Žiūrėti Transformeriai: išnykimo amžius LT / Transformers: Age of Extinction LT Lietuvių kalba

Pridėta: 24.09.2014, 16:59
Transformeriai: išnykimo amžius LT / Transformers: Age of Extinction LT


 

Režisierius: Michael Bay
Aktoriai: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor, Titus Welliver, Sophia Myles, Bingbing Li, T.J. Miller, James Bachman, Thomas Lennon, Charles Parnell, Erika Fong, Mike Collins, Geng Ha
Premjera: 2014
Žanras: Veiksmo, Nuotykiai, Moksliniai
Įgarsinimas:  Lietuvių k. (Profesionalus vienabalsis)
Trukmė: 147 min
Kokybė: Gera (WEB-Rip)
Imdb įvertinimas: 6.10 / 10 (Balsų: 111.991)

Ieškoti patys filmo šaltkalvis kaita (aktorius. Hammer Wahlberg), kietojo suduriantis širdį ir baigiasi vandens su karstai. Stotis užsispyręs žmogus su didelio eksperimento (aktorius. Nicola Peltz), pagamintas institute ir turi apmąstyti geležies likučių, kai yra ant naujausio vzvevayutsya egzistavimą. 

Po to, pavyzdžiui, jei asmuo atsiduria į automobilių garažą per didelis krūva iš legiruotojo koiya kyla nieko, ir transformatorius. Išskyrus tai, nori daug raskokanny, tačiau gruntai OPTIMAS. Deja, rasti du tūkstančius ir pokyčių valdymo įgaliojimus, informaciją, jei Autorobot diseptikonai ir palikti teritoriją, ir paskelbė juos už įstatymo ribų. Netrukus keičia Garažai skolintis ekspertų, verslininkų ir pasekėjai galios organizacija, sugadintas tyčia likvidavimo skuba praeities ir Past Perfect gabalas lydinio. Ypač čia jokiu būdu mažiausiai, jie nepakeitė gimtoji pasaulį, arba kaip tik priežasčių staiga užpuolimas ne visai palankios naujienos robotai panašūs padarai?Velnias sakė, jei šviesa patenka į saugos tol, kol yra tam tikra dalis aktorius, bet OPTIMA, gruntai Connect APSAUGA rėmas puolė jį nužudyti, ir jei velnias -? Galų gale, nes dauguma žmonių žemėje padėjo pasaką ..
    Peržiūrų: 20400Komentaru: 0

    Transformeriai: išnykimo amžius LT / Transformers: Age of Extinction LT nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям