Žiūrėti Sniego kalėjimas / Into The White Lietuvių kalba

Pridėta: 01.02.2015, 16:37
Sniego kalėjimas / Into The White


Ateina laikas, kai priešai tampa draugais. Per kurčiųjų Norvegijos miškų teritorija yra kruvinas mūšis tarp dviejų orlaivių, kova truko kelias valandas, kovoja du - anglų ir vokiečių lėktuvus.

Kaip rezultatas, du orlaivio mūšis žala yra padarytos, kuri neleidžia jiems toliau kovojant, ir yra ant žemės. Aplink tankiais miškais, kuri neleidžia karinio kvietimo kopiją galimybę. Civilizuotas gyvenimas yra praeityje, ir dabar jie yra priversti prisitaikyti prie beveik "akmens amžiuje".

Nauja, labai atšiaurių gyvenimo sąlygų priversti kovotojus pažvelgti į savo gyvenimą naujų būdų, įvertinti savo veiksmus, manau, apie tai, kas jų laukia ateityje. Buvo atkirstas nuo civilizuoto pasaulio, žmonės mato viskas yra ne taip kategoriškai. Dabar priešas bus priversti tapti draugais, arba bent jau draugais ir kolegomis.

Bendradarbiavimas tarp kartaus priešų, kurie iš pradžių norėjo sunaikinti viena kitą, tai yra pasitikėjimas. Griežtas gyvenimo sąlygos atimti iš žmonių pasirinkimas - dabar jis neturi prasmės padalyti pašnekovą pagal tautybę, ar prisiminti prieš kelias savaites jie pasidalijo poligone. Gamta imtis savo kursą, ir net prasčiausi priešai tapo geriausi draugai.
    Peržiūrų: 3256Komentaru: 0

    Sniego kalėjimas / Into The White nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям