Žiūrėti Kempiniukas Plačiakelnis / The SpongeBob SquarePants Movie Lietuvių kalba

Pridėta: 09.06.2015, 13:10
Kempiniukas Plačiakelnis / The SpongeBob SquarePants Movie


Visada ir visais pavyzdžiais yra žmonės iš maloniausių jausmų kaip meilė, ir baigiant Niekšybė ir žiaurumo, kad silpnesnė. Ir labai mažai žmonių, atstovai žmonijai, bus patiko, jei mes palyginti jį su kempine, kuri kažkaip nusistovėjusią į vandenyną, ir įgijo sau draugų.

Tačiau šis palyginimas yra gana tinkamas, nes net problemos žmonėms ir Bob dažnai yra panašūs. Jaunas darbuotojas, kuris mėgsta smagiai, bet aš žinau, kad be mokėjimo negali trukti ilgai, nori gauti darbą savo draugui krabų. Bet pirmiausia jis mandagiai atsisako ir po visų disgraces į visą miestą. Darbas direktorius tampa nepasiekiamas Bob. Bet vietoj to, patenka į neviltį ir jaučiu, kaip varganas jis yra visatos dalelių, Bobas pradeda daryti gerus darbus.

Taigi, tiesiog praleisti laiką su savo draugu Patrick, jis galės rasti karūną, kuris buvo pavogtas iš Neptūno. Ir tik sukelti galvoti apie savo grubus elgesys krabų, kai jam padėti išsklaidyti idėjas Sheldon. Planktonas konkurentas negausite visus klientus, kurie taip reikia krabų. Būtina padaryti šiek tiek pastangų, kad įrodyti sau, kad esate ne gabalas.
    Peržiūrų: 3605Komentaru: 0

    Kempiniukas Plačiakelnis / The SpongeBob SquarePants Movie nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям