimo istorija yra jauno vyro, vardu Alan Turing (Benediktas Cumberbatch) istorija. Jis yra britų kriptografę, matematikas ir genijus logika, kad per Antrąjį pasaulinį karą pradėjo padėti nulaužti nacių «Enigma» (garsus vokiečių šifravimo mašinos) kodą, todėl imtasi siekiant padėti jiems laimėti Antrąjį pasaulinį karą.
Spy žaidimai, mokslas, karo - tai visi ten šį filmą ...
Scenarijus paremtas romano filmų garsaus rašytojo ir neprilygstamą Andrew Hodges "Alan Turing: Enigma". Gandas, kad šis filmas bus viena iš pagrindinių apdovanojimų sezono filmas, būtent, "Auksinio gaublio" ir "Oskaro" pretendentų.

Peržiūrų: 4249Komentaru: 0
Pridėta: 10.12.2014, 16:11
Taikinys #1 / Zero Dark Thirty

Filme, mes daugiausia dėmesio bus skiriama kaip įgyvendinti paiešką ir sunaikinti "al Qaeda" lyderio Osamos bin Ladeno, kaip ji buvo parengta, ir organizuotas išpuolis Amerikos Rgs 11, 2001.

Peržiūrų: 3252Komentaru: 0
Pridėta: 08.12.2014, 15:07
Pabėgimas / Flukt / Escape Dešimties metų Maro laikotarpis, pasiglemžęs daugybę gyvybių, priverčia jauną šeimą ieškoti saugaus prieglobsčio už kalnų, tačiau šaltakraujų žudikų grupuotė neleidžia pasiekti tikslo. Išžudomi visi, išskyrus devyniolikmetę Signe, ji paimama į plėšikų lyderės Dagmar nelaisvę. Mergina mokoma visko ko gali prireikti susidūrus su mirtimi, bet Signe's svajonė viena - pabėgimas. Tai jaudinanti ir kupina įtampos istorija, kur režisierius Roan Uthoug aprodo nuostabius Norvegijos kraštovaizdžius, jaunų žmonių drąsą, prisirišimą ir norą išlikti.
Peržiūrų: 1599Komentaru: 0
Pridėta: 08.12.2014, 15:05
Užkariavimas 1453 / Conquest 1453 Pasakojimas apie Otamanų imperija, kai po tėvo mirties sūnus užima sostą ir nusprendžia užimti Konstantinopolį...
Peržiūrų: 2120Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2014, 10:41
kur kaip kada

kur

Peržiūrų: 1415Komentaru: 0
1-10 11-16