Total entries in catalog: 41
Shown entries: 21-30 Pages: « 1 2 3 4 5 »
Pridėta: 18.01.2015, 21:02
DIDŽIOJO SPROGIMO TEORIJA / the big bang theory Sezonas: 8 ,12 serija „Didžiojo sprogimo teorija“ yra naujas komedijinis serialas apie keletą jaunų fizikų, IT žinovų, mokslininkų su labai aukštu intelektu, bet su labai ribotu supratimu apie realų gyvenimą, linksmybes. Čia netikėtai į jų gyvenimą įsiveržia paprasta, graži kaimynė, kuri neturi jokio supratimo apie mokslinius dalykus, bet padeda jiems po truputį atrasti ir socialinę gyvenimo pusę. O kai prie jų prisijungia moksliukas laikantis savo donžuanu ir užsienietis iš Indijos, kuris niekada nešneka su merginomis, būna išvis linksma. Serialas labai lengvai žiūrimas, daug įvairių juokingų, mokslo žmonių gyvenimiškų situacijų. Tiesa, kai pagrindiniai veikėjai pradeda aiškinti savo teorijas apie gyvenimą, paprastas situacijas labai moksliniais, intelektualiais terminais būna labai juokinga, bet tuo pačiu ir gana sunku suprasti.
Peržiūrų: 1663Komentaru: 0
Pridėta: 18.01.2015, 10:11
Elementaru 2 Sezonas 17 serija

Šių laikų Šerlokas Holmsas išeina iš reabilitacijos klinikos ir su nauja asistente imasi klampios bylos. Genijaus įžvalga ir detektyvo klasika atgimsta.

Peržiūrų: 1737Komentaru: 0
Pridėta: 15.01.2015, 14:00
Family Guy 13 sezonas 7 serija

Kultinis animacinis serialas suaugusiems „Šeimos bičas”. Jei žiūrėjai garsiuosius "Simpsonus" būtinai pamilsi ir šią išprotėjusią šeimynėlę.

Šeimos galva Piteris Griffinas – stambus, padūkęs, mielas vyrukas nebijantis keistoje galvoje kirbančių minčių rėžti tiesiai šviesiai. Tiesa, dažniausiai tai darantis ne vietoj ir ne laiku.
Piterio šeimynoje - žmona Luis ir trys vaikai: Krisas, Meg ir Stivis bei protingiausias šeimos narys ir geriausias draugas šuo Brajanas.

Piteris su savo šeima gyvena mažoje Amerikos valstijoje Rod Ailende. Šeimos „bičas” pasiryžęs padaryti viską dėl savo mylimų žmonių, tik, žinoma, ne tuomet, kai žiūri televizorių.
Luis - šiuolaikinė namų šeimininkė. Ji randa laiko ne tik valgiui gaminti, namams tvarkyti, bet ir pianino pamokoms.Luis - sudėtinga ir paslaptinga moteris - vyro vidinis balsas, tik, deja, dažniausiai išklausomas, kai būna jau per vėlu.

Šešiolikmetė Meg kaip ir dauguma jos bendraamžių dažnai sugėdinama savo šeimos, tačiau kitos paauglės neturi tokio tėčio kaip Piteris, kuris bet kokią gėdą paverčia tikru menu.
Trylikametis Krisas – peraugęs berniukas, mėgstantis sočiai ir daug pavalgyti. Jis atrodo grėsmingai, tačiau negalėtų nuskriausti net musės.

Vienerių metų Stivio svarbiausias tikslas – visiškas viešpatavimas pasaulyje. O šuo Brajanas – ne tik iškalbingiausias narys Griffinų šeimoje, bet ir mokslininkas, džentelmenas turintis žaliąjį Rytų kovos diržą ir dar beprotiškai mėgstantis… „Martini”.

„Šeimos bičas” jau yra pelnęs du „Emmy” apdovanojimus bei kitus keturis prestižinius apdovanojimus, taip pat nominuotas dar devyniolikai apdovanojimų už geriausius personažus, scenarijų, vaizdą ir garsą.
 

Peržiūrų: 2664Komentaru: 0
Pridėta: 12.01.2015, 18:38
Išgyvenimas 1 Sezonas / Extant Season 1 6 serija Dieną Geri Dendridž yra seksuali profesorė, bet naktį ji transformuojasi į tikriausią vampyrę, kuri nenumaldomai trokšta žmogaus kraujo.
Peržiūrų: 1677Komentaru: 0
Pridėta: 12.01.2015, 18:37
Išgyvenimas 1 Sezonas / Extant Season 1 5 serija Dieną Geri Dendridž yra seksuali profesorė, bet naktį ji transformuojasi į tikriausią vampyrę, kuri nenumaldomai trokšta žmogaus kraujo.
Peržiūrų: 1554Komentaru: 0
Pridėta: 10.01.2015, 20:07
Muškietininkai 1 Sezonas 1, 2 , 3 , 4 , 5 ,,6 ,7 , 8, 9, 10, 11, 12 Serija

XVII amžiuje buvo pilna neįtikėtinų ir neramiais renginiuose. Pagrindiniai personažai serijos filmą galėtų pamatyti tai iš asmeninės patirties. Atsižvelgiant į pagrindinės bylos centre buvo tikras Muškietininkai, drąsūs ir bebaimiai.Prancūzų Miesto Paryžius pilna žmonių, kurie visada ant rankų kardai.

 Veikėjai iš serijos - geriausi apsaugos karaliaus Liudviko XIII. Pavadinimas Ato, Porthos, ir, žinoma, Aramis. Šie vyrai žino, kaip drąsiausia ir labiausiai išbaigti kariai. Beveik kiekvieną dieną ir turi dalyvauti kovose. Nė vienas iš priešo negalėjo viršenybę jų. Ir tai ne tik pasiekimai, kad herojai gali pasigirti.

 Pagrindiniai herojai gyvenime atneš dešimtys pavojingų kovose su priešais. Pakartotinai jie ateis į kito pagalba. Jie pasirengę paaukoti savo gyvenimą, kad būtų užtikrintas visiems, kurie buvo bėdų saugumą.
 Muškietininkai, kurie tarnauja ne karaliaus teismą, visada kovoti už teisingumą. Jie kartais gali padaryti beprotiškai, ginti savo garbę ir orumą.

Peržiūrų: 2294Komentaru: 0
Pridėta: 14.12.2014, 09:27
Žiūrėti VAMPYRO DIENORAŠČIAI 6 sezonas 10 serija nemokamai Lietuvių kalba

Sezonas: 6 Jis tik buvo vos 4 mėnesiams po baisios avarijos žuvo jų tėvai. Ir dabar Elena Gilbert 17 metų ir jos brolis Džeremis 15 metų vis dar neatsigavo nuo tokio sunkaus praradimo, bet labai nori grįžti į normalų gyvenimą. Jelena turi gražią išvaizdą, visada puikiai mokėsi ir buvo populiarus vidurinėje mokykloje, kai berniukai buvo pasirengę ką nors susitikti jai daryti. Bet dabar tai yra gana sunku paslėpti savo liūdesį, kad aplink ją žmonėms. Kada ateinančiais akademiniais metais, Jelena ir jo draugai atkreipė dėmesį į naują studento, paslaptingas ir gražus Stefan Salvatore. Jis niekada pažvelgė į saulę, jo akys paslėpti už tamsių akinių.
Elena Stefanas karto patiko tarpusavyje, bet net ir ji neturi jokios idėjos, kad šis vaikinas yra vampyras, kuris gyveno šimtus metų. Jis linkęs egzistuoti taikiai su kitais žmonėmis, nepaisant to, kad jo brolis, vardu Damonas žiaurus ir kraugeriškas kaip tikras vampyras. Kai Damonas Stefanas išdavikas, todėl jis nori grįžti į jį už tai. Dabar šie du broliai yra gana skirtingi, kovoja už veikėjas, savo draugais ir kitais žmonėmis, kurie gyvena mažame miestelyje Mystic Falls sielą. "The Vampire Diaries" Vienas iš geriausių serijos apie vampyrus, kurios galima peržiūrėti internete.

Peržiūrų: 2244Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 14:46
Strėlė (3 Sezonas) / Arrow (3 Season) 7 serija Oliver Queen yra turtingo klestinčios šeimos narys. Jis realus gražus ir mylimas visų mergaičių. Per savo jaunas vaikinas praleido pramogų ir šalims. Bet vienas atvejis bus pakeisti viską. Dėl avarijos Oliveris turėjo praleisti penkis ilgus metus saloje, kuri buvo vandenyne. Šie metai buvo stipriai įtakota jaunuolį. Jis turėjo išmokti išgyventi, gauti galimybę gauti namuose. Įvykiai, nutiko saloje herojų, privertė jį išbandyti kostiumų gynėja. Taip gimė rodyklę. Dienos jauniausias milijardierius yra skirta apsaugoti nekaltus piliečius į miestą. Jis turi išmokti baisias paslaptis, kurios dešimtmečius apsigaubė artimuosius. Varnėnas Miestas buvo ne taip tyliai miestas, nes jis pažvelgė į Oliver akis prieš kelerius metus.Veikėjas atsiduria greitai padėjėjai. Verta paminėti, kad jie ne visada patinka būdas eina Boom nusikaltėlius. Tačiau jie vis dar išlaikyti Oliver jo reikalus. Atsirasti iš serijos veikėjas ir teigiamų aspektų, kas tai yra jūs žinote gyvenimą žiūrėti po filmo "Boom" į internete. Jis vis dar sugebėjo išspręsti savo konflikto su buvusiu vaikinu, kurio vardas yra Laurel. Ji yra policijos pareigūnas, kuris svajoja persekioti Arrow dukra. Tačiau paaiškėja, kad detektyvas pats Lance aktyviai bendradarbiauja su Nacionaline Avenger. Priešingu atveju, tai tiesiog nebūtų rasti ir nubausti pavojingi banditai linkusi ir sunaikinti didžiulis miestas.
Peržiūrų: 2837Komentaru: 0
Pridėta: 11.12.2014, 14:44
100 The 100 5 serija

Po dar Apocalypse žemėje nėra nieko paliko gyvą. Ši katastrofa išgyventi keletą žmonių, kurie gyvena prie naujų sąlygų. Tačiau nuo buvusio planeta dingo, jos chaosas ir viso nuniokojimo, ir žmonės yra nuolatinis būklės baimės. Survivor yra ne tik palikti planetą ir pereiti prie 12 kosminių stočių juos pakeisti laikino būsto daugelį metų. Tačiau ištekliai nebus trukti amžinai stotį, o tai reiškia, kad anksčiau ar vėliau jie turės grįžti. Tačiau baiminamasi, kad žemė vis dar yra iš mutantų rankena vis dar stiprus. Be to, nėra jokių garantijų, kad planeta galėjo atsigauti po sprogimo.
Per 97 metų po katastrofos, žmonės nedrįsta bandyti grįžti į savo gimtąją planetą pradėti buvusios ramioje gyvenimo gyvenimą. Norėdami sužinoti, jie aprūpinti šimtai žudikų ir vagių, kurie turės išsiaiškinti, ar ji tinka žmonėms gyventi. Iš tikrųjų, jie yra siunčiami į tikrą mirtį, bet todėl, kad surinkti tuos, kurie neturi proto prarasti būdu. Atvykimas ten šimtus suprasti, kad planeta dominuoja mutantų, kurie neturi nerimauti, kad čia anksčiau. Taigi, teisė gyventi pasaulyje turės kovoti.

Peržiūrų: 4542Komentaru: 0
Pridėta: 07.12.2014, 09:58
VAMPYRO DIENORAŠČIAI 6 sezonas 9 serija

Jis tik buvo vos 4 mėnesiams po baisios avarijos žuvo jų tėvai. Ir dabar Elena Gilbert 17 metų ir jos brolis Džeremis 15 metų vis dar neatsigavo nuo tokio sunkaus praradimo, bet labai nori grįžti į normalų gyvenimą. Jelena turi gražią išvaizdą, visada puikiai mokėsi ir buvo populiarus vidurinėje mokykloje, kai berniukai buvo pasirengę ką nors susitikti jai daryti. Bet dabar tai yra gana sunku paslėpti savo liūdesį, kad aplink ją žmonėms. Kada ateinančiais akademiniais metais, Jelena ir jo draugai atkreipė dėmesį į naują studento, paslaptingas ir gražus Stefan Salvatore. Jis niekada pažvelgė į saulę, jo akys paslėpti už tamsių akinių.
Elena Stefanas karto patiko tarpusavyje, bet net ir ji neturi jokios idėjos, kad šis vaikinas yra vampyras, kuris gyveno šimtus metų. Jis linkęs egzistuoti taikiai su kitais žmonėmis, nepaisant to, kad jo brolis, vardu Damonas žiaurus ir kraugeriškas kaip tikras vampyras. Kai Damonas Stefanas išdavikas, todėl jis nori grįžti į jį už tai. Dabar šie du broliai yra gana skirtingi, kovoja už veikėjas, savo draugais ir kitais žmonėmis, kurie gyvena mažame miestelyje Mystic Falls sielą. "The Vampire Diaries" Vienas iš geriausių serijos apie vampyrus, kurios galima peržiūrėti internete.

Peržiūrų: 2711Komentaru: 0