Total entries in catalog: 87
Shown entries: 61-70 Pages: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 »
Pridėta: 31.01.2015, 21:38
ASTERIKSAS: DIEVŲ ŽEMĖ / ASTÉRIX: LE DOMAINE DES DIEUX (2014)

Tai jau devintasis Asterikso animacinės epopėjos filmas ir pirmasis, sukurtas 3D formatu.

Šįkart juostos kūrėjai nukelia mus į 50 metus prieš Kristų. Romėnai nukariavo visą Galiją? Bet ar išties visą? Tikrai ne! Vienas užsispyrusių galų kaimelis net neketina pasiduoti okupantams. Įpykęs dėl susiklosčiusios padėties, o ypač dėl to, kad jo kariuomenė neįstengia susidoroti su nepaklusniaisiais, Julijus Cezaris nusprendžia imtis kitos taktikos. Jeigu ši barbariška galų civilizacija pajėgia atsispirti Romos karinei galybei, galbūt neatsilaikys prieš jos gyvenimo būdą. Gudragalvis karvedys nusprendžia šalia galų kaimelio pastatyti prabangų romėnišką rajoną – tikrą dievų žemę, kurios siūlomi malonumai nustebintų net visko mačiusius. Ar šaunieji galai nesusivilios romėniška prabanga ir patogiu gyvenimu? Ar jų kaimelis taps tik paprasčiausia atrakcija turistams?

Patikėkite, Asteriksas ir Obeliksas padarys viską, kad sužlugdytų Cezario planus!

Ne paslaptis, kad filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo R. Goscinny ir A. Uderzo komiksų knygą. Šis kūrėjų duetas visame pasaulyje pardavė daugiau nei 350 mln. Asterikso ir Obelikso nuotykių knygų egzempliorių.

Nemirtingieji Asteriksas ir Obeliksas sugrįžta į ekranus, kad vėl pradžiugintų pokštais, išradingumu ir neblėstančiu jaunatvišku humoru! Nepamirštama pramoga visai šeimai.

Peržiūrų: 1373Komentaru: 0
Pridėta: 29.01.2015, 14:00
GYVENIMO KNYGA / THE BOOK OF LIFE (2014)

Kiekviena kultūra turi ypatingą šventę, kai svetainė prisiminti mirusiųjų ir suteikti jiems duoklę, bet galbūt niekur Vakaruose nereikia jų laikytis, kaip uoliai, kaip Meksikoje. Dėl atstovybių meksikiečiai, kurie paveldėjo savo įsitikinimus ne tik iš protėvių iš Vakarų Europos, bet ir iš vietinių gyventojų Centrinės ir Pietų Amerikos, mirusiųjų pasaulis valdė du galingi dvasia - La Muerte, arba Šventosios mirties, ir Xibalba. Jei "La Muerte Unforgotten veikia šalies, į gyventojų, iš kurių gali gyventi melstis, kad Xibalba - Forgotten šalies, kurioje mirusieji bus palikti patys sau. <br /> <br /> Dėl mirusiųjų, kur ištrinamos ribos pasaulius ir pagerbti atminimą meksikiečiai pabėgo savo artimuosius, La Muerte ir Xibalba apsilankymas Vale gyvenimo ir pamatyti įdomų vaizdą dienos. Du neatsiejami draugai ir varžovai meilės, auka didele pakabukai Marijos, kovoja už grožio dėmesį, desperatiškai bando laimėti ją. Matydamas šį meilės trikampis, kvepalai žaidėjų: kiekvienas užsideda vieno iš konkurso dalyvių, perspektyvus viena kitai, kad jei jūs laimėti jie bus sukeisti savo Xibalba karalystes. Kai vienas iš jaunų žmonių yra kito pasaulio, nuo jo mylimas, jis kreipėsi pagalbos į visagalės dvasios ir skuba į kelionę per pasaulių, vėl pamatyti Mariją ir padėti savo gimtojo miesto žmonės.

Peržiūrų: 4564Komentaru: 0
Pridėta: 28.01.2015, 14:29
Monstrų Viešbutis / Hotel Transylvania Sklando legenda, kad grafas Drakula žuvo nuo česnakų porcijos ir aukštyn iškelto kryžiaus, bet tai absoliuti netiesa. Pats garsiausias kraujo siurbikas Drakula yra gyvas, sveikas ir nemirtingas. Jis investavo pinigus į specifinį turizmo ir poilsio verslą, kuris sėkmingai klesti, bet nepamiršta tėviškai pairūpinti mylimiausia vienturte dukrele. Į penkiomis žvaigždutėmis įvertintą viešbučių kompleksą "Transilvanija" grafas sukviečia pačius garsiausius, baisiausius ir nuožmiausius monstrus. Prabangi puota dedikuojama 118-ąjį gimtadienį švenčiančiai ir amžinai jaunai Drakulos dukrelei vampyrei Mevis. Šventės planas užstringa viešbučio teritorijoje pastebėjus nekviestą svečią - žavingą, iškalbingą, mielą 21-erių vaikiną Džonataną. Grafas Drakula siaubingai bijo, kad stilingas gražuoliukas suvilios ir įsimylės Mevis, kuri per savo trumpą gyvenimą dar nesimatė su normaliais bernužėliais. Bet rūpestingasis tėtušis pavėlavo. Užteko tik vieno žvilgsnio ir seksualioji vampyrė užsisvaigsta draugauti su paslaptinguoju Džonatanu.
Peržiūrų: 4793Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:50
DON KICHOTAS. ASILO NUOTYKIAI / DONKEY XOTE (2007)

ervanteso kūryba, ypač jo romanas „Don Kichotas", užima vieną svarbiausių vietų Renesanso grožinėje literatūroje. Gausus patyrimo ir nelengvas gyvenimas suteikė Servantesui daug medžiagos meninei kūrybai. Jo literatūrinė veikla labai įvairi. Bet labiausiai jis pagarsėjo savo romanu „Don Kichotas“ — riterinių romanų parodija.

Ypač juokingi Don Kichoto nuotykiai. Jam visur vaidenasi užburtos pilys, riteriai, damos, o iš tikrųjų tai — smuklės, jų šeimininkai, patarnaujančios merginos. Don Kichotas stoja į kovą su vėjo malūnais, juos palaikydamas milžinais, užpuola laidotuvių procesiją, manydamas, kad čia gabenamas sužeistas ar negyvas riteris, šoka į avių bandą, įsitikinęs, kad tai riterių kariuomenė...

Peržiūrų: 1457Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 16:09
Mano mama dinozaurė / Dino Time Serialo „Dinozauriukai“ režisierius Johny Kafka, dirbęs su klasika tapusiais animaciniais filmukais: „Vėžliukai ninzės“, „Pramuštgalviai“ bei filmais: „Alvinas ir Burundukai“, „Pelenės istorija 2“ pristato naują dinozaurų istoriją visai šeimai. Trys išdykę vaikai randa kiaušinio formos laiko mašiną. Nė nenutuokdami koks tai daiktas, nuotykių ieškotojai nutaria ją išbandyti ir nukeliauja į priešistorinius dinozaurų laikus. Ieškodami dingusios laiko mašinos dalies, kuri reikalinga jiems grįžti namo, vaikai susiduria su visai nepavojinga ir labai motiniška dinozaure T-Rex, kuri imasi jų globos. Gyvendami triukšmingame mieste vaikai kasdien žaidė gatvėse, lakiojo galingomis savo riedlentėmis ir ieškojo nuotykių. Kartą Maksas ir Ernis tėvo dirbtuvėse aptiko nebaigtą laiko mašiną. Šniukštinėdami ir žiūrinėdami netikėtą daiktą vaikai įlindo vidun, o nenuorama Ernio sesutė įjungė aparatą. Prieš patys suprasdami kas nutiko, vaikai akis į akį susiduria su didžiule dinozaure Tyra. Deja, vaikų laiko mašina nusileido jos lizde ir atsivėrė tarsi kiaušinis, iš kurio išsirito žmonės… Drauge su vietoje nenustygstančiu Tyros sūnumi Dodžeriu, vaikai pasineria į pavojingų ir neregėtų nuotykių sūkurį Mezozojaus eroje. Bežaisdami ir bešėliodami nutrūktgalviai pameta raktą nuo savo laiko mašinos, kuri gali sugrąžinti juos namo. Negana to, kiti dinozaurai, manydami, kad mašina – tikras kiaušinis, jį pagrobia. Keliautojai laiku privalo išvilioti savo laiko mašiną iš gigantiškų dinozaurų, rasti raktą ir kuo greičiau grįžti į pasiilgtą miestą.
Peržiūrų: 1616Komentaru: 0
Pridėta: 26.01.2015, 14:17
SIMPSONAI 26 Sezonas 12 serija

Iš pradžių sukurtas karikatūristo Matt Groening, "mūsų mėgstamiausia šeimos", puošia mažas ekranas viena ar kita forma už per 20 metų.Simpson šeimos pirmą kartą pasirodė televizijoje kaip Intersticinių "šortai" dalykų apie The Tracey Ullman Show balandžio 1987 Simpsonai liko ant Tracey Ullman Show kuokštelinių tris sezonus, kol jie premjera savo pusvalandžio serijos, nuo gruodžio 17 1989 su Jim Brooks ir Sam Simon pagalba, Matt Groening animaciją šeimai virto trumpąją sėkmės. Nustatyti Springfield, vidutinis amerikietis mieste, rodo, daugiausia dėmesio skiriama maivymasis ir kasdienius nuotykius Simpson šeimos; Homeras, Marge, Bart, Lisa ir Maggie, taip pat virtualus mesti tūkstančių. Nuo pat pradžių, serija buvo pop kultūros ikona, pritraukti šimtus įžymybių kviestinė žvaigždė.Rodyti taip pat padarė sau vardą ir jo bebaimis ..

Peržiūrų: 4320Komentaru: 0
Pridėta: 23.01.2015, 15:05
Orientacijos Diena / Orientation Day Kai baudžiamasis Mastermaindas naudoja retųjų mergaičių trio kaip pėstininkus dėl didžiosios schemos, jis randa savyve visiškai pakeitusius didėjančius meilės jausmus tarp jų.
Peržiūrų: 2042Komentaru: 0
Pridėta: 23.01.2015, 14:57
Dama ir valkata / Lady and the Tramp Meilė suartina nepaisant socialinės priklausomybės, meilė suartina nepaisant to ar esi žmogus, ar gyvūnas. Meilė visus suartina. Taip ji suartino ir du žavius šuniukus, nepaisant to, kad jie priklauso skirtingiems sluoksniams...
Peržiūrų: 2738Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 14:58
Krudžiai / The Croods Akmens amžiuje gyvena darni Krudžių šeimyna. Dienomis vyrai gaudo mamutus, moterys užsiima namų ruoša, o vakarais, susibūrę draugėn, visi klausosi tėčio Grago pasakojimų. Kad ir kas nutiktų, urvinių žmonių šeima tvirtai laikosi taisyklės – norėdamas išgyventi privalai niekuomet nepalikti savo gimtojo urvo. Deja, smalsiausiai šeimos atžalai paauglei Ip tokios taisyklės – nė motais. Nuotykių trokštanti mergina suvokia, jog pasaulis – tai kur kas daugiau, nei šeimos ola. Tarsi išgirdusi Ip mintis, gamta iškrečia pokštą. Vieną dieną ramų šeimos gyvenimą sudrumsčia netikėtas žemės drebėjimas ir sunaikina visą jų turtą bei sugriauna gimtąją olą. Dideliame ir pavojingame pasaulyje be pastogės likę Krudžiai priversti ieškoti naujo prieglobsčio. Palikę savo gimtąją vietovę, jie keliauja kalnais ir kloniais, neįtikėtinų spalvų ir formų pasauliu. Viskas lyg ir buvo neblogai, kol kelyje jiems netikėtai pasipainioja žavus klajoklis, ir kaip mat pakeri vyresniąją būrio vado Grago dukterį Ip. Šiuolaikiniais metodais užsitarnavęs ne tik Ip, tačiau ir visos šeimos simpatijas bei jų palankumą, akiplėšiškas jaunuolis užrūstina Gragą, kuris net neketina vadovavimo būriui perleisti geltonsnapiui jaunuoliui, net jeigu pastarasis geba įžiebti ugnį!
Peržiūrų: 1929Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 14:57
Rifo pasaka 2 / The Reef 2 High Tide Žuviukas Pajus kartu su draugais gyvena koraliniame rife visai greta pikčiausių vandenyno plėšrūnų – ryklių. Jis stengiasi įtikinti rifo gyventojus, kad visiems reikia sukurti planą kaip apsisaugoti nuo ryklių atakų. Deja, niekas jo nesiklauso. Drąsusis Pajus organizuoja savigynos pamokas kaimynams, tačiau į jas niekas neina. Pasikliaudamas seno burtininko – vėžlio Neriso patarimais Pajus išmoksta kovos menų subtilybių. Į rifą atkeliauja šarminga žuvelė Rokas. Stilingas ir visada gerai nusiteikęs naujokas pasiūlo rifo gyventojams surengti įspūdingą šou ir pasilinksminti. Rifo gyventojai, sužavėti Roko charizmos ir sugebėjimo šokti, visiškai atsipalaiduoja ir pamiršta žuviuko Pajaus perspėjimus apie pavojų. Rifo gyventojai nežino, kad Rokas – piktųjų ryklių šnipas, apsigyvenęs su jais tik tam, kad galėtų išduoti visus veiksmus. Linksmindamiesi prašmatniame vakarėlyje draugai net nepastebi, kaip į jų rifą priguža ryklių. Spalvingas povandeninis pasaulis, įspūdingi 3D efektai, įsimintini ir ryškūs veikėjai pradžiugins visą šeimą.
Peržiūrų: 1341Komentaru: 0