Total entries in catalog: 11
Shown entries: 1-10 Pages: 1 2 »
Pridėta: 13.09.2017, 16:42
ŽUDIKO ASMENS SARGYBINIS / The Hitman's Bodyguard 2017

Kartais nusikaltėlių žmonės yra pasirengę liudyti savo buvusiems kolegoms. Žinoma, daugeliui didelių nusikaltėlių tai bus visiškas žlugimas.

Peržiūrų: 1909Komentaru: 0
Pridėta: 23.11.2015, 11:16
Mafija /  Mafia

Sužinokite, ar jums patiks filmas vedęs Mob 2 su patariamojo balso paslaugų Imhonet. Skaityti informaciniai nuomones, pamatyti nuotraukas ir priekabos susijusių studijų filmus - pirmą įspūdį filmo vedęs Mob 2 pasirengusi! Taupykite laiką su Imhonet gautą tikslią rekomendaciją, ar jums pažvelgti. Šis filmas parsisiųsti Susituokę su mob 2 (Gamunui wigi: Gamunui yeonggwang 2, tuokėsi mafijos 2) (nemokamai be registracijos ir SMS), arba galite ieškoti internete tiesiogiai mūsų svetainėje. Bet po žiūri filmą ir įvertinti savo nuomonę, kuri bus labai naudinga kitiems vartotojams.

Peržiūrų: 4781Komentaru: 0
Pridėta: 21.07.2015, 17:05
Paskutinis deimantas / The Last Diamond / Le dernier diamant

Vienas iš didžiausių pasaulio deimantų yra vadinamas "Florencijos". Jewel yra iš mirusio dukra auksakalys rankas, ir tai, kodėl mergina domisi buvusio kalinio - filmo herojus. Staiga, iš juvelyro duktė alsuoja simpatijos ir tada stipresnius jausmus Sukčiaus.

Kai į veikėjas rankų brangakmenis, jis iš karto jaučia niekšybė ir klasta jo bendrininkų, kurie bandė jį nužudyti. Kaip išgelbėti jūsų gyvybę ir labiausiai vertingas dalykas, kad dabar yra? - Gražaus mergina meilę ..

Peržiūrų: 2348Komentaru: 0
Pridėta: 29.06.2015, 16:06
Apiplėšti mafiją / Rob the Mob

Jaunų mėgėjų pora, tikėdamiesi sutaupyti pinigų vestuvių, nusprendžia padaryti drąsus apiplėšimu klubuose, kur vyksta mafijos seriją. Jų planas paprastas - jie nėra padaręs, mafijos nesiskundžia policijai. Vietos "Bros" negali patikėti savo akimis, kai jie išvalyti odą keletą "jerks". Daugiau nei, kad atsitiktinai, jie pagrobė svarbų įrodymas, kuris yra labai domina FTB. Dabar nekilnojamojo medžioklė prasideda Raiders ...

Peržiūrų: 2192Komentaru: 0
Pridėta: 07.06.2015, 14:37
Išlikimas / Survivor

Filmo herojė - JAV Valstybės departamento darbuotojas siunčiamas į Londoną kovoti su terorizmu. Staiga aplinkybės yra tokios, kad moteris tampa organizacijoje №1 artėjančią ataką įtariamasis. Dabar herojė turi arba eikite į doką, kur panašūs veido mirties bausmė ar bėgti ir stengtis rasti įrodymų savo nekaltumo, o svarbiausia - užkirsti kelią terorizmui Niujorke.

Peržiūrų: 5412Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 17:28
Ripd / R.I.P.D.

Detektyvai tiria požemio nusikaltimų tyrimo skyriuje po mirties, o ne vaikytis uolus piktųjų dvasių.Jaunas policininkas, po metu nežinomo užpuoliko ruošiasi rašybos į kito pasaulio rankų mirties, mainais už pagalbą dėl jo paties nužudymo tyrimo įsipareigoja ateinančius šimtą metų skirta paslauga į RIPD ir gauti brutalų kompanionai arrow laikų vesternų, eina kovoti blogio Neupokoev.

Peržiūrų: 2476Komentaru: 0
Pridėta: 09.04.2015, 21:57
Tekančios saulės namai / House of The Rising sun

Lietuvių k.

Ray ex policininkas, pradeda naują gyvenimą. Bet vieną naktį, naktinis klubas, kur jis dirba, apiplėšė ir savininko sūnus nušautas. Ray nusikalstama praeitis daro jį svarbiausias įtariamasis, ir jis pradeda ieškoti kaltininko, kad būtų išvalyti savo vardą.

Peržiūrų: 2164Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:34
Mafijos mergina / Wisegal

Maitinti du sūnus, našlys Patty Montanari sutinka bendradarbiauti su mafija Kontrabandos cigarečių. Susitikimas su gangsteris Frank Russo atveria savo naujų galimybių, kai išrašantis savo verslo sumanumo, Frank Patti siūlo atidaryti naktinį klubą. Mergina pademonstravo puikią karjerą nusikalstamo pasaulio, bet viskas turi savo kainą ...

Peržiūrų: 1957Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:30
Mafiozai / Crime Insiders

Penkiasdešimt metų-Claude Corti yra nekilnojamojo karalius banditizmas moderni Paryžiuje: narkotikai, "gyvos prekės" iš Rytų Europos, padirbtų banknotų, išpuolių, reketo - imperijos Corti remiasi išskirtinio smurto. Bet kai banditizmas karalius keletą mėnesių patenka už grotų, jo nusikalstama struktūra pradeda greitai byrėti - ar tai yra planuojamos sąmokslo rezultatas, ar tiesiog paranoja paciento sąmonės gangsteris?

Peržiūrų: 2097Komentaru: 0
Pridėta: 02.04.2015, 09:25
Gangsterių medžiotojai / Gangster Squad

Los Andželas, 1949. Brukline gimtoji, žiauriai gaujos lyderis Mickey Cohenas išlaiko griežtą valią į miestą, rinkti "purvinas" pinigus iš prekybos narkotikais, ginklais ir prostitucijos, ir - jei viskas vyks taip, kaip turėtų, - į Čikagos pisknet pele vakaruose yra ne be jo žinios. Apsaugokite jį ne tik jo paties banditai, bet ir jo turimą "lenktais" policijos ir politikų. Tai pakankamai įbauginti net drąsiausia, gatvės atsparios policininkas ... išskyrus, galbūt, maža paslaptis darbuotojų grupė Policijos departamento Los Andžele, vadovaujama seržantas John O'Mara ir Jerry Wouters, kuris drauge bandyti sunaikinti požemio Cohen.

Peržiūrų: 2055Komentaru: 0
1-10 11-11