Žiūrėti Apgultis / The Siege Lietuvių kalba

Pridėta: 18.04.2015, 17:31
Apgultis / The Siege


Kai gatvės alsuoja miesto ar šalies sirgalių, banditai ir teroristai, vyriausybė neturėjo pažvelgti moralinių ir etinių normų ir taisyklių. Svarbu išsaugoti nekaltų žmonių daugumos gyvenimą, nei prarasti vieną ar du, kas gali būti "gresia". Niujorkas tapo tikra prieglauda teroristai.
Visi taikūs žmonės bando ne palikti savo namus ir judėti į miestą, ypač atsargiai, nes bet kuriuo metu asmuo gali būti dėl nužudymo tikslas. Išpuolių toliau, ir jei jums suskaičiuoti aukų skaičius jau seniai viršijo šimtą.
FTB agentai tiesiog neturite laiko susidoroti su savo darbu ir žiūrėti viską. Norėdami padėti jiems siųsti sumanūs kariuomenę - Bendrosios Devereaux. Nuo nepaprastoji padėtis jau buvo paskelbta, kad karinė visiškai laisvas rankas, siekiant išspręsti su teroristais problemą.
Kas žinojo, kad generalinis Zgarbacieć tokioms priemonėms, kaip sutaupyti miesto? Darbuotojai yra sunku suprasti, tuo atveju, nes ten taip pat yra pora, kurie nuolat Naużerać ir realūs nekenčiantys visų arabų kilmės žmonių. Tikrai, net Niujorke galima genocido laikais? Arba institucijos galės atkurti tvarką be didelių aukos?
    Peržiūrų: 1796Komentaru: 0

    Apgultis / The Siege nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям