Žiūrėti Tedis 2 / Ted 2 Lietuvių kalba

Pridėta: 21.07.2015, 16:47
Tedis 2 / Ted 2


Bespredelshik meškiukas toliau vaidentis visuomenės sąmonę. Prim auditorija šokiravo savo maivymasis. Kalbėjimas lokys nusprendė turėti kūdikį. Tai ne tik jo idėja, o jo draugė - ilgakojė blondinė. Žvaigždžių donorai gali išspręsti natūralaus slydimo problema ir reikia pagalbos iš Johnny draugas ir kai miestiečių. Džonis dabar yra laisvas ir paruoštas nuotykių, ir tai yra, bet kuriuo atveju nebus nereikalingas.

Teddy bespredelschik toliau Szalony Prim inteligentiją. Šį kartą kalbame meškiukas su dideliu ego ir jo ilgakojė blondinė nusprendė turėti vaikų. Kur nebandžiau pobūdį, ateiti į pagalbos teikėja žvaigždės, crazy miesto ir ištikimas draugui Johnny. Jis tiesiog išsiskyrė su Lori ir pasiruošęs naujiems nuotykiams. Trečia nėra nereikalingas.

Antrasis filmas apie šiurkštus lokys rodo kitą etapą Tedas ir jo Sidekick Johnny gyvenime. Ted Teddy nastaёt naują laikotarpį, kuriuo jis svajoja tapti tėvu. Jo santuoka su Tammy Lynn gerai, bet pora yra neįmanoma turėti kūdikį. Ar, kad šiuo atveju padės Džonis, kuris tampa donoru. Ir tai dar ne viskas, nes siekiant tapti tėvu, lokiai reikia įrodyti teismui savo "žmonijai." Štai tik tada, jei jūs manote, kad šį kartą viskas bus nutylėti-Hush, jūs klystate. Draugai nuo vaikystės, pagrindiniai personažai yra pasirengę sutriuškinti visą pasaulį į pragarą, jei jis pasieks į verslą.
    Peržiūrų: 12387Komentaru: 0

    Tedis 2 / Ted 2 nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям