Žiūrėti Strėlė (3 Sezonas) / Arrow (3 Season) 7 serija Lietuvių kalba

Pridėta: 11.12.2014, 14:46
Strėlė (3 Sezonas) / Arrow (3 Season) 7 serija


Oliver Queen yra turtingo klestinčios šeimos narys. Jis realus gražus ir mylimas visų mergaičių. Per savo jaunas vaikinas praleido pramogų ir šalims. Bet vienas atvejis bus pakeisti viską.

Dėl avarijos Oliveris turėjo praleisti penkis ilgus metus saloje, kuri buvo vandenyne. Šie metai buvo stipriai įtakota jaunuolį. Jis turėjo išmokti išgyventi, gauti galimybę gauti namuose. Įvykiai, nutiko saloje herojų, privertė jį išbandyti kostiumų gynėja. Taip gimė rodyklę.

Dienos jauniausias milijardierius yra skirta apsaugoti nekaltus piliečius į miestą. Jis turi išmokti baisias paslaptis, kurios dešimtmečius apsigaubė artimuosius. Varnėnas Miestas buvo ne taip tyliai miestas, nes jis pažvelgė į Oliver akis prieš kelerius metus.Veikėjas atsiduria greitai padėjėjai. Verta paminėti, kad jie ne visada patinka būdas eina Boom nusikaltėlius. Tačiau jie vis dar išlaikyti Oliver jo reikalus.

Atsirasti iš serijos veikėjas ir teigiamų aspektų, kas tai yra jūs žinote gyvenimą žiūrėti po filmo "Boom" į internete. Jis vis dar sugebėjo išspręsti savo konflikto su buvusiu vaikinu, kurio vardas yra Laurel. Ji yra policijos pareigūnas, kuris svajoja persekioti Arrow dukra. Tačiau paaiškėja, kad detektyvas pats Lance aktyviai bendradarbiauja su Nacionaline Avenger. Priešingu atveju, tai tiesiog nebūtų rasti ir nubausti pavojingi banditai linkusi ir sunaikinti didžiulis miestas.
    Peržiūrų: 2818Komentaru: 0

    Strėlė (3 Sezonas) / Arrow (3 Season) 7 serija nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям