Žiūrėti Namai / Home Lietuvių kalba

Pridėta: 29.03.2015, 21:34
Namai / Home


Visata yra pakankamai didelis, ir kiekvienas iš mūsų turi savo mažą pasaulį. Taigi, niekas gi galėjo pagalvoti, kad vienas iš pasaulio merginų bus įsiveržti juokinga užsienietis vadinamas Oh!

Gyvenimas didmiesčio džiunglių Tipes - nuoširdus mergina su mylinti motina ir tingus vardu įgalioti savaitės kiaulytės. Jie buvo normalus kasdienio gyvenimo, kaip ir daugelis kitų merginų, tačiau vieną dieną pusę Tipes bėgo keistą charakterį.

Pasirodo, kad tai juokinga užsienietis iš kitos planetos - mielas svetimas pavadintas A. Jis ateina iš klajoklių ateivių įtampos vadinama gyvenimu. Tai spalvinga Freaks žmonių planetoje nusprendė ieškoti vietos, kad galite skambinti namo.

Oi, švelniai tariant, yra nevykėlis. Prisidirbantis nesąmonė ir nuolat arkliukas apie svetimas buvo atskirtas nuo savo bičiuliais gentainiais. Todėl buvo nuspręsta, ir vienišas tipas Nomad. Netrukus du iš jų, ir palydėjo Tipes storiulio katė ketina linksmas kelionę savo gyvenimą. Bet jo problemos planetoje pridirbęs Oi, juokinga seriją nesusipratimų ir įtraukti savo naują draugą.

Juokingi animacinis nuotykių komedija "Namai" yra naujausias filmas "Krudžiai" ir "Kaip prisijaukinti slibiną kūrėjus.

Beje, pagrindinis veikėjas originalo kalba TIBE įgarsinusi Rihanna sukūrė ir animacinis filmas garso takelis.
    Peržiūrų: 28918Komentaru: 0

    Namai / Home nemokamai


    Komentouti

    Добавление комментариев доступно только авторизированным пользователям