Žiūrėti 101 dalmatinas / One Hundred and One Dalmatians / 101 Dalmatians Lietuvių kalba

Pridėta: 11.01.2015, 14:35
101 dalmatinas / One Hundred and One Dalmatians / 101 Dalmatians


Thrill tai animaciją yra tikrai įspūdį. Nuostabi ir dėmėta, linksmas ir šviesus, ištikimi dalmatinas tapo išpuolių prieš jų objektas. Kokiu tikslu jie medžioti milijonierius, klastingas blogis Cruella De Vil Stervella?

 Šis klausimas nėra atsikėlė prieš 101 gražioje Dalmatijos. Gudrus planas blogis Madam de Ville ", išardyti. Ji jau mėgino užfiksuoti. Tačiau veltui. Dabar ji pasirinko atsargaus požiūrio siekdama užfiksuoti ir sumanytas planas. Kaip spąstai mažas šunys yra ne protingas siūti iš savo išmaniųjų odos kailinius, kailinius?

Iš manevrų dieną 101 dalmatinas dėl naujo ūkio Londone. Ir kaip tai atsitinka nuo nelaimingų atsitikimų serijos lieka tik Pace šuo. Jis ne itin nori palikti, nes norėjau bent viena akimi pažvelgti į savo stabų aktorius šuo Gromoboya. Ir dėl to, kad jis nuėjo pasitikti savo svajonę - jis buvo bėdų. Milijonierius yra paleistas iš kalėjimo ir samdo banditų tiems užgrobė prastas vaikas ir atnešė ją į požemio.

 Be klastingas tinklas rudenį šuniukas Pace ir aktorius Stormbreaker. Ir, atrodo, kad iš dailininko neturėtų tikėtis kietas posūkiais ir pergalė prieš priešą. Bet tai ne taip! Stormbreaker tampa tikra herojus ir išgelbėti visus ir baudžia blogis
    Peržiūrų: 5672Komentaru: 0

    101 dalmatinas / One Hundred and One Dalmatians / 101 Dalmatians nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям