Žiūrėti Tūnąs tamsoje: antra dalis / Insidious: Chapter 2 Lietuvių kalba

Pridėta: 11.12.2014, 14:57
Tūnąs tamsoje: antra dalis / Insidious: Chapter 2


Filmo barelio prasideda beveik iš karto po pirmosios dalies pabaigoje. Lambert šeima dar kartą pabandė kurti savo gyvenimą. Jie turi laiko pereiti į mano motinos Josh, pagrindinio herojaus filmo "Klastingas: 2 skyrius". Loraine mielai patvertne save nuo artimaisiais.

Atrodytų, kad gyvenimas turėtų geriau. Bet vis tiek kažkas trukdo šiuos žmones. Vaiduokliai vėl bando sunaikinti laimingą gyvenimą René. Šį kartą, jie trukdo su ramybe ir net Lorraine. Uždaryti pradėsite pastebėti kažkokio keisto elgesio Josh, kuris anksčiau buvo nerastas jį. Tai turi būti priežastis. Ir jo herojai greitai atrasti. Joshas negrįžo į požemio. Jo kūnas yra vaiduoklis, kad kažkada priklausė pavojingo maniakas Parker.

Problemos su Parkeris pradėjo vaikystėje. Gimtąja maniakas visada elgiamasi blogai vaikui, jį sumušė ir pažemino. Ji padarė berniukas teisintis mergina, nors Parkeris tikrai nepatinka. Net ir po motininio charakterio mirties negali atsikratyti jo poveikyje. Ji buvo grįžti į savo sūnų, kaip vaiduoklis, ir įpareigoja jį nusikalsti. Likimas atnešė kelias senas Parker ir jauna moteris LORAIN.Ligoninės maniakas atsitiktinai susitiko su Josh. Po susitikimo, vyras nusižudė savižudybę.
    Peržiūrų: 4361Komentaru: 0

    Tūnąs tamsoje: antra dalis / Insidious: Chapter 2 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям