Žiūrėti Auksinė moteris / Woman in Gold Lietuvių kalba

Pridėta: 05.08.2015, 17:04
Auksinė moteris / Woman in Gold


Pagaminta Simonas Curtis žinomas režisierius, jo kredito daugiau nei trisdešimt filmų ir šis filmas buvo nušautas po juo. Dramos ir realizmas savo filmą rodomi su ūmaus jautrumo. "Moteris aukso" - filmas, kad nufilmuotas realių įvykių XX a.

Filme "Moteris aukso" yra istorija apie jauną moterį Netiksli Marija Altmann, kuris bando grįžti į didžiausią vertę savo namuose pavogtas nacių. Atsižvelgiant į herojės domeno buvo Gustav Klimt'S "Auksinė Adelė" nuotrauka, ji taip pat prarado ją. Per Antrąjį pasaulinį karą ji buvo priversta persikelti į Jungtines Amerikos Valstijas iš savo gimtojo Vienoje. Laikui bėgant, jis gauna JAV pilietybę ir vis dar gera gyventi. Bet tai nėra baigtas darbas, nes į jos tėvų turtą, visos net kankinasi Marijos tvora. Ir čia ateina momentas, kai ji nusprendė siekti teisingumo, kovoti už savo protėvius, kuris seniai prarado savo šeimos vertybes. Be naujokas advokatas Ryan Reynolds tai buvo ne tik tikslas padėti Marie. Jis buvo tai anūkas, kad santykiai įkvėpė jį. Advokatas įgauna jos atveju, kad galėtų grįžti į meno kūrinius ir pasiekti teisingumą. Ryanas nebuvo patyręs teisininkas, bet vis tiek drąsiai gavo žemyn į verslą. Sklypas bus plėtojamas dabartyje ir tolimoje praeityje, to laiko, kai Marija buvo vis dar galvoju apie palikimo.

Apskritai, filmuotos medžiagos "Moteris aukso", kad kiekvienas asmuo turi kovoti už tiesą, ir kaip veikia mūsų herojė, su viltimi ir noru, ji pamažu juda link savo tikslo. Jis jau seniai nuverstas, naciai ne kaip Marijos vaidentis, bet vis dar renka savo paveldą iš jos į pirmą planą. Realistinis istorija, su šiek tiek spekuliacijos autoriaus suteikia galimybę pasinerti metu. Tyrimai ir mokymas daug lengviau, nes jie atsiranda ne XX amžiaus pabaigoje prižiūrint Komisijai prižiūrint. Filme yra keletas perdėta, bet istorija, kad visada per vėlu kovoti už teisingumą.

"Moteris aukso" - tai puiki drama filosofinio pasakojimo, kad eina toli atgal į praeitį ir realiu laiku, rodo, kad iš unikalus ir svarbus jos paveldo veikėjas kovą.


Žiūrėti nemokami filmų moteris aukso 2015 geros kokybės HD 720
    Peržiūrų: 2191Komentaru: 0

    Auksinė moteris / Woman in Gold nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям