Total entries in catalog: 7
Shown entries: 1-7
Pridėta: 05.08.2015, 17:01
Brothers of War

Žemės ūkio berniukas, Jake, gyvena merginos, ginklai ir adrenalino; jo jaunesnysis brolis, Gregas, myli poeziją. Įtampa ir kartaus konkurencija tarp dviejų pagaliau išsiveržia į kruviną, visą gyvenimą keičiasi smurto. Su tamsių debesų karo artėjančią per Anglijos žalios ir malonaus žemės, tai Greg netikėtai prisiregistruos už fronto linijoje mūšį Prancūzijoje. Prieš chaoso ir netikrumo fone, Gregas atranda bekompromisės žiaurumo pasaulį. Jo kelionė per karo nuniokotame Prancūzijoje atskleidžia labai geriausias ir labai blogiausia žmogiškosios prigimties, kartu su supratus, kad, nesvarbu, kaip toli jūs paleisti, praeitis visada rasite pasivyti su jumis kelią.

Peržiūrų: 3326Komentaru: 0
Pridėta: 25.05.2015, 19:24
Keršto kalavijas / Sword of Vengeance

Viljamas Užkariautojas laimėjo pagrindinį pergalę iš Hastings mūšis. Po to kariuomenė turėtų būti Anglijos šiaurėje iki čia buvo sunaikinta šimtai tūkstančių saksų į krikščionybę, o žemė ir sugriovė ekonomiką. Kontroliuojamas toks žiaurus smurtas grafas Durand - brutaliausia vadas karalių.

Ir Duran nustato savo valdžią šiaurines žemes, jo parankiniai yra "Artus ir romėnų palikuonys. Keli vietiniai kad išgyveno žudynes, pastovioje baimėje. Bet ne toli maištas, kuriam vadovauja ateivių simbolį vietos žemių.

Peržiūrų: 3171Komentaru: 0
Pridėta: 18.04.2015, 17:31
Apgultis / The Siege

Kai gatvės alsuoja miesto ar šalies sirgalių, banditai ir teroristai, vyriausybė neturėjo pažvelgti moralinių ir etinių normų ir taisyklių. Svarbu išsaugoti nekaltų žmonių daugumos gyvenimą, nei prarasti vieną ar du, kas gali būti "gresia". Niujorkas tapo tikra prieglauda teroristai.
Visi taikūs žmonės bando ne palikti savo namus ir judėti į miestą, ypač atsargiai, nes bet kuriuo metu asmuo gali būti dėl nužudymo tikslas. Išpuolių toliau, ir jei jums suskaičiuoti aukų skaičius jau seniai viršijo šimtą.
FTB agentai tiesiog neturite laiko susidoroti su savo darbu ir žiūrėti viską. Norėdami padėti jiems siųsti sumanūs kariuomenę - Bendrosios Devereaux. Nuo nepaprastoji padėtis jau buvo paskelbta, kad karinė visiškai laisvas rankas, siekiant išspręsti su teroristais problemą.
Kas žinojo, kad generalinis Zgarbacieć tokioms priemonėms, kaip sutaupyti miesto? Darbuotojai yra sunku suprasti, tuo atveju, nes ten taip pat yra pora, kurie nuolat Naużerać ir realūs nekenčiantys visų arabų kilmės žmonių. Tikrai, net Niujorke galima genocido laikais? Arba institucijos galės atkurti tvarką be didelių aukos?

Peržiūrų: 1930Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 09:02
Šių dienų Apokalipsė. Sugrįžimas / Apocalypse Now Redux

Vietnamo karo metu, specialus agentas išsiuntė iki upę į Kambodžą su užsakymų rasti ir nužudyti pusiau proto pulkininkas sukurtą vienkiemyje apie kažką panašaus savo karalystę smurto. Pakeliui matome beveik siurrealistinis pasaulis karo siaubą.

Peržiūrų: 2259Komentaru: 0
Pridėta: 15.04.2015, 08:59
Trylika lemtingų dienų / Thirteen Days

Trylika dienų 1962 spalio pasaulis stovėjo ant siaubingą katastrofą slenksčio. Žmonės visame pasaulyje nekantriai laukė, kad rezultatas bus politinės, diplomatinės ir karinės konfrontacijos tarp dviejų super galių, JAV ir TSRS, puolė į kitą apokaliptinio branduolinės įspėtas. Veiksmo filmas yra perkeliamas iš Baltųjų rūmų, kur yra aršūs debatai ir karinė politika per Kubą, kur JAV šnipas lėktuvai stebėsenos sovietinių raketų dislokavimą dangaus ir vandenynų, kurie keliauja per Amerikos ir sovietų laivų, pasiruošę bet kurią akimirką kovoti ,

Peržiūrų: 1935Komentaru: 0
Pridėta: 07.04.2015, 15:47
An Act of War

Anglų k.

Kovoja nemiga ir nediagnozuota PTSS, karo veteranas veikia naktimis kaip esant aptriušęs teatro projectionist. Nors sunku prisitaikyti prie civilių gyvenimą, jis netrukus atsiduria susivėlęs neišvengiama internete gundymo, priklausomybės, ir smurto.

Peržiūrų: 1673Komentaru: 0
Pridėta: 01.04.2015, 11:49
Didvyrių būrys / Company of Heroes

Amerikos kareiviai įstrigę priešo užnugaryje per Antrąjį pasaulinį karą, jie žinos, kad Hitleris buvo modernizuotos bombą. Nepaisant visų sunkumų, jie eiti ieškoti, atsakingas už bombos mokslininkas.

Peržiūrų: 1912Komentaru: 0