Žiūrėti Saldus kerštas / Return to Sender Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 16:53
Saldus kerštas / Return to Sender


Be trileris "Grįžti į Siuntėjas" gyvenimas slaugytojo Miranda Wells (Rosamund Pike) staiga pakeisti po išbėrimas aklai datos, kai jis ateina į namus asmenį, kuris nėra asmuo, kuriam jis teigia esąs.
Ji gyvena ramų ir išmatuotą gyvenimą, dirba ligoninėje, ieško po pacientams, kuriems atliekama su pacientų artimųjų susigrąžinti džiaugsmą ir liūdesį prarasti artimuosius. Norėdami aplankyti savo tėvo, kuris moko ją būti atsargūs su nekilnojamojo turto ir atidžiai pasirinkti savo ateities namus, kalbasi apie šį bei tą su draugais, ir vienas iš jų bando įtikinti ją eiti į aklą pasimatymą su vyru kolegai Kevin vardu. Žinant nepastovus pobūdį Miranda, draugas primena artėjančių datą iš jų bendros draugui gimimo šventę. Miranda vėl draugė sutinka ir sako, kad viskas bus kaip pažadėjo. Beje, Miranda turi hobį - jis daro savo paties pyragai.
Bet čia kalbama apie pažadėtąją datos dieną. Ilgalaikė iki paskirtas ateis laikas į savo namus džentelmenas, kuris prisistatė kaip Kevin. Tada ji įvyks, nes tai, ką veikėjas ketina kentėti dėl filmo poilsio.
    Peržiūrų: 1965Komentaru: 0

    Saldus kerštas / Return to Sender nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям