Žiūrėti Nepabaigtas reikalas / Unfinished Business Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 16:50
Nepabaigtas reikalas / Unfinished Business


Danas dirbo vadybininku didelėje įmonėje. Jis buvo ne kvailas vyras, ir daug dalykų, kad buvo vyksta jo įmonės, jis nepatiko, ir ypač į vykdomojo direktoriaus veikla. Kažkaip jo kantrybė baigėsi, ir jis išreiškė savo bosą viską apie savo mąstymo ir iškart pasuko atmestas. Tačiau gyvenimas tęsiasi, ir jums reikia ieškoti kito darbo.

Dan nusprendė sukurti savo įmonę ir paėmė jo padėjėjai du vyrai - vienas patyręs veteranas, ir antra darbštus ir aistringai jaunas vaikinas. Buvęs bosas ją surengė jam blogio ir nuolat kištis į naują bendrovę. Kaip rezultatas, firma Dan yra ant žlugimo ribos. Čia vienoje iš Europos šalių iš naujųjų bendrovių siūlo sandėrį, kad galėtų pagerinti savo verslą. Norėdami tai padaryti, Dan ir jo padėjėjai skrendantį į Europą.

Yra herojai filme "Tarp laikais", su kuria susiduria su daugeliu neįtikėtinai dalykų. Čia ir pagrobimo, meilės varžovai, tačiau svarbiausia yra tai, kad tarp visų dalykų, reikalingų sudaryti sandėrį. Kaip Danas ir jo komanda galės gauti iš šios situacijos, tai pasakojama apie šio filmo istoriją.
    Peržiūrų: 1857Komentaru: 0

    Nepabaigtas reikalas / Unfinished Business nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям