Žiūrėti Vilką mini, vilkas čia / Лёгок на помине Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 16:39
Vilką mini, vilkas čia / Лёгок на помине


Filmas Lengvas atsekti - paprasto, linksmo komedija, idealiai tinka šeimos peržiūrai. Pavelas baritonas, juostelės veikėjas, negrynas tiesiai į maklerio, kuris padarys viską už gerą sandorį rankose. Tačiau po didelio masto sukčiavimą senas dvaras su herojaus pradeda atsirasti nepaaiškinami, keistam dalykų. Filmas, kuriame vaidina lakuotais Garik Kharlamov Aleksandras Samoilenko, Christine Asmus, Jekaterina Vasiljeva, Aleksandras Revva ir kitų talentingų aktorių.
Apie lako žemės sklypą, kuris bando gauti visus šalies maklerių, yra senas dvaras, kad šeimininkė nenorėjo parduoti. Pasha išsamiai analizuoja informaciją apie namo ir jo savininkų ir suranda savo kelią į dvarą meilužės širdį. Herojus apsimeta muziejus darbuotojas ir pažadėjo padaryti svetainėje memorialinis namas-muziejus, senoji pasirašyti įgaliojimą daro savo vardą. Liudytojas sukčiai netyčia gaunate gėlių pristatymas mergina. Ji stebisi, kodėl meilužė taip lengvai patikėjo nepažįstamasis labiausiai vertingas, bet ji sako, kad namas galės rūpintis pats.
Kai Paulius atvyksta namo, jis tampa aišku, kad jis yra labai vienišas. Jis neturi švęsti pergalę taip sparčiai, kaip savo verslo partnerį Dėdė romų. Vietoj to, herojus bando padaryti origami, ir tada pradeda lyginti marškinius ... bet kai laikrodis Pierce 9 - atėjo laikas susimąstyti. Pasha pradeda judėti erdvėje, gauti su žmonėmis, kurie prisiminė. Per naktį herojus sugeba pamatyti dešimtys žmonių. Daugelis iš jų - svetimi, kurie matė herojaus veidą ant lentos ar žurnale. Bet yra ir tokių, kurie kažkada artimuosius, apie kurį Paulius pats nebuvo minties. Tėve, draugas iš ... Pagrindinis veikėjas universiteto bando suprasti, kas vyksta. Bet ilgiau baritonas keliauja į kosmosą, tuo labiau jis supranta, kad jis tinkamai gyvena. Bando ją išspręsti, herojus gauna netikėtą atkirtis nuo artimiausio žmogaus ... Ar Pasha keisti savo gyvenimą ir išsilaisvinti prakeikimas? Norėdami sužinoti yra žiūrėti filmą Lengvas atsekti.
Režisieriaus Jevgenijaus Abyzov (mama padvigubėja) pavyko užimti pamokoma komedija. Jei norite nudžiuginti save, būtinai žiūrėti internetu, kaip lengvai matomumo zonoje.
    Peržiūrų: 3457Komentaru: 0

    Vilką mini, vilkas čia / Лёгок на помине nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям