Total entries in catalog: 41
Shown entries: 11-20 Pages: « 1 2 3 4 5 »
Pridėta: 09.03.2015, 19:34
Jaunosios Melagės (5 sezonas) / Pretty Little Liars (Season 5)  22 serija Alison, Arija, Hana, Emilė ir Spencer – geriausios draugės bei populiarios Rouzvudo Vidurinės mokyklos mokinės. Vasarą, nakvynės metu, itin paslaptingomis aplinkybėmis dingsta didžiausia pažiba – Alison. Merginos nutolsta viena nuo kitos ir atnaujina ryšį tik po metų, kai visos ima gauti žinutes nuo paslaptingo žmogaus, pasivadinusio „A“., grasinančio atskleisti visas draugių paslaptis, kurias žinojo tik Alison. Ne už ilgo randamas ir pastarosios kūnas. Ketveriukė mėgina išaiškinti, kokias paslaptis slepia geriausios draugės mirtis ir kas gi tas „A“ bei ko jis siekia.
Peržiūrų: 2592Komentaru: 0
Pridėta: 09.03.2015, 19:32
Geriau skambink solui 1 Sezonas / Better call Saul season 1 ,  5 serija Vargais ir išbandymais nusėtas advokato Solo Gudmano kelias, kuris jį nuveda į Albukerkį Naujajame Meksike, kur šis įkuria savo advokatų kontorą. Serialo įvykiai klostosi kaip žiūrovų pamėgto „Bręstančio Blogio“ priešistorė, tačiau kūrėjai gilinasi tik į Solo Gudmano, kurio tikrasis vardas yra Džeimsas Magilis, iškilimo istoriją. Įgarsina filmai.in komanda.
Peržiūrų: 2796Komentaru: 0
Pridėta: 09.03.2015, 19:30
Persekiotojas 1 Sezonas / Stalker Season 1 , 17serija Persekiotojas yra naujas, unikalus serialas apie Amerikos policiją. Seriale nagrinėjamos persekiojimo bylos, kiekvieną kartą atskleidžiančios specifinį persekiotojo tipą. Istorija parodo Los Andželo policijos Grėsmių vertinimo padalinį, kuris kiekvieną dieną susiduria su tikrais išbandymais, kuomet viską išnarplioti pavyksta tik leidžiantis į giliausius psichinių sutrikimų turinčių asmenų manijos užkaborius. Su viskuo puikiai susidoroja būrio vadovė Betė Deivis, kuri, regis turi senų paslapčių, nuvesiančių siužetą dar tolyn... O ką jau kalbėti apie prisijungusį naują detektyvą Džeką Larseną, kuris bėgdamas nuo senų bėdų prisidėjo prie GVP skyriaus... Tai naujausias Kevino Williamsono (sukūrusio "Klyksmas 4", "Pasekėjai"; padėjusio plėtoti "Vampyro dienoraščius") kūrinys.
Peržiūrų: 2534Komentaru: 0
Pridėta: 09.02.2015, 20:59
VAIKŠTANTYS NUMIRĖLIAI 5 sezonas 9 serija

Rick Grimes veikia įprastu šerifas mieste. Darbas su juo jo padėjėjas. Vieną dieną per susišaudymą buvo sunkiai sužeistas. Dėl šios priežasties, žmogus yra komoje.

Po jo pabudimo, jis negali rasti savo gimtajame mieste. Jis buvo apsuptas apgailėtinos ligoninės pastate.Keista yra tai, kad nė vienas iš darbuotojų buvo ne ten.Pagrindinis veikėjas bando suprasti, kas vyksta. Pamažu jis pradeda suprasti, kad pasaulyje egzistuoja didelė nelaimė. Dabar gatvėse pasklido ne žmonės, o pragyvenimo miręs.

Rick dar negali visiškai nukrypti nuo komos. Tačiau jis vis dar ketina eiti ieškoti savo mylimajai šeimai. Be apsaugos liko jo žmona ir sūnus.Herojus yra tikras, kad jie vis dar gyvi. Rick privalo rasti būdą, kaip rasti šeimą ir apsaugoti jį nuo zombių.Vyras prisijungia prie išgyvenusiųjų grupėje. Jis bandys imtis komandą apie save ir padaryti galą artėjančią pasaulio pabaigą.

Peržiūrų: 2361Komentaru: 0
Pridėta: 30.01.2015, 13:58
VAMPYRO DIENORAŠČIAI 6 sezonas 12 serija

Sezonas: 6  12 serija Jis tik buvo vos 4 mėnesiams po baisios avarijos žuvo jų tėvai. Ir dabar Elena Gilbert 17 metų ir jos brolis Džeremis 15 metų vis dar neatsigavo nuo tokio sunkaus praradimo, bet labai nori grįžti į normalų gyvenimą. Jelena turi gražią išvaizdą, visada puikiai mokėsi ir buvo populiarus vidurinėje mokykloje, kai berniukai buvo pasirengę ką nors susitikti jai daryti. Bet dabar tai yra gana sunku paslėpti savo liūdesį, kad aplink ją žmonėms. Kada ateinančiais akademiniais metais, Jelena ir jo draugai atkreipė dėmesį į naują studento, paslaptingas ir gražus Stefan Salvatore. Jis niekada pažvelgė į saulę, jo akys paslėpti už tamsių akinių.
Elena Stefanas karto patiko tarpusavyje, bet net ir ji neturi jokios idėjos, kad šis vaikinas yra vampyras, kuris gyveno šimtus metų. Jis linkęs egzistuoti taikiai su kitais žmonėmis, nepaisant to, kad jo brolis, vardu Damonas žiaurus ir kraugeriškas kaip tikras vampyras. Kai Damonas Stefanas išdavikas, todėl jis nori grįžti į jį už tai. Dabar šie du broliai yra gana skirtingi, kovoja už veikėjas, savo draugais ir kitais žmonėmis, kurie gyvena mažame miestelyje Mystic Falls sielą. "The Vampire Diaries" Vienas iš geriausių serijos apie vampyrus, kurios galima peržiūrėti internete.

Peržiūrų: 2260Komentaru: 0
Pridėta: 27.01.2015, 17:06
12 BEŽDŽIONIŲ  / 12 MONKEYS  1 SEZONAS 2 serija

Milijardai žmonių mirė nuo baimės virusas, ir kad maža dalis, kuri sugebėjo išgyventi slapstytis ir dabar gyvena giliai po žeme. Maitintojo norite išrasti laiko mašiną eiti į praėjusį laiką ir užkirsti kelią epidemijos, taip pat rasti tuos, kurie yra kalti apie tai. Tačiau žinios apie išlikusių nedaug, jie nusprendžia gerai įvaldyti mokslą.Filmų Jamesas Cole, buvęs kalinys veikėjas, siunčiamas atgal laiku pašalinti epidemija. Bet jo kampanija keliauti į pastaruosius problemų, ir paaiškėja, kad 1900 1996 vietoj. Cole beviltiška nežino, ką daryti, jis nusprendžia pasakyti, kad vis dar iš tikrųjų slepiasi po juo. Žmonės imtis jį psichiškai nesubalansuotas ir apibrėžti vietos LOONY ligoninėje. Iki likimo valiai, jis atsiduria beprotnamis su crazy sūnus tos profesorius, kuris išrado virusas. Po kurio laiko, Cole trinamas į gydytojo Catherine Raine pasitikėjimo. Ji praleido daug laiko su Cole valandas kalbėti su jais įvairiomis temomis. Po daug minties ir diskusijų, Katherine supranta, kad Cole ne kvailai kaip visi galvoja. Ar mūsų herojus eiti per visas kliūtis, su kuriomis jis susiduria: Pirmojo pasaulinio karo, psichiatrinę ligoninę, supratimo apie aplink jį žmonės trūkumo. Ir svarbiausia - ar jis gali išspręsti dvylika beždžionių mįslę?!

Peržiūrų: 3051Komentaru: 0
Pridėta: 26.01.2015, 14:17
SIMPSONAI 26 Sezonas 12 serija

Iš pradžių sukurtas karikatūristo Matt Groening, "mūsų mėgstamiausia šeimos", puošia mažas ekranas viena ar kita forma už per 20 metų.Simpson šeimos pirmą kartą pasirodė televizijoje kaip Intersticinių "šortai" dalykų apie The Tracey Ullman Show balandžio 1987 Simpsonai liko ant Tracey Ullman Show kuokštelinių tris sezonus, kol jie premjera savo pusvalandžio serijos, nuo gruodžio 17 1989 su Jim Brooks ir Sam Simon pagalba, Matt Groening animaciją šeimai virto trumpąją sėkmės. Nustatyti Springfield, vidutinis amerikietis mieste, rodo, daugiausia dėmesio skiriama maivymasis ir kasdienius nuotykius Simpson šeimos; Homeras, Marge, Bart, Lisa ir Maggie, taip pat virtualus mesti tūkstančių. Nuo pat pradžių, serija buvo pop kultūros ikona, pritraukti šimtus įžymybių kviestinė žvaigždė.Rodyti taip pat padarė sau vardą ir jo bebaimis ..

Peržiūrų: 4394Komentaru: 0
Pridėta: 25.01.2015, 13:54
VAMPYRO DIENORAŠČIAI 6 sezonas 11 serija

Sezonas: 6  11 serija Jis tik buvo vos 4 mėnesiams po baisios avarijos žuvo jų tėvai. Ir dabar Elena Gilbert 17 metų ir jos brolis Džeremis 15 metų vis dar neatsigavo nuo tokio sunkaus praradimo, bet labai nori grįžti į normalų gyvenimą. Jelena turi gražią išvaizdą, visada puikiai mokėsi ir buvo populiarus vidurinėje mokykloje, kai berniukai buvo pasirengę ką nors susitikti jai daryti. Bet dabar tai yra gana sunku paslėpti savo liūdesį, kad aplink ją žmonėms. Kada ateinančiais akademiniais metais, Jelena ir jo draugai atkreipė dėmesį į naują studento, paslaptingas ir gražus Stefan Salvatore. Jis niekada pažvelgė į saulę, jo akys paslėpti už tamsių akinių.
Elena Stefanas karto patiko tarpusavyje, bet net ir ji neturi jokios idėjos, kad šis vaikinas yra vampyras, kuris gyveno šimtus metų. Jis linkęs egzistuoti taikiai su kitais žmonėmis, nepaisant to, kad jo brolis, vardu Damonas žiaurus ir kraugeriškas kaip tikras vampyras. Kai Damonas Stefanas išdavikas, todėl jis nori grįžti į jį už tai. Dabar šie du broliai yra gana skirtingi, kovoja už veikėjas, savo draugais ir kitais žmonėmis, kurie gyvena mažame miestelyje Mystic Falls sielą. "The Vampire Diaries" Vienas iš geriausių serijos apie vampyrus, kurios galima peržiūrėti internete.

Peržiūrų: 2855Komentaru: 0
Pridėta: 22.01.2015, 17:06
Krizė / Crisis 1 sezonas 1 serija

Daugelis žmonių mano, kad turtingi žmonės pozicijas valdžios auga arogantiškas neklaužada vaikams, kurie visiškai savanaudiška ir visiškai nerūpi jausmus ir norus kitiems. Bet stereotipai yra klaidinanti.

Tačiau vaikai, visose šeimų yra ta pati. Kažkas turi loving and caring tėvus, o kai taip nėra. Kai laiminga šeima, ir kažkieno tėvai išsiskyrę arba ketina gauti išsiskyręs. Vaikai veikiami pagundų ir vilionių, kažkas yra ne tik draugai, bet ir priešai. Tačiau šie vaikai yra skirtingi vienas kokybė. Dėl turtų ir galios tėvams prižiūrėti jį nusikaltėlių visų juostelės. Ir todėl jie dažnai tikslai pagrobimų. Galų gale, įtakingi ir turtingi tėvai nėra svarbu kaina už savo vaikų labui.

Apie tai ir bus aptartos TV serialas "krizė".

Vaikai eiti į įprastą mokyklos autobuso kelionę. Gali būti vadinama neįprasta yra tai, kad šis autobusas juda kartu daug sargybinių. Tai todėl, kad šis autobusas važiuoja sūnus įtakingo asmens pasaulyje, Amerikos prezidentas. Taip pat čia yra paveldėtoja ir pasaulio korporacijos ir kiti vaikai, kurių tėvai yra tiesiogiai susiję su aukšto visuomenės ir aukšto rango JAV valdančiųjų sluoksnių.

Šis autobusų keleiviai su tokiais vertybiniais popieriais tampa užfiksuoti nežinomų žmonių objektas. Be painiavos per išpuolį pabėgo tik vienas drąsus specialių agentų ir Chubby paauglys, kaip ir visose pasaulio mokyklose, vadinamų "zhirtrest".

Turtingas ir įtakingas tėvai neprieštaraujate, taupyti nieko kaltus vaikus. Ir tada kova arenos eina stiprus Gillian Anderson, kuri priklauso teta paveldėtoja pasaulinę korporaciją. Tai nėra laikas įveikti krizę. Ar tai šį kartą elgtis?

Peržiūrų: 2482Komentaru: 0
Pridėta: 21.01.2015, 18:03
Giminės: gyvenimas tęsiasi 1 serija Į LRT televizijos eterį sugrįžo legendinis serialas „Giminės“: sekmadieniais 21 val. rodomos naujausios pirmojo, jau klasika tapusio, lietuviško serialo tęsinio serijos. Po kelių mėnesių švęsime Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį. Beveik visą šį laiką su pertraukomis buvo kuriamas ir pirmasis lietuviškas serialas. „Giminėse“ vaidino geriausi Lietuvos aktoriai – Vaiva Mainelytė, praėjusiais metais anapilin išėjęs Antanas Šurna, Vytautas Tomkus, Gediminas Girdvainis, Vytautas Paukštė, Regina Varnaitė, Rimgaudas Karvelis, Elvyra Piškinaitė, Saulius Bareikis, Regina Arbačiauskaitė, Dalius Mertinas, Ilona Balsytė ir daugelis kitų... Per ketvirtį amžiaus ne viena seriale vaidinusi aktorė susilaukė atžalų, keli aktoriai mirė...Visą šį laiką serialu rūpinosi du profesionalai – režisierius Saulius Vosylius ir scenarijaus autorius Bronius Bušma. Kuo nustebins naujoji „Giminių“ dalis, pavadinta „Gyvenimas tęsiasi“? „Joje bus daug daug meilės, – šypsosi Saulius Vosylius. – Nepaisant to, kad kažkada buvę jauni, vilties ir tikėjimo vedami personažai įžengs į naują laikotarpį: Šepučių giminę užklupo maras. Ir ne tik kiaulių...“ Kaip giminaičiai bandys iš jo išsikapanoti, ar sugebės užmiršti ir atleisti nuoskaudas? Serialo kūrėjai pabrėžia, kad naujose serijose sąmoningai, su mažomis išimtimis, daugiau vaizduojamas vyresnės kartos, kuri mano esanti nusipelniusi, tačiau neretai jaučiasi nereikalinga, išduota, gyvenimas. „Šis serialas apie giminę, kurioje atsiranda kitaip galvojančių, nepasiduodančių nusivylimui, kuriančių, kai kam net pavydą sukeliančių. Ne visiems šiandienos realybė – gyvenimo pabaiga, daug kam santykiai su šiuolaikiniu jaunimu – naujas stimulas dar vienai jaunystei. Štai tokia serialo „Giminės“ „varomoji“ jėga“, – pasakoja kūrėjai.
Peržiūrų: 5056Komentaru: 0